Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 28.09.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Песничканови [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано01.05.20 12:47



Всяко поколение си има свои предпочитания и времеви периоди за хубава музика.За мен най-добрия период от музикална гледна точка е от края на 70те до първата половина на 90те.



Тема Re: Песничканови [re: lsrael Thornstein]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано01.05.20 12:49



Аз не съм религиозен фанатик, но съм се убедил в съществуването на демоните и ада и вярвам, че Исус Христос е възкръснал.Считам това за напълно нормално.Религиозните ми убеждения не ми пречат на идентифицирането на НЛО.



Тема Re: Песничканови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано01.05.20 19:29



Хм, музиката на моята младост е 90-те години, но не ми харесва особено. Алернативният рок от това време е по-готин и интересен, другото не ми прави впечатление. А иначе за 50-те и 60-те години, аз тогава не съм била родена, но това не пречи музиката, а и някои идеи да ми харесват.
В трети клас започнах да харесвам стария автентичен негърски блус, този на полето и в затвора. След това минах към джаза, после свободата и жизнеността на 60-те, след това красивата естетика на 70-те (включително възраждането на джаза). И когато се появи диското и безсмислените песни - ме загубиха.

Тогава си спомням, че открих поетите с китара (чилийците имат страхотни такива песни). След това алтернативният рок, стига да не е депресиращ и после мисля, че се върнах от отново към джаза. И от него по естествен начин към етноджаза, което ми помогна да оценя и българската народна музика.

И така - в диско, чалга и сатанизъм не ме търси.

Истинкият негърски рап не е лош, този без псувни. Има и такъв. На времето гледах един негърски филм, как учеха децата си да рапират. После една седмица рапирах. Но мина, просто беше симпатично. Но няма нищо общо с нашия чалга-рап.
Та исках да кажа, че е до влечение, не е само до възраст.


Редактирано от Luchezara на 01.05.20 19:33.



Тема Re: Песничканови [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано01.05.20 20:17



Точно алтернативния рок например Нирвана и разните гръндж-банди като Reich Againts The Machines и Offspring бяха истинско музикално и суб-културно бедствие и за моя радост това не продължи много време.А колкото до диското то наред с метъла е най-хубавата музика на планетата.Особено диското и метъла от 80те нямат равни на никаква друга музика.От 21ви век ми харесват единствено албумите и концертите на Рамщайн.Всъщност има само три най-велики метъл групи на света първо Блек Сабат, второ Рамщайн, трето Металика.Всички останали метъл групи са след тях по качество и сила.

Вокала на Slayer Том Арая е чилиец и има много злобно пеене и текстове.Той се интересува от серийни убийци и доста от текстовете му са на тази тематика.

Имам над 20 000 часа прекарани в слушане на основните стилове метъл хеви-метъл, траш и дет-метъл.В момента имам 99 диска с метъл и над 220 касетки като оригиналните ми дискове са 75.По едно време ги бях докарал до около 110 диска.Имал съм две уредби.Засега и през последните няколко години интересът ми към метъла е много нисък.Наситил съм се на него.



Тема Re: Песничканови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано01.05.20 20:41



Алтернативният рок като идея е добър, стига да не залита в разрушителни настроения. Като се замислиш същото важи и за метъла. Аз мисля, че нарочно съсипаха музиката, като я направиха разрушителна или сатанинска. А може би трябва и тези изгубени души да се изразяват някъде. Има и такива художници, дори сега лансират един такъв български младеж.
Но нещата не са толкова невинни, защото сатанизмът отдавна е завладял територията във вузовете по изкуствата, театрите, да не говорим за "звездите" особено в САЩ.. Положението не е добре, но светът все още се прави на ударен. После загивало човечество ..., то направо се самоотравя. Особено ако този вирус е изкуствено създаден.


Редактирано от Luchezara на 01.05.20 20:48.



Тема Re: Песничканови [re: FlLERO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.05.20 15:44



Само тези, които са убедени от демоните и дяволите, че демони и дяволи не съществуват- само те не вярват в тях. За жалост много са такива хора.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Песничканови [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано04.05.20 15:08



Първата рок група която започва да пее открито в текстовете си за сатанизъм са Блек Сабат и това става още с първия им албум през 1970та с едноименната им песен Блек Сабат.Но всъщност реално първата истинска сатанинска група са Веном който свирят блек метъл през началото на 80те и траш през втората половина на 80те.По-нататък постепенно са появяват дет-метъл групите Морбид Ейнджъл през 1984та с нескопосан дебют през 1986та и Дисайд с дебют през 1987ма.Понеже сатанинските групи особено сатанинските дет-метъл групи стават все повече и все повече, то те през първата половина на 90те стават десетки такива групи и вероятно до 2000та година са стотици.Конкретно вокалът на Дисайд е супер сатанист с жигосан обърнат кръст на челото и заявление, че на 33 годишна възраст през 2000та ще се самоубие.През втората половина на 90те за него се носеше слух, че е лежал десетки пъти в полицията и лудницата което явно не е вярно.Докато музиката на Морбид Ейнджъл е опасна от гледна точка привличане на полтъргайст в къщата, то музиката на Дисайд е опасна и силна отрова за всяка нормална християнска душа.



Тема Re: Песничканови [re: coffeemate]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано04.05.20 15:19



Изключително верен извод си си направила.Има много такива хора които демоните са убедили, че те не съществуват, те не знаят че ада съществува и е супер реален и продължават да си вършат злините през живота заблуждавайки се, че след смъртта няма нищо или просто ако има нещо те няма да получат възмездие.Всъщност всяка дума, действие и даже мисъл и сън се записват по отношение на всеки човек и той отговоря за думи и действия след смъртта си.



Тема Re: Песничканови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано04.05.20 18:03



Благодарна съм, че не познавам тези отрицателни емоции. И без това ми е мъчно за толкова други неща. И осъзнах, че не мога да си позволя дори тези чувства, защото става по-лошо. Човек трябва да се концентрира върху доброто, за да стават добри визуализации в живота му.




Тема Re: Песничканови [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано05.05.20 20:47



Това което съм чел в интернет, че Бог може да те накаже даже и за слушане на диско от Майкъл Джексън за когото се говори, че имал договор със Сатаната, та какво остава за открито сатанински дет-метъл?От слушането на сатанински метъл до ставането на сатанист реално има само една крачка в живота.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.