Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 18.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Хеликоптери екскортират гравителиднови  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано14.08.21 22:37





Още не е ясно в коя страна е направено това видео, но хеликоптерите са военни и второ няма данни руснаците да имат модел хеликтоптер с два винта какъвто е сниман тук.Американците имат военен хеликоптер с два винта още от десетилетия, освен това първия хеликоптер във видеото има профил на американски военен хеликоптер не на руски.



Тема Re: Хеликоптери екскортират гравителиднови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.08.21 13:25



Нещо не е читаво видеото - пусни го на бавен кадър и наблюдавай левия - перките от лявата му страна изчезват (като невидими са) а по едно време се появяват в самият си край от дясната страна. Някой е бърникал съвсем некадърно по видеото.

Левият хеликоптер не е руски а е от тези от Виетнам - десният ми се струва пак да не е руски а да е Чинук.



По мое мнение е пипан ментак. Както си гледам двата блока вдясно изведнъж кадърът се сменя и виждам уж НЛО с мигаща светлина по средата. Намирисва цялата работа на менте.



Тема Re: Хеликоптери екскортират гравителиднови [re: osvoboden pich]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано18.08.21 17:04



Благодаря за участието ти и за мнението ти.Това дали видеозаписа е менте или не е далеч отвъд възможностите ми да преценя правилно.За целта трябва експертиза.Има доста видеозаписи на НЛО по света и снимки ментета.Тези ментета са истинска напаст за уфологията и после хората не вярват и на автентични видеозаписи и снимки.



Тема Re: Хеликоптери екскортират гравителиднови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.08.21 17:40



Просто пусни на бавна скорост или давай на стоп кадър и наблюдавай перките на левия как изчезват и се появяват от дясната му страна.





Тема Re: Хеликоптери екскортират гравителиднови [re: osvoboden pich]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано18.08.21 17:50



Аз имам много бърз поглед и веднага видях как перките на левия хеликоптер изчезват, но причината може да е другаде, а не в пипане на самия запис.



Тема Re: Хеликоптери екскортират гравителиднови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.08.21 18:43



Най-напред можеш да различиш ментаците по това, че камерата дето уж е снимала събитието сякаш го очаква - стои на едно място и изведнъж се показва нужното на екрана. Технологиите са толкова напраднали, че могат и динозавър да ти покажат на екрана и да стои сякаш е истински. На светлинни години е от преди 10-20 години. Могат вече да се променят лица в движение (търси в тубата на deepfake или ctrl shift face)

Eто подправено видео дето сякаш английската кралица говори нещо си там.



Забележи от какво са я направили майсторите на монтажа в 3:26 минута.
Възможностите са почти неограничени за въздействие върху картината.

Може би 10-20% от видеата с НЛО са истински - останалото си е ментак отвсякъде. Та не вярвай веднага на всичко видяно по нета.

Eто още едно интерсно видео - наблюдавай лицето на събеседника:




Тема Re: Хеликоптери екскортират гравителиднови [re: osvoboden pich]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано18.08.21 19:25



То затова видеозаписите от охранителните камери не важат като доказателство пред съда защото могат да бъдат манипулирани.

Благодаря за информацията.



Тема Re: Хеликоптери екскортират гравителиднови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.08.21 19:28



И то доста лесно за специалистите в областта. Ако е любител - монтажите намирисват само като ги погледнеш.

Няма защо





Тема Re: Хеликоптери екскортират гравителиднови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.08.21 19:34



Напоследък, понеже се будя към 3-4 часа и докато пуша на балкона отбелязвам че има доста странни светлини в небето с размера на звезди. Последното ми наблюдение е на обект движещ се направо, без мигания и доста бързо за обикновен самолет. Както се движеше изчезна. Нямаше облаци, които евентуално да го скриват... и други странни неща съм виждал ама все са или в орбита или във високите слоеве на атмосферата. Странно раздвижване над София - това искам да кажа.





Тема Re: Хеликоптери екскортират гравителиднови [re: osvoboden pich]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано18.08.21 20:16



В отговор на:

Напоследък, понеже се будя към 3-4 часа и докато пуша на балкона отбелязвам че има доста странни светлини в небето с размера на звезди. Последното ми наблюдение е на обект движещ се направо, без мигания и доста бързо за обикновен самолет. Както се движеше изчезна. Нямаше облаци, които евентуално да го скриват... и други странни неща съм виждал ама все са или в орбита или във високите слоеве на атмосферата. Странно раздвижване над София - това искам да кажа.





Обекта който се е движил доста бързо за обикновен самолет може да е бил спътник на по ниска орбита особено ако е в перигей тогава се движат доста по бързо, а е изчезнал вероятно защото е влезнал в сянката на Земята.Но по принцип през нощта всичко което се движи прекалено бързо или много бавно особено под една трета от ъгловия градус в секунда е подозрително.Ако през нощта обект както си лети по права линия изведнъж спре или завие това си е сто процентово НЛО или просто дрон.Ако видиш вечерно време червен обект вероятността това да е НЛО е огромна.

Като цяло моите наблюдения включително не протоколирани наблюдения извън редовните наблюдения например по време на работа и връщане от работа както и наблюденията на Зизо показват една силно повишена НЛО активност над София която лично аз я забелязах някъде юни 2017та.Даже имам подозрения, че ниско над София има по няколко сонди НЛО в рамките на едно денонощие.НЛО могат да бъдат видяни от метри разстояние до стотици километри в космоса.

Светлините на крилата на пътническите самолети отпред са една червена и една зелена, отзад са бели и на двете крила като понякога при някои модели по големи пътнически самолети има и трета бяла светлина отзад на фюлейзажа при опашката.Често пъти пътнически самолети на различни височини включват прожектора за кацане и отдалеч създават илюзия и впечатление на НЛО.

В небето има и проблясвания на бяли светлини които вероятно са физически процес на електрически изпразвания високо в атмосферата и те не са НЛО.Но има и проблясъци които се движат на зиг-заг на нощното небе, аз съм наблюдавал такова явление през бинокъл Байгиш БПЦ 15х50 през пролетта на 2011та и то продължи поне 4-5 минути.Това какво е никой не знае.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.