Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 15.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ново наблюдение на НЛОнови  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано31.08.20 23:14



В град София вечерта на 30ти август 2020та година след работа наблюдавах НЛО по време на редовно наблюдение към 21.20 часа с бинокъл Олимпус 10х50.Обекта представляваше слаб на яркост "сателит" който на източното небе се движеше в източна посока подозрително бавно с около 0,3 ъглови градуса в секунда(20 ъглови минути в секунда).Обърнах бинокъла към него и докато го наблюдавах той зави в северна посока!След това се скри зад едни клони и го изгубих, но след няколко минути мисля че отново го улових с бинокъла да се движи в западна посока освен ако не е бил друг спътник.В никакъв случай не беше самолет, нормален сателит, дрон, балон или китайски фенер.



Тема Re: Ново наблюдение на НЛОнови [re: FlLERO99]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано02.09.20 21:25



Файле ти си неуморен





Тема Re: Ново наблюдение на НЛОнови [re: Nikitin]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано03.09.20 21:15



Луд умора нема.Утре стават 29 години от първото ми оптическо наблюдение на НЛО със зрителна тръба и бинокъл.Този ден и 15ти април 1998ма когато видях същия тип НЛО но 4 обекта изцяло промениха живота ми.



Тема Re: Ново наблюдение на НЛОнови [re: FlLERO99]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано07.09.20 17:34



Щом ти харесва и ти е като хоби забавлявай се, интересно ти е, какво по хубаво от това , успех





Тема Re: Ново наблюдение на НЛОнови [re: Nikitin]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано07.09.20 21:13



Благодаря.



Тема Re: Ново наблюдение на НЛОнови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.09.20 06:13



Тази сутрин точно преди малко видях може би много бавно премигващ сателит или НЛО. Движеше се относително бързо в права траектория от юг на север. Може да е имало накъсана облачност под него - но понеже е тъмно та не се виждаше добре, заради това да изглежда, че премигва. Изключвам всякаква вероятност да е самолет - щото знам как мигат самолетите, пък и това се движеше по-бързо. Стори ми се леко синкаво на цвят.



Тема Re: Ново наблюдение на НЛОнови [re: osvoboden pich]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано14.09.20 12:21



Може да е било НЛО, но по принцип за да се изключи варианта сателит обекта трябва да извърши нетипична маневра като спиране, завой, ускорение.Ако е самолет в почти всички случаи има бордни светлини които мигат плюс още обикновено червени отпред на крилата и бели отзад пак на крилата.



Тема Re: Ново наблюдение на НЛО [re: osvoboden pich]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано16.09.20 22:21



Само една поправка - самолетите когато наближават наблюдателя на едното крило има червена светлина която не мига, на другото крило зелена светлина която не мига, има светлини които мигат, а когато самолета се отдалечава отзад светлините на двете крила са бели.

Второ крайно време е да отделиш 150-190 лева за един обикновен китайски бинокъл, но реномирана марка като Олимпус или Никон.



Тема Re: Ново наблюдение на НЛОнови [re: osvoboden pich]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано18.09.20 19:52



Здравейте ,

НЛО могат и да се движат и в права линия.

- зова се движеше в права линия снимано с обикновен телефон снимката е леко зуумната.
- оригинал.

Но си трябва оптика задължително.



Тема Re: Ново наблюдение на НЛОнови [re: zizoUFO]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано19.09.20 02:28



Това ми прилича на мръсно найлоново пликче

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.