Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 19.04.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Асоциация "Феномени"  
Автор byly ()
Публикувано05.08.99 11:14



Спомня ли си някой, че имаше и такава асоциация ? Ако знаете нещо за сегашното и състояние/адрес, тел. и т.н./, моля пишете.

Тема Асоциация "Феномени"нови [re: byly]  
Автор Proroka ()
Публикувано06.08.99 21:38



Не знам и не искам да знам!

Тема Асоциация "Феномени"нови [re: Proroka]  
Автор Tони ()
Публикувано10.08.99 22:49



Абе не знам кой си амам вземи да прочетеш първото ми мнение за такива като вас и помисли в кой век живееш, пък ако не схванеш с удоволствие ще ти го обесня.

Тема Асоциация "Феномени"нови [re: byly]  
Автор Tони ()
Публикувано10.08.99 22:51



Съжалявам били но не знам нищо, верно че май някога имаше нещо такова, ама то сигурно е изчезнало както всичко което не носи пари, кво да се прави България.

Тема Асоциация "Феномени"нови [re: Tони]  
Автор byly ()
Публикувано11.08.99 15:07



Когато започнах тази тема имах илюзията, че някой от самата асоциация ще благоволи да се обади, но явно хората са или много затънали в работа, или нямат достъп до Internet, или са си дали почивка, или не ни вземат на сериозно...

Тема Асоциация "Феномени"нови [re: Tони]  
Автор Tони ()
Публикувано11.08.99 23:10



А сега ми хрумна нещо, бе те може и да съществуват, ама ако още се занимават с полтъргайсти и тем подобни ( не че няма нещо ) явно единствената им цел е комериалната ( като на добрите спонсори на попфолка, ама утре като излезе нещо ново и "великите" ни "звезди" ще видят парички другият път, извиянвай ако си почитател на тоя стил, ама мнението ми е крайно негативано)

Тема Асоциация "Феномени"нови [re: Tони]  
Автор poly ()
Публикувано15.08.99 19:50



Razkadi mi nesto za tova

Тема Асоциация "Феномени"нови [re: poly]  
Автор Tони ()
Публикувано15.08.99 23:34



Ами кво да ти ражкажа нямам много спомени, а и аз се занимавах единствено с НЛО. Доколкото знам това беше (или все още е ) организация занимаваща се с свръх естествените феномени, като започнеш от Египетските пирамиди през НЛО и стигнеш до ония полтъргайсти, даде ама им забравих имената, както и да е . Не знам ама май наблягаха най вече на полтъргайстите и екстрасенсите, поне от това което се чуваше за тях. Според мен много по вероятно да са били с комерсиални цели, не го твърдя но не бих се учудил. Всъщност точно тези две области не са ми от любимите, а и съм на мнение че не може една организация от 20-30 човека ( според мен е нямала повече активни членове) да се е занимавала с такъв широк кръг проблеми, а ако е било така много ме съмнява професионализма на отделните членове ( не че аз мога да се нарека професионалист в тази област, ама те или са били наистина феномени, или като онея от весниците дето пишт без да си нямат и хабер за какво става дума). А да май в тази организация членуваха и хора с свръхестествени дарби. Друго нищо не се сещам, ама ако те интересува нещо свързано с НЛО с удоволствие бих ти дал това с което разполагам, виж най отгоре каква темичка съм пуснал, и ако не те затруднява дай някакъв отговор, че не знам за Били ама аз взех да мисля че никой който влиза тук не се интересува от НЛО. Може и да ми пишеш на Emailа.

Тема Асоциация "Феномени"нови [re: Tони]  
Автор "X" Exploration Team ()
Публикувано29.08.99 22:41



За тази Асоциация не сме чували много. Има ж Добрич конкретно асоциацияч която се занимава с НЛО и в частност Феномени. Нашата организация също я интересуват феномени и НЛО. Ако имате нещо интересно - пишете ни.

Тема Асоциация "Феномени"нови [re: "X" Explor]  
Автор byly ()
Публикувано30.08.99 09:15



Разкажете нещо повече за вашата организация.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.