Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 29.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Стенли Кубрик и кацането на Луната  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано25.12.21 08:13



На 3ти март 1999та е заснето видео на което американецът Стенли Курбик признава, че е режисирал кацането на Луната.Но наскоро индийски спътник в лунна орбита мина над мястото където са кацали американци и е заснел остатъци от оборудването им.В същото време експерти по фотозаснемане твърдят, че няма начин филмите от кацанията на Луната да са фалшифицирани, да не говорим че СССР и ГДР веднага са признали постижението на американците.Има един случай при който американския астронавт Олдрин бил попитан от журналист за този въпрос дали кацанията на Луната са фалшификация и Олдрин се е ядосал и ударил журналиста в лицето с юмрук.Отделно от това има и скални проби от лунния грунд донесени от Аполо.Така се оказава, че или Стенли Кубрик накрая на живота си е превъртял и казал такава глупост, или някой просто е направил фалшификация с това видео в което той твърди, че той е участвал в режисирането на филмите от кацанията на Луната на американците.Истината рано или късно ще изплува когато руснаци или китайци стъпят на Луната ако имат интереса и ресурса да отидат да проверят следите от предишните кацания на американците в периода 1969та-1972ра и видят и заснемат остатъците от оборудването им там.Но все пак относно филмите от кацанията на Луната има редица въпросителни като веещо се американско знаме на Луната където няма атмосфера и вятър и сенки на лунната повърхност които не отговарят на положението на фигурите.А колкото до липсата на звезди на фотосите експерти обясниха това със спецификата на камерите с които са заснемали.



Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: FlLERO99]  
Автор notna_anton (###)
Публикувано05.02.22 19:49



По интересно е защо прекратиха лунната си програма,при готови Аполо 18,19 и 20!Поне за пред хората......Руснаците също така ненедейно спреха луноходите.

....


Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: notna_anton]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано06.02.22 08:14



Точно този въпрос много хора го задават.Вероятно е имало някаква извънземна заплаха на Луната.А руснаците са спрели лунната си програма заради неудачната им ракета носител Н-1 която заради големия брой двигатели непрекъснато експлоадирала.Сатурн-5 има по малко двигатели и плюс това те са тествани на огневи стендове на земята за разлика от руските двигатели които не са тествани така.



Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: FlLERO99]  
Автор notna_anton (###)
Публикувано08.02.22 13:36



филм за аналогов фотоапарат па макар и Хаселблад-не може да издържи на условията на Луната,това до някъде оправдава студийните снимки на Кубрик,но не обяснява спирането на лунната програма,аз съм убеден че не са я спрели и обясненията им са за балъци!Последния модел на лунохода на руснаците е бил ппо скоро брониран танк-с какви ли не оръжия!
Макар и клипа на Рътлидж,за руско-американски екипаж с Аполо 20 и примъкването на "Мона Лиза"на земята да не е мнооого убедителен!

....


Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: notna_anton]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано08.02.22 14:34



До колкото съм чел заснемането на лунните мисии е станало с техника на Nikon, но какви са били самите филми за фотоапарати и камери не знам.Чувал съм една история, че на Луната американците са срещнали извънземни които по радиостанцията на латински език са им казали, че са нежелани на Луната и после в един цял американски щат растителността е започнала да гние.Дали това е истина можем само да гадаем.Чел съм, че и американците са проектирали въоръжени луноходи-танкове, но са се отказали да ги пращат на Луната.



Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: FlLERO99]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано15.02.22 23:13



Има един филм, но той не е документален, в който идеята е точно фалшифицирането на отиването до Луната на американците. Но авторът на филма всъщност не утвърждава идеята, че наистина това е било фалшифицирано. Или поне така е казал. Той е и режисьор и играе главната роля. Всъщност дори руснаците не отричат отиването на американците на Луната, даже напротив.
Филмът се казва Operation Avalanche. Има го в замунда.

Редактирано от rien ne va plus на 15.02.22 23:14.



Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: rien ne va plus]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано16.02.22 16:10



До колкото съм чувал СССР и ГДР признават кацането на Луната от американците.Навремето съм гледал друг подобен игрален филм за фалшифициране на кацане на американците на Марс.



Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: FlLERO99]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано16.02.22 17:22



Значи първо, Стенли със сигурност не е кацал на Луната!

Нийл Армстронг, Бъз Олдрин и Майкъл Колинс също със сигурност не са кацали и не са стъпвали на Луната. Това се доказва посредством следните факти:

1. Устройството за кацане, конструирано с една дюза не е минало нито един успешен тест при напълно познатите и лесни за контролиране условия на Земята. Да се смята че модулът е успял да кацне без сериозни повреди при условията на шест пъти по-ниска гравитация, която усилва нестабилността на системата пропорционално е доста оптимистично.

2. Обратното излитане от Луната. Отново - дюзата за излитане никога не е тествана в реални условия. И пак вероятността лунарния модул да се е разбил при опита си да се отдели от Луната е твърде висока.

3. Скачване с кораба носител в орбита на Луната: Това събитие в контекста на Аполо 11 е оценено с 99% шанс за неуспех, и 1% шанс за успех. Т.е. от 100 скачвания 99 пъти астронавтите се взривяват в междупланетното пространство (а на Земята се отслужва панахида) и само в едно от 100 скачвания, последното е успешно и астронавтите оцеляват. Смятам, че е излишно да обяснявам защо нито НАСА нито някоя друга агенция би пратила живи хора в космоса при толкова ниска вероятност за успех на мисията.

4. Нийл Армстронг, Бъз Олдрин и Майкъл Колинс участват в множества интервюта, пресконференции и т.н. след предполагаемото си връщане от Луната. За всеки що годе компетентен психолог (и специалист по НЛП) е лесно да докаже, че и тримата астронавти се скъсват да лъжат и дезинформират по време на тези публични изяви, и че са напълно неадекватни. Не са в състояние да отговорят дори на напълно елементарни въпроси (Записи в интернет има достатъчно и всеки сам може да отсъди за себе си.).
И тримата страдат в последствие от сериозни психически проблеми. Вероятната причина е, че са били принудени под клетва да дезинформират и лъжат непрекъснато. Да не забравяме, че и тримата са обучавани за астронавти, а не за шпиони.

5. Други съмнителни фактори като радиацията при преминаване на пояса на Ван-Алън, сенките на "Луната" и т.н. няма да коментираме. Всеки може да проучи сам за себе си.

Обобщено: Вероятността Нийл Армстронг, Бъз Олдрин и Майкъл Колинс да загинат по време на мисията Аполо 11 е толкова висока, че е напълно логично да се смята, че те никога не са излитали с ракета Сатурн. Събирането на вероятностите показва, че шансът им за успех е ок. 1:10000. Едва ли НАСА ще изпратят хора на сигурна смърт в името на ... на какво? Това би било самоубийство, а не надпревара в космоса.

Ето така става ясно и защо Стенли не е излетял с тях, а се е налаго да заснеме кацането на Луната в наземни условия.

От друга страна ракетата Сатурн е конструирана от Вернер фон Браун, което само по себе си е достатъчна гаранция, че последната е работела както трябва. Ракетата е излетяла, но без жив товар на борда, а само с техника. Това дори и с тогавашните възможности е било напълно достатъчно, за да се фалшифицира кацане на Луната в реално време. Още през 60-те, пентагонът разполага с технология за изпращане на насочен сигнален лъч към автоматично монтиран от роботи ретланслатор на Луната, който след това да може да преизлъчи сигнала чрез стандартна антена в нормалния за целта спектър. Още по-лесно би било дори, сигналът от Луната да се излъчи на запис. Това вероятно и се е случило в действителност, защото Стенли, в неговия пословичен перфекционизъм, едва ли би се съгласил на постановка на живо без възможността за дубъли, още повече с аматьори пред камерата. Да не забравяме, че Нийл Армстронг, Бъз Олдрин и Майкъл Колинс са обучавани за астронавти, а не за актьори!

Фактът, че Аполо 11 никога не е качвало американци на Луната, не означава, че следващите мисии на Аполо са неуспешни! Кацане е осъществено в по-късните мисии, а вероятно и някакъв вид контакт, който е довел да прекъсване на програмата. Или най-малкото лунната програма е прекратена в очите на обществеността.

Какви са възможните сценарии:

1. Американците са кацали, кацат и ще кацат на Луната, но от 1972-та насам, програмата е засекретена. Вероятно вече е започнало и колонизиране на Марс, както твърди внучката на бившия президент на САЩ Айзенхауър, Лора-Магдалийн.

2. На Луната има извънземна база и американците са получили указания да не се опитват повече да ходят там.

3. На Луната има бази на германските общности Туле и Врил, започнали колонизирането на Луната още през 40-те години на миналия век с помощта на дискообразни, летателни апарати Хаунебу 2 и Врил 1 и 2.

4. Други.

Е-бане


Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: FlLERO99]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано16.02.22 17:33



СССР признават кацането, което не го превръща автоматично в реално събитие. Единствено го превръща в признато от СССР събитие. Има разлика между двете.
Истината е, че ние не знаем какви уговорки и сделки помежду си са правили управляващите на двете велики сили.

Е-бане


Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: Цар Из Род]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано16.02.22 17:41



Прав си, много ти благодаря за по предния ти постинг тук в тази тема, много подробен и реалистичен анализ на ситуацията.Тепърва ще мисля какво да ти отговоря.



Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: Цар Из Род]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано16.02.22 22:51



Така е - признаването не е същото като реален факт.
Но и няма доказателства за противното. Има много неизяснени моменти, има съмнителни обстоятелства и логични въпроси, на които не се дава смислен отговор.
За мен лично най- логичният и съществен въпрос е защо толкова години не се направи повторен опит за луната, при това нито от руснаци, нито от американци.
Все пак технологиите значително напреднаха през годините. Ако преди 50 години са успели, сега трябва да правят със затворени очи.



Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: Цар Из Род]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано20.02.22 08:27



1.Не съм компетентен по точка първа, но в това което си написал определено има логика.

2.Също не съм компентен по точка втора.

3.По отношение на скачването с кораба носител в орбита би трябвало шансът да е много над 70% защото при следващите лунни мисии такива скачвания са многократно осъществявани, а този механизъм не може просто толкова бързо да напредне за някакви месеци или 2-3 години.

4.Не мога да коментирам твоята точка трета защото не съм правил изследване по въпроса.

5.Радиацията в пояса на Ван-Алън е около 1-2% от нужната доза радиация за да се получи лъчева болест и освен това мисиите на Аполо минават бързо през този пояс което също има голямо значение.

Не съм писал или казвал, че Стенли Кубрик е летял с Аполо и такава мисъл ми се вижда абсурдна.

Първите опити с ракетите Сатурн на Вернер Фон Браун са по скоро неуспешни.Явно нещата са се получавали в движение.От особено значение е, че американците са имали наземни стендове за огневи изпитания и тестове на ракетните двигатели.Руснаците с тяхната лунна ракета Н-1 не са имали такива стендове, като цяло съветската лунна ракета Н-1 е имала повече степени и много повече двигатели и от там рискът от авария е бил по голям и затова има 4 нейни неуспешни пуска завършили със взрив.

Идеята за ретранслатор е напълно реалистична и най добре е фалшификацията да стане по предварително готов видеозапис.

Американците наистина са кацали на Луната ако не е от първия опит ако той е фалшифициран от следващите мисии на Аполо.Всички твърдения на скептиците по отношение на лунната конспирация са категорично разобличени от науката.Знамето се е веело защото е било сложено освен на пръчката и на допълнителна перпендикулярна спица отгоре и се е мърдало по инерция след слагането му и се е мърдало повече време защото гравитацията на Луната е 6 пъти по слаба от тази на Земята.Звездите не са били видими и заснети от фотоапаратите и видеокамерите защото Слънцето ги е засенчвало.Чувал съм твърдение, че лунната прах е минавала през защитното херметично облекло на космонавтите което е било предпоставка за настъпването на болестта силикоза, но аз лично не вярвам на това твърдение и не виждам начин прах колкото и да е ситна да мине през защитното облекло и скафандрите.

Възможните сценарии обрисувани от теб:

1.Напълно съм съгласен с точка първа.Американците са кацали на Луната, кацат и ще кацат и е започнало тайно колонизиране на Марс.Преди време четох, че в края на 70те години в американски космически център на НАСА където са наблюдавали от камерите повърхността на Марс от кацнала американска сонда една от специалистките там е видяла човек в скафандър да се приближава към сондата след което картината на монитора е изчезнала.Според мен лично на Марс има постоянно човешко присъствие точно от тогава от 70те години.За пръв път чух тази теория от един познат от квартала през 1999та като към този момент аз вече си мислих, че американците имат бази на Марс.От 2001ва година откакто ползвам редовно интернет и откакто започнах да чета теории за секретна американска космическа програма това мнение ми се затвърди окончателно.Самия факт, че НАСА многократно още от десетилетия непрекъснато отлага кацане на човек на Марс е доста съмнителен.Първоначалния план за кацане на хора на Марс е бил разчетен за 1980та, после беше разчетен за 1992ра, после за 2000та година, сега е 2022ра и нищо такова официално не е станало явно защото това отдавна е направено със секретни космически технологии които се пазят в най дълбока тайна.Това нещо аз го твърдя в интернет вероятно вече повече от 20 години.

2.Само донякъде съм убеден, че на Луната има извънземна база и, че извънземните са предупредили американците да не стъпват повече там.Чувал съм слух, че американците са срещнали извънземни същества които са излезнали от под повърхността и на латински език по радиостанциите са им казали, че хората са нежелани на Луната.Впоследствие растителността в един американски щат е започнала да гние.Чел съм в интернет за американски планове и разработки на лунни танкове, но явно здравия разум е надделял и те не са изпращани горе на Луната.

3.Не смятам, че на Луната има представители на Туле и Врил.Ако хитлеристите са били овладяли гравитацията с гравителиди то веднага щяха да ги въведат във войната най малкото да бомбардират Ню Йорк.Тази теорията за германски бази на Луната през 40те с дискообразни летателни апарати Врил не я подкрепям и според мен шансът това да е истина е пренебрежително малък.



Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: FlLERO99]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано21.02.22 16:41



Здрасти Файл,

да се опитам да уточня някои детайли:

Към т. 3: Тук не става въпрос за самия процес на скачването. Както и при точка 2 проблемът тук идва от това, че модула се задвижва от само една централна дюза. Това го прави изключително труден за маневриране. Дори да приемем, че лунарния модул е успял да напусне повърхността на Луната успешно, траекторията е реално невъзможна за коригиране! За това успешното скачване в орбита е оценено от експерти със само 1 % вероятност за успех (за съжаление сега нямам линка под ръка). От това идват всякакви странни спекулации, включително че "някаква външна сила" е помогнала за скачването или че астронавтите са имали някакъв луд късмет. Само, отново повтарям, би било немислимо да се пращат живи хора в космоса на сигурна смърт. Несериозно е да се разчита на късмет.
В един реален сценарий лунарният модул е щял да прелети на няколко метра или дори на няколко километра покрай кораба носител и да продължи весело да се отдалечава във вселената.

Това за Стенли в космоса е майтап. Но пък е сигурно, че той е бил привлечен да прави снимки с астронавтите, дори и само за рекламна цел или за "връзки с обществеността" ако щеш.

Иначе за сценариите, аз също съм на мнение, че най-вероятно е 1. мисията да е засекретена и колонозирането на Марс да е започнало отдавна.

За 2. може също да се спекулира много. Луната е толкова не на място, че вероятността да е изкуствено тяло (а дори и естествено такова), което някой, някога по някакъв начин да е добутал до Земята не е за пренебрегване. Учените за това не говорят просто за Луната, а именно за аномалиите на Луната. Става въпрос за размера на Луната (в разряди прекалено голяма за естествен спътник), разстоянието и до Земята, орбитата и на въртене, визуланото съотношение Луна-Слънце, плътността на Луната, химическия и състав (неестествено високи количества на титан), индикациите че е куха и т.н... Има много, при това валидирана, информация в интернет, която доказва, че мястото на Луната не е тук до Земята.

За 3. моите проучвания показват, че обществата Туле и Врил първо по същество не са нацистки, второ никога не са били под прекия контрол на висшите органи на националсоциалистическата партия на Третия Райх. Дори е напълно възможно да са получавали финансова подкрепа от държавата и пак да са били извън контрола на нацистите. Всъщност такива случаи в Третия Райх има документирани много - достатъчно е било да обявиш, че ще създаваш супер-оръжие или технология за военни цели и получаваш финансиране. В един момент е настъпил такъв хаос, че никой не е знаел кой за какво получава пари, на кого се отчита и кой всъщност носи отговорност.
Плюс това тук идва и легендата за Нойшвабенланд, както и операция Хайджъмп (Highjump) на адмирал Бърд през 46-47 година. Без наличието на германски бази на Антарктика, операция Хайджъмп не дава абсолютно никакъв смисъл! Още по-малко показанията за потопени кораби от летящи дискове, излизащи направо от водата и движещи се с огромна скорост, както и официалното изявление на ген. Бърд в последствие, че в една бъдеща война, врагът ще разполага с летящи устройства, които стигат само за няколко минути от полюс да полюс.
През 50-те, САЩ също така хвърлят атомна бомба на територията на Нойшвабенланд.
Според някои теории в някакъв момент през 60-те (реално точно по времето на програмата Аполо), жителите на Нойшвабенланд се съгласяват да сътрудничат на САЩ и НАСА, а следователно и дават достъп до Луната, където вече имат бази. Същите теории казват, че точно това събитие е дало сериозен тласък на американската космическа програма.

Кое е истина и кое измислици и спекулации, сега не можем да кажем. И все пак някои събития са прекалено странни, за да бъдат случайност. Дано един ден да се разсекретят документи, които да ни дадат яснота за тези събития.

Това е за сега.

Е-бане


Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: FlLERO99]  
Автор notna_anton (###)
Публикувано01.08.22 11:08



1972 г. с „Аполо-17", защото стана невъзможно да се поддържа измамата,
без рано или късно да бъде разобличена. Спряха и предварително
изготвените от НАСА видеофилми. Никой човек не е летял
някога на повече от 500 км над повърхността на Земята, не е обикалял
Луната, не е кацал върху нея и не се е разхождал там в рамките
на официална космическа програма. Всичко това е извършвано тайно
с помощта на съвсем други технологии.
Джейсън Мейсън • БАЩА МИ БЕШЕ МЪЖ В ЧЕРНО

....


Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано06.08.22 10:24



Скоро гледах някакъв документален филм на очевидец и участник в тези събития. Не си спомням точно как се казваше, ще помисля.
Та този човек каза, че американците са кацнали на Луната. Но успоредно с това е заснето видео тук на Земята, точно това с развяващото се знаме. За да можело веднага след като кацнат, да се пусне на хората видео и да се отпразнува. А реалната обстановка да се види от специалистите. Защото са предполагали, че може да има много проблеми и не всичко да протече така гладко.
Да, сетих се къде го гледах - в една чуждестранна поредица за извънземни по сателитната телевизия (мога да потърся името). Защото после този човек каза, че там космонавтите са видели много извънземни и това не е било излъчвано, точно благодарение предварително подготвените материали тук на Земята.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано06.08.22 19:49



Няма никакво съмнение, че американците са кацали на Луната след като наскоро индийски спътник мина над едно от местата на кацанията им и засне остатъци от американското оборудване.Да не говорим, че американците един път са донесли камък от Луната.Вече какво е фалшифицирано като видеозаписи не знам.



Тема Re: Стенли Кубрик и кацането на Лунатанови [re: notna_anton]  
Автор notna_anton (###)
Публикувано07.08.22 15:58



Бил Райън: „Наскоро интервюирах разобличителя Хенри Дийкън и обсъдихме цял куп интересни неща. Хрумна ми, че не съм го раз- питвал за кацането на Луната, така че му подхвърлих: „Я кажи сега: наистина ли сме били там горе?“. Той замълча продължително. Нямах представа какво ще отговори. Настъпи наистина дълга пауза. После внезапно заяви: „Да, но не беше толкова просто. Бяхме там, но ни съдействаха. Притежавахме напреднала технология, която не беше част от формалната програма на „Аполо“. Онова, което ни помогна да преодолеем поясите на Ван Алън (заради лъчението), не е елемент от приетата сегашна наука — беше вградено в лунния модул, който вече можеше да кацне и излети обратно, без да изрови под себе си следи от отката на двигателя. Астронавтите добре го осъзна- ваха и не раздаваха охотно интервюта по темата. Всичко беше много сложно, но повечето мисии бяха наистина до Луната.“
Джейсън Мейсън • БАЩА МИ БЕШЕ МЪЖ В ЧЕРНО

....


Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор notna_anton (###)
Публикувано07.08.22 16:04



Бил Райън: „Наскоро интервюирах разобличителя Хенри Дийкън и обсъдихме цял куп интересни неща. Хрумна ми, че не съм го раз- питвал за кацането на Луната, така че му подхвърлих: „Я кажи сега: наистина ли сме били там горе?“. Той замълча продължително. Нямах представа какво ще отговори. Настъпи наистина дълга пауза. После внезапно заяви: „Да, но не беше толкова просто. Бяхме там, но ни съдействаха. Притежавахме напреднала технология, която не беше част от формалната програма на „Аполо“. Онова, което ни помогна да преодолеем поясите на Ван Алън (заради лъчението), не е елемент от приетата сегашна наука — беше вградено в лунния модул, който вече можеше да кацне и излети обратно, без да изрови под себе си следи от отката на двигателя. Астронавтите добре го осъзна- ваха и не раздаваха охотно интервюта по темата. Всичко беше много сложно, но повечето мисии бяха наистина до Луната.“

....


Тема Re:нови [re: notna_anton]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано07.08.22 16:12



Много интересно, благодаря за информацията.



Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор notna_anton (###)
Публикувано21.08.22 16:36



Томпкинс: „Основната причина е, че това не е Твоята Луна, нито Твоята планета. Трябва наистина да следваш програмата. Луната не е Луна, тя е куха, просто огромен контролен център за този регион на Галактиката."
Ренс: „Наистина ли? Кой го ръководи?"
Томпкинс: „Вероятно има представители от десет или дванадесет отделни извънземни цивилизации, рептилоидите са едни от тях — това е причината да не се върнем отново на Луната."

....


Тема Re:нови [re: notna_anton]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано22.08.22 20:21



Наистина е проведен научен експеримент като нещо е ударено с голяма скорост в Луната с предварително сложени сензори и тя е кънтяла на кухо.



Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор notna_anton (###)
Публикувано02.03.23 18:51



Наскоро даваха пак АПОЛО 13,ПОДНАСЯТ НИ ИСТИНАТА добре умешана с лъжа,продължавам да мисля че са ходили,но с друга технология!!
https://thebulgariantimes.com/%d0%9d%d0%b0%d0%b9-%d0%b2%d0%bb%d0%b8%d1%8f%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d1%80%d0%b5%d0%b6%d0%b8%d1%81%d1%8c%d0%be%d1%80-%d0%bd%d0%b0-%d0%a5%d0%a5-%d0%b2%d0%b5%d0%ba-%d0%a1%d1%82%d0%b5%d0%bd/#

....


Тема Re:нови [re: notna_anton]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано03.03.23 07:36



Бъдете реалист - ние никога няма да разберем истината с абсолютна сигурност.



Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор notna_anton (###)
Публикувано03.03.23 14:24



В този живот-да!

....


Тема Re:нови [re: notna_anton]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано03.03.23 14:44



От много време насам аз имам една такава теория, че когато са фалшифицирали част от снимките от кацанията на Луната не са предполагали колко бързо ще напреднат компютърните и фотографските технологии и колко бързо те ще бъдат разобличени.Това е просто една моя теория по въпроса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.