Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 29.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Do bilyнови  
Автор Cveti ()
Публикувано23.08.99 19:44



Ne kazvam, che ne si prav za snimkite, no prosto ne sym namerila neshto po-interesno v internet. Ako, znaesh neshto molia te kaji da otida da go vidia. Otnosno tova kak si predstaviam izvynzemnite,moga da ti pisha , do utre sutrinta zashtoto tova e tema koiato mnogo me vylnuva i sym prochela dosta materiali po tazi tema. Bih ti kazala i neshto drugo, no shte me smetnesh za luda. E, ne si misli che, az sym izvynzemno. A kato chovek na izkustvoto sym risuvala razni vidove. Znaesh li che, podhvashtam mnogo dylga tema, a az ne znam dali ti seriozno se interesuvash ili prosto ot liubopitstvo.

Тема Do bilyнови [re: Cveti]  
Автор Tони ()
Публикувано23.08.99 20:19



Здравей Цвети, мисля че били се интересува сериозно точно както и аз, тази тема е не само обширна но и неизчерпаема, дори и ако разглеждаме познатите ни форми на материята и живота. Повечето изследователи разглеждат верочтноста за възникването на разумен живот само при условия близки до земните, аз съм напълно против такива твърдения, по скоро би било вероятно те да съществуват при коренно различни условия. От всичко това може да се направи едно много елементарно заключени техните форми са толкова различни колкото и условията при които те съществуват. Е хайде че бързам, тази тема може да я продължим по късно.

Тема Do bilyнови [re: Cveti]  
Автор Cveti ()
Публикувано23.08.99 21:55



Dobre shtom me predizvikvate na duel, shte vi razkaja edna istoria svyrzana s men. Liatoto na 1994 godina mi se sluci neshto v koeto ne biah viarvala do predi tova. Spomniam si che, imah edin dosta otvratitelen den, i se pribrah v kyshti mnogo razstroena i razocharovana ot sluchkata. I tyi kato ot dete obicham, da risuvam reshih, che, v tozi moment tova e nai- dobrata relaksacia. Az i druk pyt sym se hvashtala da risuvam, kogato sym nervna ili napregnata,.prosto za men tova e nachin da si "izhvyrlia" negativnite emocii. Ta vzimam edin list i moliv i zapochvam da risuvam niakakva grafika. V edin daden moment usetih niakakvo silno glavobolie, koeto beshe kratko, no neponosimo .V tozi moment rykata mi napravi edin kryg,i bez da moga da ia opravliavam zapochna da pravi niakakvi spirali edna vyrhu druga i za draska cialata mi risunka. Ne moga da opisha kakvi smeseni emocii izpitah togava,shtiah da umra ot strah. Sled tova rykata mi, otide v gorniat krai na lista i zapochnaha da se, ispisvat bukvi edna sled druga. I taka toi mi se predstavi. Razbira se az mnogo trudno razbirah dumite,zashtoto toi pisheshe kato pyrvolak. Razbrah che, se kazva Rok-Siamon,i jivee v syzvezdieto "ORION" Bil visok 1.90 ,no kilogrami ne e spomenaval. Sled tova si napravi avtoportret koito, naistina beshe, mnogo interesen. Razbira se, vsichko tova stana s moiata ryka, no az ia useshtah shvanata ot lakytia nadolo. Razgovorite ni s nego ot tozi moment protekoha strashno interesno. Toi mi razkaza mnogo neshta za tiahnata rasa,no az niamah nujnata podgotovka togava i mi beshe, mnogo trudno da razbiram vsichko v rezultat na koeto zapochna da mi risuva razni letiashti obekti, ta dori i shemite im ot vytre. Izobshto nauchih mnogo neshta ot nego, no na nego mu beshe dosta trudno tyi kato v mozychnite mi kletki niamashe nujnata za nego informazia, ta toi zapochna da me kara da cheta anatomia,biologia, himia.Tova razbira se ne e po silite na obiknoven chovek osven, ako ne e svryh-genii. Smiatam, che, za sega stiga, no ako viarvate , shte vi razkaja oshte.

Тема За Цветинови [re: Cveti]  
Автор Tони ()
Публикувано23.08.99 22:47



Наистина звучи малко невероятно но така или иначе на този свят има много невероятни неща. Не съм запознат подробно с срещи от този вид, имам в пред вид не самите случаи а последствията и т.н., и мисля че по този въпрос Били има повече познания. Бих искал да ми разкажеш нещо по подробно за това преживяване, а и как продължиха нещата след него. Ако може да ми покажеш рисунките и схемите които сте правили, или поне някои от тях бих бил много доволен. Всъщност разкажи ми всичко което знаеш, ако искаш разбира се, струва ми се че и на други ще им бъде интересно. Ако искаш можеш да ми пишеш на Email-а s_stoinov@usa.net или sms@iservice.bg

Тема Za Toniнови [re: Tони]  
Автор Cveti ()
Публикувано24.08.99 00:07



Ne moga da ti pisha lichno, zashtoto mislia, che imam problem s syrvara,no kato se opraviat neshtata, s udovolstvie. Za moia kosmicheski poznat moga da ti pisha mnogo neshta, zashtoto biahme v kontakt blizo 3 godini. Istoriata e naistina interesna,no zapochna li da pisha shte si mine noshta. Ako iskash mi zadavai konkretni vyprosi i az shte ti otgovariam. Taka shte moje i po- dylgo da razgovariame po temata. Syglasen li si?

Тема Do Cvetiнови [re: Cveti]  
Автор byly ()
Публикувано24.08.99 11:38



Отговарям ти чак сега не поради липса на интерес, просто моят достъп до Internet е в рамките 8.30 - 17.30 ч. в работните дни. Ако искаш да видиш още снимки на НЛО/и не само/ виж:http://www.ufo.metrocom.ru/win/ufo_w1.htm. , като достоверността им не ми се иска да коментирам. Колкото до разказаното от теб, то е доста интересно и както ти е писал Тони, моето отношение не се изразява с просто любопитство. Вероятно ти е известно, че и на други хора са се случвали подобни контакти, най-вече на млади момичета, емоционални, с отношение към изкуството, разбира се има и изключения. Прочетох, че си съгласна да отговориш на някои въпроси и да разкажеш още. Ако е така, за начало: Опиши, ако си спомняш, емоционалното и физическото си състояние след първия контакт. Разкажи как протекоха следващите ви "срещи" с това същество. Избързвам, но: кога, как и защо приключи контакта ти с него ? Мислиш ли, че е възможно отново да се осъществи контакт, по твоя инициатива например ? Въобще разкажи повече подробности и ще последват повече въпроси. Аз лично се интересувам повече от емоционалната, психологическата страна на явлението/ще си позволя да го нарека така/, но в случай, че отговориш и на зададени от страна на Тони въпроси, не би било лошо всички интересуващи се да получат достъп до отговорите.

Тема Do byliнови [re: byly]  
Автор Cveti ()
Публикувано24.08.99 13:56



Zdravei, Byly Blagodaria za informaciata koiato mi davash, shte mi byde mnogo interesno da vidia. Otnosno, tova dali mi e izvestno, che, ima i drugi takiva sluchei kato moia, moga da ti kaja che, dori poznavam takiva i to dosta. Strannoto e, che, zapochnah da sreshtam takiva hora sled kato se poiavi Rok-Siamon, predi tova samo biah chuvala neshtichko. Znaia, che, razni izvynzemni syshtestva po-princhip izbirat mladi, emocionalni i chuvstvitelni hora nai- veche momicheta, zashtoto psihikata im e po labilna i kontakta s podsyznanieto im e po-lesen. Spored men v denia kogato Rok-Siamon se poiavi, az biah dosta razstroena, zaradi edna istoria i prosto sym napravila po-lesen dostypa da mozyka mi.Togava obache, vse oshte ne znaeh nichto po tezi vyprosi i se pochuvstvah niakak mnogo spscialna. Vryshtam se malko nazad. V momenta v koito toi se poiavi az se pochuvstvah malko izplashena i oburkana.Spomniam si che,izvednuj me obliaha goreshti vylni i niakaksi preminavaha prez cialoto mi tialo, no nai-veche gi useshtah v prystite na rycete si. Drugoto koeto useshtah beshe, edin stranen sum podoben na zvuk ot el. samobrysnachka, ili neshto podobno, no mnogo silen. Chuvah go po skoro v mozyka si otkolkoto v ushite. S techenie na vremeto razbrah, che toi taka se svyrzva s men. Vsyshnost az pochti vinagi mojeh da go izvikam, stiga da imah list i moliv(ne mojeh da izpolzvam nishto drugo za pisane zashtoto spored nego grafita bil nai- podhodiasht,) Kogato iskashe, da kaje neshto vinagi se svyrzvashe po-tozi nachin. Zapochna da mi pravi vpachatlenie che, me tyrsi kogato okolo men ima nepoznat za nego chovek.Po kysno razbrah che, toi po tozi nachin izsledva .Dadoh si smetka za tova s techenie na vremeto zashtoto toi v nachaloto se praveshe na "vrachka", v smisyl vseki koito mu zadadeshe vypros toi otgovarishe (do kolkoto imashe kompetenciata po daden vypros), no zapochnaha mnogo da mu dosajdat,a na men oshte poveche, i toi stana vryjdeben dori i kym men. Ne mi triabvashe mnogo vreme da razbera che, toi si ima misia a az sym samo provodnika.Iskashe da kontaktuvam predimno s po-inteligentni hora zashtoto spored men toi cherpeshe informazia ot tehnite mozaci. Vinagi kogato praveh vryzka s nego chuvstvah niakakva toplina okolo sebe si ili po-tochno niakakvo energiino pole, koeto me zarejdashe s tazi energia i se chuvstvah ujasno silna(fizicheski),adrenalina mi se pokachvashe do kraina stepen i poniakoga chuvstvah che, shte eksploadiram. Tova razbira se, preminavashe shtom kontakta svurshi i togava se chuvstvah kato prebita. Tova skoro zapochna da me izmoriava mnogoi i az izbiagvah kontaktite no toi ne znaeshe da spre. Karashe me, da cheta razni neshta ot razlichni nauki, no nai-veche za ustroistvoto i razmnojavaneto na kletkite. Vsyshnost biologiata beshe na pyrvo miasto. Mislia che, za sega tova stiga. Pozdravi

Тема Do Cvetiнови [re: Cveti]  
Автор byly ()
Публикувано25.08.99 08:49



Здравей, Cveti Не знам дали ще имаш търпението да отговориш на още няколко въпроса, но...: Докато беше в контакт с това същество, не си ли си задавала въпроса дали всъщност то/той/ е това, за което се представя и ако да, то предприе ли нещо ? Споменаваш за неговата мисия - каква беше тя ? Когато те караше да четеш различни книги, изискваше ли от теб да вникваш/разбираш/ в прочетеното ? До къде се простираше неговото ниво на компетентност ? Имало ли е случай да не отговори или да отговори погрешно на въпрос, на който ти или някой друг е знаел отговора ? Как прогресираше контакта във времето ? Мислиш ли, че винаги е бил честен спрямо теб ? Дописане

Тема Do bylyнови [re: byly]  
Автор Cveti ()
Публикувано25.08.99 13:52



Zdravei,byly zadavala sym si vyprosa i to mnogokratno.Znam dobre kakvi syshtestva ot kakvi izmerenia i s kakvi namerenia mogat da osyshtestviat kontakt s choveshki individ, no tova si beshe prosto edno izvynzemno, koeto iskashe da razbere neshto za nashata rasa i planeta.Ne sym sigurna dali s nauchna cel ili s cel sled vreme da se preseliat tuk(ako usloviata pozvoliavat tova,)Toi vednyj mi kaza che v momenta vodiat voina sys syshtestva ot druga galaktika a posle ijchezna za okolo mesec. Kogato se poiavi otnovo, psihicheski veche beshe drug. Kogato me karashe da cheta razni knigi mnogo dyrjeshe dobre da zapomnia materiala, dori kogato sym bila izmorena me e karal da preprochitam temata 4-5 pyti, i kakto kazah predi nai-veche v oblasta na biologiata. Nivoto mu na kompetentnost ne beshe mnogo visoko, no tova si ima i drugo obiasnenie. B nachaloto toi neprekysnato povtariashe che, e dete i naistina se dyrjeshe kato dete, Postepenno toi zapochna da izrastva i sled godina veche beshe zrial individ.Toi samia prestana da tvyrdi, che e oshte dete. Poniakoga kogato go pitaha neshto toi otgovariashe she, niama informacia a drug pyt kazvashe neshtata s absolutna tochnost. Vsyshnost zaviseshe ot temata. Mnogo obichashe nauchnite temi, vsiako novo otkritie go vylnuvashe. Na men mi e kazval syshto neshta za tehnite postijenia. Mnogo chesto pisheshe niakakvi stranni bukvi kato na drevna civilizacia. Az gi pazia moje bi,tova e niakakvo poslanie ili pyk tiahnata azbuka. Izviniavai, che biah tolko kratka, no predi tova pismo ti napisah drugo dosta po-podrobno obache v momenta v koito reshih da go poblikuvam se prakysna vryzkata s internet i nishto ne stana. Za sega chao.

Тема Do Cveti,нови [re: Cveti]  
Автор byly ()
Публикувано25.08.99 16:54



Моля те потърси буквите, за които споменаваш и ако е възможно ги прерисувай точно-с някакъв графичен редактор, без значение кой. Много бих искал да ги видя. Ще ти бъда благодарен, ако ми ги изпратиш по Е-мейла. И все пак, отговори по-подробно как се развиха контактите ви нататък ? Чао


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.