Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 24.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Руски лазер изпепелил китайска армиянови  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано14.04.21 22:34



Слухът който упорито се носи от десетилетия, че в рамките на пограничен конфликт между СССР и Китай през 1969та руснаците са унищожили 50 000 китайска армия с някакъв вид боен лазер Говори се, че американски сателит е наблюдавал китайската армия от орбита, не е имало никакви многочислени руски военни части в района и на следващата обиколка на сателита след 30-40 минути китайската армия просто я е нямало, изчезнала.Твърди се, че целия район на мястото на стълкновението е с променен терен и всичко е станало на "теракот".Преди няколко години руснаците опровергаха този слух като пуснаха предаване, че са унищожили китайската армия с катюши, но тук не става ясно защо няма оцелял нито един китайски войник или просто това е част от слухът и той не е верен?



Тема Re: Руски лазер изпепелил китайска армиянови [re: FlLERO99]  
Автор notna_anton (###)
Публикувано15.04.21 15:35



Не бе,трактора си е орал,орал.....орал!

....


Тема Re: Руски лазер изпепелил китайска армиянови [re: notna_anton]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано15.04.21 16:59



Ако наистина е използван боен лазер за масово поразяване и американците не са видели руски бойни части от спътника явно е ставало дума само за няколко руски бойни машини.



Тема Re: Руски лазер изпепелил китайска армиянови [re: FlLERO99]  
Автор notna_anton (###)
Публикувано15.04.21 20:48



Трябва да е бил кивота.....;

....


Тема Re: Руски лазер изпепелил китайска армиянови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано03.05.21 10:46



И аз бях чела тази новина, дори бях гледала клип с въпросния лазер, как стреля по китайците. Но после казаха, че всичко това било фалшиво. Не знам, къде е истината, но звучи прекалено безчовечно, за да е било така.




Тема Re: Руски лазер изпепелил китайска армиянови [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано03.05.21 10:53



Къде се изгуби толкова много време?Как си?

Истината какво по-точно оръжие е било употребено реактивна артилерия или боен лазер никога няма да разберем със сигурност.



Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано03.05.21 12:52



Наоколо съм.

Влизах няколко пъти, но понеже темата НЛО е много специфична и аз рядко имам, какво да кажа, нямаше как да пиша.

Добре съм, даже по-добре от преди. А ти?




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано03.05.21 14:22



Аз съм нападнат от 10-15 проблема, някои от проблемите са дребни, други сериозни.

По отношение на феномена НЛО дотук през пролетта през април имам само едно наблюдение с бинокъл и съм под тежък график на работата ми и почти никакви ясни дни за наблюдения.



Тема Re: Руски лазер изпепелил китайска армия [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано01.06.21 21:07



Сега се сетих, че в някаква книга за Слава Севрюкова пишеше, че Русия е изпепелила китайци с лазер през Студената война. Описано е като непровокирана агресия с невинни жертви.

Аз даже не бях чувал за такова нещо и се чудех какви пък лазери е имало тогава, чак толкова мощни. Май за остров ставаше въпрос.



Тема Re: Руски лазер изпепелил китайска армиянови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99Модератор (оптически пост )
Публикувано03.06.21 21:31



Не е точно непровокирана агресия, става въпрос за пограничен спор.Севрюкова е гадателка, а аз на такива не вярвам.Точно за остров става въпрос.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.