Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 17.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Търсачи на НЛО в България  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано15.12.20 11:07



Става въпрос за не повече от 16 човека в които влизаме аз и Зизо.В София освен нас двамата има още един Теодор който се занимава с тази дейност и той явно познава и други търсачи на НЛО които са ми неизвестни.Преди години имаше и още едно момче в София което дебнеше за НЛО с камера в София.Извън София има затворена група за изучаване на НЛО в Стара загора като поне един двама от членовете й се занимават с наблюдения с оптически прибори на небето с цел засичане на НЛО.Това което прави негативно впечатление е, че липсва обединение на всички търсачи на НЛО в България и ние на практика сме разпръснати с изключение на групата в Стара загора с която имах кратък контакт с един нейн представител преди време.Във Фейсбук също намерих един човек който търси и наблюдава НЛО през бинокъл и ги заснема с фотоапарат, но той отказа всякакъв конкакт.Член от групата за изучаване на НЛО в Стара загора също прекрати контакта с мен по ел.поща по напълно неизвестни причини.Донякъде излиза по-лесно да се установят и поддържат уфологични контакти с чужденци особено англичани и американци отколкото с българи и руснаци.Откакто редовно ползвам интернет още от 2001ва година винаги е било по-лесно на тази тема НЛО да се работи с англичани и американци отколкото с българи или руснаци.



Тема Re: Търсачи на НЛО в България [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано09.12.20 17:37



И руснаците ли отказват контакт?
Мисля, че има някакви сдружения по света за НЛО.




Тема Re: Търсачи на НЛО в България [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано09.12.20 17:56



Конкретно този руснак с който си разменяхме емайли през пролетта на 2001ва Михайл Герщейн от руската уфологична организация престана да ми отговоря в един момент без да съм му давал повод.По принцип през онези години държах връзки с доста чуждестранни уфолози и НЛО-организации като английската БУФОРА и сър Малкълм Робинсън от там и с американката МУФОН.



Тема Re: Търсачи на НЛО в България [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано10.12.20 06:51



За тези , за които съм чувал , че се занимават с тази дейност в България са :
"ufo disclosure bulgaria" , a тези от Стара Загора предполагам ,че са ufo.bg и май , като организации са това , ако не пропускам някоя.
Аз не съм имал контакт с нито една от двете и не знам какви са техните статуси, становища и перспективи.



Тема Re: Търсачи на НЛО в България [re: zizoUFO]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано10.12.20 08:03



Трябва да ги проучим, но едва ли някой от тях ще си играе да провежда наблюдения наблюдения на небето с цел засичане на НЛО или засичане и заснемане както ти правиш.



Тема Re: Търсачи на НЛО в България [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано10.12.20 13:59



Ами аз разгледах сайта на тези от Стара Загора (ufo.bg - > "за нас" табът който е) и мисля , че май и те търсят и също приемат снимки/видеа от други хора от страната , които да ги публикуват.



Тема Re: Търсачи на НЛО в България [re: zizoUFO]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано10.12.20 14:32



Доста сериозни ми изглеждат.Бая материал са събрали и имат уставна организация.



Тема Re: Търсачи на НЛО в България [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано10.12.20 14:55



Не е зле. Интересни статии и снимки/клипове. Предполагам ,че доста хора от страната им изпращат материали. Рейтингът им на преглеждания на статия е от 162 - 2000 и нагоре на някои статии.



Тема Re: Търсачи на НЛО в България [re: zizoUFO]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано10.12.20 15:10



Трябва да ги разгледам по-сериозно.Тези множество материали снимки и видеоклипове на НЛО означават едно от две неща - или твърде много хора се занимават с практическа уфология вариант който го изключвам, или второто по-вероятното има истинско нашествие на НЛО каквото явно не е имало никога...



Тема Re: Търсачи на НЛО в България [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано10.12.20 15:20



Моето мнение ,че не е нито едно от двете.
Макар ,че активността се е засилила мисля. Но пък чак пък нашествие ... Плюс това може някои от апаратите да са военни разработки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.