Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 21.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Има вероятност от нападение срещу Русия  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано19.03.20 22:02



Тази истерия с коронавируса е възможно да е американска, вируса да е американско производство и да цели първо отвличане на вниманието от най-голямото натовско военно учение от 25 години насам в Европа, второ да изведе от строя максимален брой общества и народи които да имат извънредно положение и вечерен час за да не могат да реагират като гражданско общество на един изненадващ и бърз удар срещу Русия.В момента НАТО разполага 50 000 американски войници в Европа които бързо могат да станат десет пъти повече.Второ припомням, че НАТО има няколко пъти(вероятно 7 пъти)повече танкове и авиация от Русия.Ако Русия има годни за бой 8000 танка главно Т-72, то НАТО може да има и над 30 000 годни за война танка.Ако Русия има примерно 3000 бойни самолета, то само САЩ имат над 8000 бойни самолета при това доста по-ефективни, а колко още бойни самолета имат останалите им съюзници?



Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.03.20 22:16



САЩ може да се възползва стратегически от хаоса, за да пълзи към държавите и после бързо или бавно да прави бели.

Но НАТО е и почти цяла Европа. А западна Европа заради заразата в момента е пред тотален кошмар. Само в Италия вече има повече смъртни случаи, отколкото в Китай. Другите западноевропейски държави вървят по нейните стъпки. А западния ад по небето лесно може да залее и източна Европа. Значи цяла Европа е вън от играта и е в беда.

От друга страна засега в Русия епидемията е под контрол (макар че не се знае, какво ще стане).


Редактирано от Luchezara на 19.03.20 22:25.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано19.03.20 22:20



А не мислиш ли, че точно САЩ са създали този хаос за да блокират повечето държави с биологическо оръжие в глобален план за да навлязат с армия навътре в Русия?Знаеш ли, че ако сега САЩ не нападнат Русия няма да могат да го направят след няколко години когато новите руски хиперзвукови ракети постъпят на въоръжение.Второ текат последни 10 години докато Китай настигне американската военна мощ.Това положение на американците им е просто последния шанс...



Тема Re: [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.03.20 22:43



1. Останала съм с впечатление, че нацистите в САЩ не желаят да нападат директно Русия, а искат да го направят чрез други държави.

2. В момента Русия е достатъчно силна, за да се справи сама. А тя не е сама. Съществува ШОС - съюз за военна взаимопомощ между Русия, Китай, Индия, Пакистан, Казахстан, Узбекистан, Таджикистан и Киргизия + наблюдатели Иран, Армения, Беларус.
Европа може да се гърчи заради средновековния си манталитет, но по-голямата част от Азия е обединена и силна.

3. Китай за 2-3 месеца се измъкна от епидемията и ще се възстанови за нула време.

Аз по-скоро мисля, че това в момента се превръща в сектантски удар срещу Европа, за да я заселят с мюслита.

Макар че военните маневри на САЩ в този момент най-вероятно целят нещо друго. Така или иначе Русия и Китай не бива да се разсейват и трябва да са готови за всичко, а те го умеят.


Редактирано от Luchezara на 19.03.20 23:29.



Тема Re: [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано19.03.20 22:48



Авсолютно съм съгласен. Това "уж" учение беше ли споменато в медиите. Ами може да е било , но аз не съм разбрал. Което , ако не е споменато автоматично значи , че има нещо гнило. Хората около мен говорят точно за тази тема и говорят за някакъв пъклен план. Аз съм съгласен , както със "FlLERO99" , така и с другите. В карантина и с корона вирус, да правят учение на партия с Европа ? Нещо не е както трябва. Дори с тези проблеми , които имат всички - почти , те пак намериха време , за да правят тъпотии! Извинявам се предварително , но това е пълен абсурд ! Все повече започвам да мисля , че САЩ са (те още от едно време) правят тъпотии. 11 Септемри - дали самите те не си ги бутнаха тези небустаргачи (Двама американски братя падат, изкълвани от птици железни - примерно) , за да могат пак да обвинят някой , който не е виновен ? (може и да е - нямам достатъчно аргументи). Тая работа може да не е чиста , но времето ще покаже.



Тема Re: [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано19.03.20 22:50



1.Никоя друга държава няма да се навие на война с Русия освен Америка или заедно с Америка.Всички които са се опитали през последните над 1000 години са загубили включително Наполеон и Хитлер.

2.Русия по абсолютно никакъв начин не може да спечели конвенционална война точно с НАТО.Както вече споменах НАТО има в пъти повече танкове и авиация отколкото руската армия.Второ немаловажно икономиката на Русия е някъде цитирам по памет 1,4 трилиона долара на година, докато само икономиката на САЩ е около 17 трилиона.Правиш ли сметка ако това БВП само на САЩ се обърне във военна продукция какво ще стане?А китайците си гледат техния интерес я няма да се намесят, напротив те ще гледат да нахлуят в Сибир.

3.Това може да ускори подготовката и началото на Третата световна.



Тема Re: [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.03.20 23:00



Ще потърся новината пак, ще я прочета внимателно (защото не съм го направила) и тогава ще пиша отново.




Тема Re: [re: zizoUFO]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано19.03.20 23:04



Независимо дали американците сами си бутнаха небостъргачите на Световния търговски център на 11ти септември 2001ва, или това го направиха МОСАД, или наистина е работа разработена от Ал-Кайда или само от нея, или с инфилтрирани агенти на МОСАД и ЦРУ, още дни след това аз пророкувах, че американците ще съсипят от войни Близкия изток и ще разсипят арабите.Сега по-малко от 19 години след тези атентати Ирак е разрушен от англо-американската инвазия през 2003та, Сирия е в руини от гражданска война, Либия е разделена на две, в Йемен се трепят, Саудитска арабия се подготвя за война с Иран, Египет за малко се размина и той с гражданска война, Иран не посмя да отговори на американското нападение срещу техен високопоставен генерал убит с ракета от американски дрон.

Това че американците се готвят за нападение срещу Русия съм го писал тук в клубовете на дира още в края на 2007ма година.Даже бях споменал и Близкия изток в постинга си и дотук съм познал по този въпрос.

Ако сега съвсем скоро американците не нахлуят в Русия това няма да може да стане никога повече защото ще влязат на бойно дежурство В ДОСТАТЪЧНИ КОЛИЧЕСТВА новите руски хиперзвукови ракети "Авангард" и "Циркон" и ще се завърши работата по крилатата ракета с атомен реактор SSC-X-9 "Skyfall" "Буревестник".Също след 10 години вече ще е късно да се воюва с Китай който ще е настигнал САЩ по военна и технологическа мощ.



Тема Re: [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано19.03.20 23:07



Чакам отговорът ти с нетърпение.



Тема Re: [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано19.03.20 23:55



Дано не се стига до там. Тоест в моментът Русия не е на щтрек? Нямам представа , но мисля ,че Русия е велика страна и аз лично не бих я подценил. Факт е обаче ,че НАТО са доста. За Китай те вдигнаха болници или болница не помня с точност дали бяха 2 или една , но я/ги вдигнаха за броени дни. Просто тази дисциплина е за пример. Ние май няма да се справим не само със строежа за това време.
Те вече - дали лъжат не знам , но уж има спад на коронавирусът при тях. Имат много голяма дисциплина, като изключим един изтрит клип в който заклаха 1 и други в които заради паниката починаха хора (естествено не от естествена смърт), които не бяха болни от коронавирусът. Ако сега САЩ посегнат на Русия , това ще подкрепи всички мой (и не само) твърдения ,че са терористи. Ето това те не го осъзнават. Мислят ,че могат да правят каквото си искат. А не осъзнават ,че живеем на една планета. Няколко стотин килотона атомни бомби може да унищожи много неща. А след това те ли ще оправят ядрената зима. Или пък ще пречистят водата. Не .. те ще трябва да пият от същатата.(примерно)

Редактирано от zizoUFO на 20.03.20 00:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.