Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 29.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Квантов дарвинизъм ?нови  
Автор 09h09yhu09556h (шейх на халифат)
Публикувано27.08.19 23:09



Не може да не тръгнем от " Дължината на Планк " ?

Какво се крие в малкостта ?



Тема Re: Квантов дарвинизъм ?нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор FlLERO99Модератор (ELINT)
Публикувано30.08.19 11:28



Квантови положения и вероятно врати към други измерения.



Тема Re: Квантов дарвинизъм ?нови [re: FlLERO99]  
Автор 09h09yhu09556h (шейх на халифат)
Публикувано09.09.19 17:59



Мисленето е по силен инструмент от всички телескопи.

Който е в позиция да създаде Мирозданието, той не би го създал. Просто е над съществуването и така съществуващо и несъществуващо за него не са понятия.
Да кажем че измисленото съществува, като светът в книгата.
Арабите казват в Корана пишело,- Мактуб ! Писано, така е писано казваме ние.

Пространството не съществува, то само е дефинирано, и ето ти пространство.

Ние понеже сме вътре в телевизора, тук родени, и част от предаването, обаче ровичкайки надолу в кванти на кварки, рано или късно ще открием че нещата ги няма като неща, а като букви които са там, защото за там са написани, обаче аз вече си забравих мисълта, защото такава явно е написана.





Тема Re:нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано09.09.19 21:18



Щом сме мисъл и слово, тогава променяме мисълта и словото си и всичко се оправя.

И аз съм го мислила. И съм го пробвала. И е действало. Просто изисква поне воля, съобразителност и чистота, казано най-кратко.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор 09h09yhu09556h (шейх на халифат)
Публикувано10.09.19 11:15



Аз ли търся енело ? Щом вече е тук, това е щото то търсило мене.

Тоест, защо ни търсят енелотата ? Най обичайно търсиш някой да му искаш пари на заем.





Тема Re: Квантов дарвинизъм ?нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор FlLERO99Модератор (ELINT)
Публикувано11.09.19 19:53



Макар че мисленето ти е доста особено и странно, аз в общи линии съм съгласен с теб.Относно мисленето, че е по-силен инструмент от всички телескопи въз основа на своя опит мога да кажа следното нещо.През есента на 1991ва тогава бях 13 годишен и бях влюбен в едно момиче от новата ми компания на долната улица.Много исках да й имам телефонния номер, но тъй като в тази компания бях доста нежелан нямаше как да го получа и освен това въпросната не ме харесваше и беше доста над моето ниво.Така един ден някъде през ноември останах сам у нас, взех лист и химикалка, седнах, концентрирах се и изписах някакъв телефонен номер с уговорката, че по улицата знаех само първите две цифри на телефонния номер.Звъннах на този номер съвсем произволно написан на лист и се обади сестрата на въпросната и после стана въпрос откъде имам телефонът й и кой ми го е дал?Шансът да успея да уцеля от първия път 6 цифрен телефонен номер от който знам само първите две цифри е точно 1:10 000.



Тема Re: [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (ELINT)
Публикувано11.09.19 19:54



През 2012та година установих, че ако си промениш мисленето и мислите тази голяма вътрешна промяна ако е положителна може да доведе до големи изменения от вън в положителен смисъл.



Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано12.09.19 20:45



Така е. И аз съм го пробвала. Много хора са го казвали.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99Модератор (ELINT)
Публикувано12.09.19 21:47



Помогни си сам за да ти помогне и Бог.



Тема Re: Квантов дарвинизъм ?нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.09.19 09:11



Не може да не тръгнем от " Дължината на Планк " ?

Какво се крие в малкостта ?


В малкостта се крие голямостта - дължината на планк еднозначно дефинира времето на планк - за което светлината изминава дължината на планк и това е най-малкия времеви интервал и във всеки от тези невъзможни за по-нататъшно деление микроскопични времеви интервали цари безвремието, сиреч там е Бог и там се се създава цялата вселена наново - във всеки миниатюрен микро миг се ражда по една чисто нова вселена с всичките й галактики, звезди и планети, хора, пътища и автомобили, заедно с всичкото "минало" в спомените на всеки един от тези хора




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.