Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 15.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Говорих си с "извънземни"  
Автор Samolet 5 (ентусиаст)
Публикувано25.12.23 21:49



Преди години ми се случи да си пообщувам с една от расите. Зададох им един въпрос - защо отвличате хора? И те ми отговориха. И отговора беше странен и след много обмисляне - логичен от тяхна страна.

Последните няколко години на земята се случват доста странни неща. Пандемия без сериозна болест и масова смърт, войни в които никой не иска да победи или да бъде победен... все странни неща. Странни и нелогични. И се сетих за мой приятел, който е от "онези" от другата страна. Хем е наследствен ... хем има много пари, хем е много начетен и знаещ и се интересува от тематиката. Не го бях виждал от 20 години. Обадих му се. Видяхме се. Някои неща ми каза, други ме излъга, трети не ми каза. Като цяло колкото повече научавам толкова по-нещастен ставам. Имам избор или да направя контакт с някоя от расите с последващите ползи и опасности от това или да ги игнорирам и да се правя, че не съществуват докато търпя последствията от техните заигравки с хората на планетата.
Сериозна дилема. Намирането на истината какво ще ми даде? Струва ли си да живея другият живот?
Вие какво бихте направили?



Тема Re: Говорих си с "извънземни"нови [re: Samolet 5]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано26.12.23 18:01



Малко мътно е описанието в постинга ви, но относно войните аз се занимавам с Третата световна още от 1991ва когато учителката по математика ми се подиграваше.Сега тя едва ли е жива да види какво се случва и какво предстои да се случи.Третата световна е неизбежна и тя прилича на Втората световна като избухва на етапи, но и сега и когато НАТО и Русия се сбият прилича и ще прилича на Първата световна огромен разход на войници и снаряди и нулев напредък по фронтовата линия.Тъй като Русия няма да може да издържи на НАТО в никакъв случай тя първа ще употреби тактическо ядрено оръжия по линията на доктрината й по този въпрос да се употреби ядрено оръжие когато противника го е употребил или е застрашена държавата, НАТО веднага ще отговори със същото и пак ще надделее и Русия първа ще удари западен град с атомен заряд след което НАТО ще удари Москва и Санкт Петербург и след това дали от раз или постепенно ще бъдат ударени по няколко стотин цели на страна с атомни оръжия докато въздуха не става за дишане и почвите се отровят от радиоактивни дъждове.Противно на това което съм мислил живота на Земята и преди всичко човешката цивилизация няма да оцелеят.Запада прави и Първата световна, прави Втората световна и сега ще направи и Третата световна, но тя едва ли ще пламне точно от Украйна, а от някъде другаде.Цялата политика на запада от 1990та насам е виновна за това, първо излъгаха Горбачов, че НАТО няма да се разширява на изток, второ Запада погълна трудовия потенциал на източна Европа и я превърна в периферен капитализъм.Този номер в Русия не мина, но бивши съветски републики като прибалтийските бяха приети в НАТО на самата граница с Русия и за капак една нацистка и радикална Украйна която в миналото е била не само част от СССР, но и част от Русия и нея Запада иска да я приеме в НАТО и отгоре на всичко украинската армия от 2014та се занимава с избиване на руснаци в източната част на Украйна и това е нещо което руснаците не търпят.Да не говорим за разработката на атомна бомба в Украйна.

Относно извънземни и НЛО съм чувал лекциите на Петър Велев, че когато края на света наближи ще има много необясними явления в небето и така пишело в Библията, а аз от юни 2017та забелязвам изключително висока активност на НЛО над София каквото никога преди това не съм наблюдавал още от края на 80те.Явно нещо става и нещо ще става.



Тема Re: Говорих си с "извънземни"нови [re: FlLERO99]  
Автор Samolet 5 (ентусиаст)
Публикувано26.12.23 22:17



Това е твоят прочит на нещата който правиш на база как разни хора с интереси са ти промили мозъка. Не смятам да задълбавам в гео-политическите теми. Само ще ти кажа, че в Украйна. СССР, Донбас и на всякъде другаде живеят хора същите като нас с проблемите които имаме ние. Това кой къде какви хора избивал може да е валидно за арабските държави в които властва религията и интелекта им е сходен с този на маймуните но не и в цивилизованата част на планетата където хората са що-горе адекватни.
Нали не смяташ, че там хората не искат мир и спокойствие и си умират да ходят да се бият за богатството на някой самозабравил се диктатор?
А защо смяташ, че другаря Путин е нещо повече от теб и мен? Има 3 крака, 2 глави, някакви свръх сили? Или руския народ е готов да умира за разни територии и за група "малтретирани" свои сънародници живеещи в друга държава? Това са лапнишарани за наивници. Войната е бизнес и нито Русия нито Уйрайна, дори и Европа и САЩ не искат тя да свърши. В момента е изгодна за всички и затова продължава.
А до колкото една от расите на "извънземните" които всъщност живеят и на земята се храни точно от страданието и смъртта на хората - това е изгодно и за тях. А те със сигурност имат повече способности от Путин, Байдън и целият им ядрен арсенал. Та е въпрос на интерес на онези другите същества. Точно този тип който се храни от страданието на хората ние го виждаме като черен куб в прозрачна сфера. Най-често се наблюдават около атомните самолетоносачи.
А темата беше за това, че човек може да се свърже с някоя от расите. Те живеят в друго измерение за което ние не подозираме но има начин за връзка между измеренията. Въпроса е струва ли си човек да замени текущия си земен живот за друг в който има връзка с някоя от расите. След един такъв контакт вече нищо няма да бъде същото тук в нашия свят.
Има хора които използват тези контакти за придобиване на власт и пари тук на земята. Има други които не оцеляват след такъв контакт. Има трети на които остава само тялото а съзнанието е вече чуждо - на съществото от другия свят.
Те ни отглеждат с някаква цел. Ако ние влезем в техният свят нещата се променят.



Тема Re: Говорих си с "извънземни"нови [re: Samolet 5]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано26.12.23 22:49



Изгодата на Запада да финансира войната в Украйна е да отслаби Русия военно и икономически за да представлява тя по малка заплаха за западните страни и да се увеличи шансът Русия да бъде разпадната на над 10 отделни държави и да й се заграбят огромните ресурси без част които просто не може да се направи Зелената сделка и да се мине на зелена кръгова икономика без която най малкото животът около екватора ще стане невъзможно горещ и милиони и милиони емигранти ще се изтърсят в Европа което много ще натовари и забави икономиката й.Изгодата на Русия от тази война е да се спаси от фашизирана страна бъдеща членка на НАТО до границите й и при това с ядрени оръжия.Изгодата на украинците е никаква, те само биват използвани като таран срещу Русия.

Това което си написал на тема извънземни мисля, че бъркаш извънземни с демони защото поне на мен не ми е попадал нито един случай извънземни да могат да проникнат в съзнанието на човек, а в същото време демоните го правят непрекъснато поне от 12 000 години насам и го правят с почти всеки човек.Черен куб в прозрачна сфера никога не съм виждал такъв НЛО нито в тубата, нито на снимки, нито по време на мои наблюдения с бинокли и далекогледи и да не забравяме, че Земята се посещава от доста на брой различни извънземни цивилизации.

Дали си струва човек да замени досегашния си земен живот за друг в който има връзка с някоя от расите по скоро не, целта на човека е да се оттегли от активен живот още докато е млад преди 40 години и да се оттегли здрав, прав, богат и осигурен до старини.Едва ли коя да е извънземна раса предоставя точно такава житейска опция, това което може да стане при такъв контакт с такива извънземни в България човек да попадне в лудницата, а в Америка или в лудницата или да си има неприятности с военните.Власт и пари от извънземни могат да се придобият единствено ако ни дадат нови революционни технологии включително нов енергиен източник който да ни реши почти всички тежки проблеми, но това би станало на много високо ниво.Дотук няма сигурни данни за нито една обратно-проектирана извънземна технология която която и да било държава на Земята да е усвоила.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.