Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 11.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Необикновеното около нас  
Автор byly ()
Публикувано06.08.99 09:22



Споделете някое необикновено преживяване/необяснимо с методите на традиционната наука/, разбира се и несвързано с алкохол или наркотици.

Тема Необикновеното около наснови [re: byly]  
Автор ДЯВОЛЧЕТО ()
Публикувано06.08.99 12:38



здрасти били. как мислиш,дали наистина има и други живи и интелигентни същества накъде в галактиката,освен нас? аз вярвам в извънземните. направо е смешно и егоистично да твърдим че сме сами във вселената. знам че някъде там има някой,и този "някой" знае за нас,но може би чака да се развием още-повече в науката и космическата индустрия за да ни се покаже.... има толкова много документирани "срещи" с разни същества...а и,тук на земята има доста загадки....пирамидите...бермутския триъгълник...оня остров с големите каменни глави....откъде са дощли тези неща и кой ги е създал? за пирамидите:със сигурност не са били създ. от египетски роби... очаквам твоя отговор. ДЯВОЛЧЕТО

Тема Необикновеното около наснови [re: byly]  
Автор VADER ()
Публикувано06.08.99 14:49



ne, niamam takova prejiviavane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тема Необикновеното около наснови [re: byly]  
Автор Proroka ()
Публикувано06.08.99 21:30



Byly, всички необикновени явления имат някакво логично обяснение. Друг е въпросът дали на теб ти е известно това обяснение. Просто си губите времето с твоите съмишленици! Можете да бъдете много по - полезни както на себе си, така и на околните. Жалко за вас. А може би това е твоята цел? Да занимаваш навалицата с такива глупости и да ги отвличаш от решаването на собствените им реални проблеми? Просто е недостойно!

Тема >>> ДЯВОЛЧЕТОнови [re: Proroka]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано07.08.99 00:51



Египетските пирамиди са замаскирани руски ракетни силози

Тема >>> ДЯВОЛЧЕТОнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Bringo ()
Публикувано07.08.99 01:21



"Египетските пирамиди са замаскирани руски ракетни силози", koito biaha sazdadeni predi 2000 godini ot mnogo umen zakreposten selianin v Tulskata Gubernia, no tsaria i tsurkvata ne mu dadoha vazmoznost da se iziavi :-) Zatova zaslugata beshe pripisana na egiptianite (procheteno v uchebnik po istoria ot komunistichesko vreme) :-)

Тема Необикновеното около наснови [re: byly]  
Автор cracker ()
Публикувано07.08.99 02:49



Здр. фенове мога да ви кажа само една моя мисъл и ако някои нещо по това може да поспорим малко по това. Т Е Ж И В Е Я Т Н И Е С П И М!!!

Тема ЗА ПОРОКАнови [re: byly]  
Автор ДЯВОЛЧЕТО ()
Публикувано07.08.99 10:40



здрасти. били не ни занимава с "глупости" и не ни губи времето. първо:извънземни съществуват!доста нагло е да смятаме че сме сами във вселенета. и второ: нали този клуб е за това.за НЛО.ако не ти харесва,то какво правиш тука тогава? ДЯВОЛЧЕТО

Тема >>>Григорий Наневнови [re: byly]  
Автор ДЯВОЛЧЕТО ()
Публикувано07.08.99 10:42



искаш да кажеш,че руснаците са построили пирамидите??? е,такива измишльотини до сега не бях чувала!

Тема Необикновеното около наснови [re: ДЯВОЛЧЕТО]  
Автор byly ()
Публикувано09.08.99 08:34



Здравей, ДЯВОЛЧЕ ! Радвам се, че срещам сериозен съмишленик в твое лице. Очаквах по-сериозно отношение и от останалите. Разбира се, че има доста неща на нашата Земя, които чакат обяснение. Друг е въпросът дали всичко може да се обясни само с извънземните. Аз мисля, че има твърде много "фактори" и точно това ми се искаше да обсъдя с някой по-сериозно. Но изглежда клубовете в мрежата не се приемат достатъчно сериозно от никого. А жалко !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.