Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 24.04.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Кои са рептилиитенови [re: zizoUFO]  
Автор agent OO6 (сайлон)
Публикувано28.01.20 18:49



Хубаво че си признаваш, те християните си дават бузите...
То турския врач е вещ.
Като направиш кефа на мажовете като минеш отзад им отива простатата, то простотията им си остава, чешмата им по цяла нощ тече, а семе няма, то простата е възела, не простотията, то от простотията спасение няма освен ако не им отрежеш главата и сложиш друга глава на тяхно място. Простатата операция им правят после само да не сушат чершафите им сека сутрин.

Хайде да та закарам у турския хамам да са порадваш на манафите по християнски...

Редактирано от agent OO6 на 28.01.20 18:53.



Тема Re: Кои са рептилиитенови [re: agent OO6]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано28.01.20 21:24



Добре, ще се държим невъзпито и простажки , в тази иначе интелктуална тема.

То най-вече ъкъл трябва!

Нямам общо с никакви манафи и така нататък !
Относно вас ерген006 ->
Докъто гонихте там другите споменати народи из Светът, къде отиде акълът и "уж" високите ви вибрации и разбирания по темата ?
Когато всички се съюзят ще настане световен Мир. Да миналото не беше добро , но ние сме във фаза , която е определяща за нашето бъдеще и бъдещо развитие!
Така и да, третата световна може да е започнала на финансово ниво , но не е задължително да има летални изходи.
Това зависи от Световните лидери и организации.

Гледай Тези , които имат крила наистина(, а не като теб) да не ти се порадват Te на теб ;)

Така ПЪРВО нещата не работят по този начин снимаме ги гледаме и ?? какво стана , какво се промени в нашят живот и на нашата планета. - НИЩО - Нищо ли Защо ??
Защото и аз бях там на онава стъпало , като вас ерген006 , но трябва да се започне от някъде и затова! Сори , ама това е голяма част от истината.

Така ВТОРО след , като разберем ,че не трябва да ни помагат , защото ние сами трябва да стигнем до този извод ,че всичко на готово е , като атомни ракети дадени на бебета и на деца в сравнение с Тях , които си летят през галактики и даже и в различни измерения.

Така ТРЕТО една нация , една планета би дръпнала с огромна бързина в сравнение с воюваща такава.

Така ЧЕТВЪРТО искат да правят оръжия - да си стрелят и да си играят на войни , като вас ерген006 , докъто глобалното затопляне се засилва. - примерно има и други неща , но са доста. Когато хората имат висока вибрация те променят вижданията си и похватите си. Има достатъчно информация може да прочете.

Така ,че господинчо ерген006 си опичайте акъла. Дори да няма кой знае какво да променим , не е нужно да бъдем лимитирани духовно и от към знания.

Не съм тук , за да се занимавам с такива , като вас ерген006 !!!!!!!!!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от zizoUFO на 28.01.20 21:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от zizoUFO на 28.01.20 21:31.



Тема Re: Кои са рептилиитенови [re: zizoUFO]  
Автор agent OO6 (сайлон)
Публикувано28.01.20 21:54



То ти като не можеш да си задоволил жената вибратори препоръчваш, глупак, Той Наполеон знае как. Сега стига си си играл на шифри и мифри, а казвай направо.

Ти можеш ли да кажеш защо Борис lll не прилича на Фердинанд, а Симеон ll не прилича на Борис lll. Симеон ll е типичен норвежец, а Борис lll е типичен индианец аймара, само че инките изобщо не приличат на тях.

?????????

Редактирано от agent OO6 на 28.01.20 21:50.



Тема Re: Кои са рептилиитенови [re: agent OO6]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано28.01.20 22:12



ХАХАХАХАХааа , Кога не съм успял ?
Наполеон , аа онова момченце дето клало, като изтърван индианците .. Well нямам много добро мнение за него. Даже хич.
Не съм препоръчвал вибратори изобще!

Не , не мога да кажа , защо не приличат един на друг , но е възможно нещо да е добавено я ДНК , я да не са от истинските си бащи. Ами инките = Перу. Интересен въпрос. Много хора ми се чудят , защо не чета толкова много история, ами защото съм се фокусирал в бъдещето и се надявам да не живеем в циклична система. НО мога да кажа ,че нещата , които написах по- горе не съм ги измислил сам. Тоест значи съм стигнал до този извод. Що ? Еми щото съм се срещал със МНОГО специални хора , които са ми го казали . Не няма да споделя кои са те - определено.



Тема Re: Кои са рептилиитенови [re: zizoUFO]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано28.01.20 22:22



Добре за Наполеон съм се объркал с Колумб , както казах не съм историк .

Редактирано от zizoUFO на 28.01.20 22:19.



Тема Re: Кои са рептилиитенови [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано28.01.20 22:45



Абсолютно съгласен. Имайте предвид , че и по-възрастни хора , който са набор под 75 също някои от тях имат способности. Което значи , че най-вероятно е закодирано в нашето ДНК. Тоест дори да има надграждане от към ДНК не значи ,че хората , които са по -големи са лимитирани.



Тема Re: Кои са рептилиитенови [re: zizoUFO]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано28.01.20 22:49



Имах предвид, че по-старите набори имат повече способности от нас, по-развити са физически и психически.Явно нас ни подготвят за някаква голяма промяна в бъдеще.Бавно и постепенно.



Тема Re: Кои са рептилиитенови [re: Maria Antoaneta i Az]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано28.01.20 22:52



На клипа с изтребителите е правена щателна експертиза и е истински.Не се вижда добре дали има реактивни двигатели, но моето лично мнение е, че има антигравитационен реактор и се движи на нов физичен принцип.Не случайно преди няколко седмици Путин спомена за оръжия на нови физични принципи.Това той не трябваше да го казва.



Тема Re: Кои са рептилиитенови [re: zizoUFO]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано28.01.20 22:55





Ето това е темата с клипът с летящата чиния и двата изтребителя СУ-35.

Няма никакво съмнение, че твоите снимки са автентични.Даже на една от тях си снимал НЛО-сребристо топче каквото аз съм наблюдавал многократно над София.



Тема Re: Кои са рептилиитенови [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано28.01.20 23:01



"Имах предвид, че по-старите набори имат повече способности от нас, по-развити са физически и психически.Явно нас ни подготвят за някаква голяма промяна в бъдеще.Бавно и постепенно.
"

Тук вече нямам идея , но значи да - хората с които се срещнах са по-големи от мен на години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.