Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 18.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Roswel Rockнови  
Автор notna (###)
Публикувано20.12.19 08:36



Хайде да си поговориме за житните кръгове и....Розуелското камъче!
https://www.youtube.com/watch?v=WzJjoGZXB-I

....


Тема Re: Roswel Rock [re: notna]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано20.12.19 12:54



Житните кръгове не са дело на човек или на група хора.За пръв път четох за това явление някъде в края на 80те и началото на 90те.До колкото си спомням първите житни кръгове са се появили в Англия.



Тема Re: Roswel Rockнови [re: FlLERO99]  
Автор notna (###)
Публикувано20.12.19 13:45



Там са могли да ги видят ......то и в Наска рисунките са ги видели от самолет,а то си ги е имало......
Но думата ми е за Розуелкския камък-как така се появява и на житното поле.
За мен-това(житните кръгове)е най голямото доказателство ,че не сме сами!
А е факт и че не сме дорасли да ги разгадаем.Нито като технология,нито като писания!

....


Тема Re: Roswel Rockнови [re: notna]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано20.12.19 16:53



Навремето през 80те известният измамник Ерик Фон Деникен спекулираше, че платото Наска било космодрум на извънземни.Имаше и още една друга голяма негова фалфикация с някакви артефакти.За Розуелския камък за пръв път чувам и нищо не знам по този въпрос.А че житните кръгове не са правени от хора за мен е факт.Вярно е, че още не сме дорасли за да ги разгадаем като технология и писания.



Тема Re: Roswel Rockнови [re: FlLERO99]  
Автор notna (###)
Публикувано20.12.19 17:55



Виж клипчето-рисунката(да я наречем така) първо се появява на житно поле в Англия,мисля че 1996-та,а през 2004 ако не се лъжа един бизнесмен по време на лов го намира в близост до Розуел(Ню Мексико)-със същия мотив......за мен тука нещата са абсолютно ясни......
А що се касае до Наска-запознай се по добре с рисунките там-до сега не съм чел разумно обяснение на този феномен-а Ерих фон Деникен е един ентусиаст.....

....


Тема Re: Roswel Rockнови [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано23.12.19 01:17



известният измамник Ерик Фон Деникен
добре казано!

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Roswel Rockнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано25.12.19 20:41



Уфологията е препълнена с всякакви откачалки, фантазьори, фалшификатори, психично болни, измамници, спекуланти и наивни хора.От другата страна са крайните скептици най-вече астрономите които не признават нито феномена НЛО за обективен факт, нито всякакви извънземни.Истината както винаги е някъде по средата и истината се ражда в спора.Аз познавам само трима човека които са виждали истински извънземни, а тук в клуб НЛО имаше само един такъв човек преди няколко години.В общи линии вероятността да си имаш вземане-даване с паранормални сили като демони и полтъргайст е 1000 пъти по-лесно и вероятно отколкото да видиш истински извънземни.



Тема Re: Roswel Rockнови [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано26.12.19 04:01



аз пак да потретя - Квантовата Механика е нелогична и дори безумна - според нея всичко което е е възможно да съществува - съществува в някаква точка на пространство-времето с някаква вероятност различна от нула. Всичко си идва на мястото ако приемем че Вселената е една голяма симулация , Квантовата Механика просто изважда на показ границите на симулацията, а Теорията на Струните изважда на бял свят детайлите на симулацията. Така че всички ние сме нек'ви жалки симулирани пикселчета в имагинерна вселена , нещата в които верваме са незначителни парченца код в нечии компютър, понятията Рай и Ад съществуват само в нашето въображение а нашето съществуване е лишено от смисъл. Амин!

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Roswel Rockнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор notna_anton (###)
Публикувано26.12.19 18:37



А пък аз ще се повторя(може би без да съм го казваял),и житните кръгове и Наска са нещо съвсем реално,както и Розуелскиа камък и не може да се отрече съществуването им.
Както и не могат да се обяснят смислено,а офицялната наука си е заровила главата в пясъка и се прави че не съществуват!ДОСТАТЪЧНО Е ДА НАПИШЕШ-CROP CIRCL в търсачката!

....


Тема Re:нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано26.12.19 19:13



Животът не е лишен от смисъл.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.