Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 03.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Дали Корона вируснови  
Автор Locusts (непознат)
Публикувано23.02.20 21:24



Не идвa от намесатa на извънземни, как мислите?



Тема Re: Дали Корона вируснови [re: Locusts]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.02.20 08:08



Ооооо, димо, пак ли се преоблече?

Изчакай още малко, ружка-дружка ще притича да ти прави компания.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Дали Корона вируснови [re: Locusts]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано24.02.20 19:53



Яяя, димка се заинтересувала от извънземните, след като земляните я наритаха



Северна Италия била под карантина, не случайно извънземните се интересуват от тая област, а!!? Взе ли мерки, запаси ли се с маски.



Тема Re: Дали Корона вируснови [re: Locusts]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано24.02.20 22:40



Твърдо не.Ако вируса беше направен от извънземни особено с цел изтребление на хора вече щеше да избие милиони.Второ прочетох, че се лекува с твърд алкохол над 40 градуса.Но има и друг момент, че такъв вирус точно с такава структура не може да възникне по естествен път.



Тема Re: Дали Корона вируснови [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано25.02.20 01:29



Абсолютно съм съгласен с FlLERO99.
Ако една цивилизация извън нашата планета или галактика решат да ни затрият няма да им е никак трудно.
Самият вирус е с 2 връзки , които не могат да възникнат по естествен път.
Вече има болни и в Италия. Надяваме се ,че няма да ни засегне.
Има клипове (Китай) в които има хора от паника прегазват други хора с кола. Други гонят тези без маски и ги връзват за стълбове и т.н. Жълтите чували в болниците - Бог да ги прости се увеличават всеки ден. Естествено не всички са починали от корона вирус.

Теориите са доста, но 3 - от тях са :

1 - Америка развива в тяхна лаборатия вирус и там са работили и китайци. И от там се разпространил вирусът.
Това може да е с цел да се унищожи икономиката на Китай. Освен това Америка дължи супер много пари на Китай. Шефът на лабораторията мистериозно умира ден (в Америка), два след избухването на епидемията.

2 - Този вирус е разработван в лаборатория в градът в който е възникнала епидемията (Лухан - Китай). Дали са го пуснали умишлено в което аз лично много се съмнявам. Другото е да са го изпуснали т.е. да е имало някой заразен , който е излязал и в случая на инкубационен период (е времето от заразяването на организма до появата на първите клинични признаци на заболяването) от 2 дена до 2 седмици може да не са се усетили изобщо дори, защото излизащият да е нямал симптомите и после да са се проявили. Симптомите се проявяват в отпадналост , температура и накрая все едно се умира от уж пневмония.

3 - Епидемията да е започнала от животните продавани на пазара в Лухан. Това е много трудно възможно, защото години наред там са продавани змии , риби и т.н. Един вид да е ухапал друг вид и т.н и т.н. , та да стигне до човек. Да, не е невъзможно , но горните 2 теории някак са ми по - близки , като вероятности тъй , като както спомена FlLERO99 , до колкото е изследвано тези контактни връзки не могат да възникнат по естествен път според съвременнната наука.



Тема Re: Дали Корона вируснови [re: zizoUFO]  
Автор Locusts (непознат)
Публикувано25.02.20 13:45



Точка едно е и според мен. Твърде много дръпнаха китайците напред и сега намериха начин как да ги дръпнат назад.



Тема Re: Дали Корона вируснови [re: Locusts]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано25.02.20 14:23



Принципно има държави , които разработват биологични оръжия. В конкретният случай Америка е нъпълно възможно да е замесена. Трудно ще се разбере , но имаше преди няколко години един случай с биологично оръжие не съм сигурен дали беше Сирия или някъде в близкият Исток. Преди да се вземат проби и да се анализират , за да се установи какво е уръжието, имаше бомбандировка върху мястото. Целта най - вероятно е била да се затрият следите.
Не знам със сигурност дали ще се намери виновник или от къде със сигурност е започнало всичко.

Ако Америка са го направили умишлено (коронавирусът) , то или са много глупави - защото се разпространява в цял свят и определено си е опасен вирус. Другият вариант е американците да имат лек още преди епидемията. Ако имат лек могат да започнат и да го произвеждат и продават. Което пак е разход за тях , но ако цената е голяма ще припечелят пари за още техни проекти включително и за тайни такива.
Съсипването на икономиката на Китай, да има много логика в това. Не знам, но вече са на огромни загуби според мен.



Тема Re: Дали Корона вируснови [re: zizoUFO]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано25.02.20 17:52



Точка 1. идва от ГРУ. Имаше детайлни репорти които идентифицираха руска армия от тролове свързана с разпространението на тази хипотеза онлайн.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Дали Корона вируснови [re: FlLERO99]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано25.02.20 19:03



Но има и друг момент, че такъв вирус точно с такава структура не може да възникне по естествен път.

Дай надежден източник за това твърдение или пък ти имах някакви твои научни аргументи!?

А знаеш ли, че коронавирусът е бил предсказан през 1981-ва като "биологично оръжие Ухан-400". Обаче от художествената литература:-))

"Популярният писател Дийн Кунц, превеждан изобилно и в България, е прогнозирал избухването на епидемията от коронавирус в своя трилър „Очите на тъмнината“ от 1981 г. Тази информация обиколи мълниеносно света през последните дни като намери своите яростни привърженици, скептици и откровени хейтъри, опровергаващи съвпадението.

„Очите на тъмнината“ разказва историята на китайска военна лаборатория, която създава нов вирус, който потенциално да се използва като биологично оръжие във военно време. Лабораторията се намира по ирония на съдбата в Ухан (където е окото на пандемията), Китай, а създаденият вирус се нарича Ухан-400.

В откъса от книгата, който беше споделен в социалните медии от различни потребители, се споменава един от героите - китайския учен Ли Чен, който „се отправя към САЩ, носейки дискета с формулата на най-важното и опасно и ново биологично оръжие в Китай от десетилетия насам“. Китайците могат да използват Ухан-400, за да заличат град и държава, и дори няма да има нужда да провеждат трудна и скъпа дезактивация, преди да се преместят и да завладеят превзетите нови територии."






Тема Re: Дали Корона вируснови [re: lsrael Thornstein]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано26.02.20 00:40



ГРУ до колкото прочетох са "Главно разузнавателно управление". Не съм го знаел. Като цяло братушките нямат характер на терористи.
Те , като цяло са правили много малко безредици (до колкото аз знам). Ако това , което казвате е така аз наистина ще съм супер изненадан. Другото е , че през 1953 г. отношенията на Китай с Русия се влошават. Тогава Сталин притиска Китай. Не успяват да обединят омразата си към Съединените щати и т.н.

Но има едно друго нещо , което все пак ме кара да се замисля. Даже са две. Китай има огромни поръчки за дизел. Икономиката им беше доста стабилна. Напреднаха и в космическите изследвания.
Това може да не се е харесало на всички.

Обаче Китай и Русия делят граници от 2 страни. Странно е Русия да пуснат такъв вирус , а да делят граници с Китай и то на 2 "фронта". Ако е така аз ще съм доста изненадан (неприятно).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.