Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 22.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема веднъж... на една шумна улица... където никой нищо  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано28.08.99 17:26



не забелязва видях как от светлината на 1 улична лампа се отделя същата светлина, нещо, като дъщерно кълбо, рехаво по краищата, както е с всяка светлина от нощна улична лампа. тя (светлината) се отдели от себе си и полетя. бях в 1 такси, с още някаква жена отпред до шофьора. казах : "вижте!!" - и те видяха. шофьорът "даде газ" и тръгнахме да я преследваме. без думи. бул. "цариградско шосе", сещате се, нали? "орлов мост". нагоре, нагоре, нагоре... някъде към "военни жилища" светлината рязко се отклони вдясно и полетя, непреследвана от нас , в южна посока. 1989, септември, по-скоро 20, отколкото 1-2 или нещо около. дали някой не е бил там по същото време? зная координатите на тахi- то и на онази гражданка. хм. сега ми хрумна друго- -какво? още МИ (ТИ) трябва, за да се чувстваш съвършен, или поне - да ти е по-удобно в живота, какъвто го имаме? например - аз бих искала да имам 1 въображаема ръка, нещо като опашка, или трети крак , но с пръсти с нокти, както на котка, прибиращи се в нещо като калъфчета, с помощта на която да мога да върша всички онези неща, за които не ми стига още 1 ръка. казвам въображаема, защото не искам да се вижда. да не притеснявам околните. бих искала също да притежавам способност да се премествам мигновено при желание на всякакво разстояние.(като мисъл, или зов) това не би попречило на случаите, в които бих искала да пътувам както всеки друг път с автомобил, самолет или друго, за да мога да разглеждам какво става около мене... не би ми било излишно и още някакво зрение - око, с което да мога да наблюдавам какво? става зад гърба ми, или пък в някаква миниатюрна частица от всееднокво, или пък нощем, или в миналото, или в бъдещето. или пък глобално или трансцедентално, представяте ли си? но също - да не севижда отстрани. и КАКВО? друго? :)

Тема веднъж... на една шумна улица... където никой нищонови [re: НеОНеЛ]  
Автор ДяВоЛчЕтО ()
Публикувано28.08.99 18:03



Здравей! това наистина ли е вярно със светлината? а,тя (светлината) каква беше на цвят? и,каква форма имаше...елипса,съвършенна сфера или нещо неопределено..? ярка ли беше светлината? присветваше ли от време на време? а доколкото за твоите мечти...да,определено би било чудесно ако имахме всичко това!но...уви!!....родили сме се за да скучаем и да се мъчим... дано поне живота след смъртта да е по-интересен!! ти вярваш ли в живота след смъртта? СМЪРТТА НЕ Е КРАЯТ!!!!!! казвам аз и ще го твърдя цал живот! а невярващите сами ще се убедат в думите ми,когато им дойде времето....... Поздрави! ДЯВОЛЧЕТО

Тема Do NeONelнови [re: НеОНеЛ]  
Автор Cveti ()
Публикувано28.08.99 20:58



Zdravei,NeONeL, Molia te, razkaji neshto poveche za tazi svetlina. Mislish li, che tova e kylbovidna mylnia ili izobshto kakvo e spored teb? Drugite v taxito kak reagiraha, osven, che ste go prosledili bezmylvno? Kolko byrzo se dvijeshe svetlinata i uskori li si tempoto kato ste trygnali sled neia? Shte ti byda mnogo blagodarna ako mi otgovorish na vyprosite. Az kogato biah v 8 klas, biahme otishli na edna vila b Bracigovo sys brat mi i dvete mi bratovchedki.Samata vilna zona se namira na dosta km. ot Bracigovo i e po-skoro kakto se kazva v "samia balkan". Tam po princip niama mnogo kyshti, a okolo nashata vila ima samo poliani.Nie biahme ciala taifa. Vecher ,kysno se sabirahme na nai-goliamata poliana da gledame zvezdite.Ne moga da opisha kakva gledka se otkroiavashe ot tam.Vijdshe se mlechnia pyt i spytnicite koito kryjaha. Edna nosht ,reshihme da ne hodim i si ostanahme po kyshtite. Nie s bratovchedka mi iskahme da izlezem na verandata i da pogledame zvezdite ot tam.Tochno do vilata imashe edin ogromen bor. Kogato se zagledahme v nabeto zabeliazahme neshto koeto stoeshe ili po-skoro viseshe nad bora.Izglegdashe kato mnogo iarka zvezda, no beshe tvyrde blizo.Ne syzdavashe vpechatlenie, che se dviji ili vibrira prosto viseshe kato zakovano.Dokato go gledahme (blizo minuta), to izvednyj napravi riazko dvijenie napred, posle opisa edin kryg i izchezna za sekunda.Prosto se "izpari". Nie povikahme drugite, no nikoi ne ni poviarva. E, ne e kato prejivianoto s Rok-Siamon, no si beshe emocia.

Тема веднъж... на една шумна улица... където никой нищонови [re: НеОНеЛ]  
Автор byly ()
Публикувано30.08.99 10:02



Здравей, НеОНел Колко голяма беше светлината и промени ли размерите си докато я следвахте с таксито ? На какво разстояние над вас я виждахте ? Колкото до съвършенството - единствено бих искал да мога да летя и то с неограничена скорост. Това ми се случва доста често насън и може би е едно от най-хубавите неща, които съм изживял в този живот.

Тема Do NeONelнови [re: Cveti]  
Автор byly ()
Публикувано30.08.99 10:05



Цвети, а не е ли било кълбовидна мълния ? Имаше ли шум при изчезването, някаква миризма ?

Тема ... където никой нищо... били,нови [re: byly]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано30.08.99 12:35



човек наистина може да лети... ...стига много силно да иска... :)

Тема НеОНеЛ,нови [re: НеОНеЛ]  
Автор byly ()
Публикувано30.08.99 12:42



след подобни сънища съм се събуждал, а никак не ми се искаше. Вероятно вярата ми не е толкова силна, но желанието ми е огромно. Изпитвала ли си нещо подобно ?

Тема Do bylyнови [re: byly]  
Автор Cveti ()
Публикувано30.08.99 12:47



Zdrasti, byly Radvam se , che otnovo si tuk. Niamashe nikakva mirizma a i da e imalo edva li mojehme da usetim neshto. Za shum ne sym mnogo sigurna, zashtoto okolo nas vinagi imashe mnogo stranni i razlichni shumove.Vilata beshe poslednata kyshta ot vsichki ostanali v zonata i zad neia imashe samo debri i polianki- pochti neobitaemi.Ta.... kakvo li ne e stigalo do ushite ni. Beshe si napravo strashnichko noshtno vreme.

Тема НеОНеЛ,нови [re: byly]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано30.08.99 13:07



разбира се. много пъти. понякога направо ми се струва, че животът в съня си струва повече, отколкото наяве... но все пак - не много често...:)

Тема веднъж... на една шумна улица... където никой нищонови [re: byly]  
Автор Borislav ()
Публикувано31.08.99 02:15



Mnogo e lesno. samo trjabva da se kachish na po-visok pokriv (pone 15 etaza) i skachash dolu.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.