Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 19.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Камбаната е "скаларно" устройствонови  
Автор FlLERO99Модератор (MIB )
Публикувано17.03.16 17:44



Съществен момент от двигателната система на нацисткото НЛО Камбаната са материалите от които са направени двата цилиндъра пълни с Ксерум 525 които се въртят срещуположно на магнитна ос с огромна скорост и следствие на което пускайки ток с високо напрежение се получава разделяне на магнитните полета и вихрова компресия на електрони около и под Камбаната. Тези два цилиндъра са облицовани с живак тоест със сходен метал на този който се върти в двата цилиндъра твърде вероятно защото по принцип плазмата цитирам минавала през металът като нож през масло и явно само живак може да я спре/държанието на плазмата в метал го откри Освободен пич в интернет/.

При действие на двигателната система на нацисткото НЛО се чувало жужене наподобяващо жужене от пчели подобно на това което описват доста наблюдатели на НЛО. Ако не ме лъже паметта НЛО което отвлякло семейство Барни и Бети Хил през 1961ва година в САЩ също е издавало подобен звук, имало е сияние на диамант и според показанията на Барни Хил според неговите спомени възвърнати с регресивна хипноза след отвличането му той е видял на борда на НЛО "нацист в нацистка униформа". Семейство Хил непосредствено след отвличането от НЛО са имали големи здравословни проблеми по мнението на лекари вероятно причинени от именно от радиация. Съществуват данни за същите негативни ефекти върху здравето на учените и работниците които експериментирали с Камбаната в тайните нацистки бази по време на края на Втората световна война.

Например:

1.опитите са провеждали в подземно помещение с басейн.


2.Помещението е изолирано с гума върху керамична теракот.
3.Физическото действие на радиацията се простирало на около 250 метра под Камбаната.
4.След опитите помещенията трябвало да се унищожават.
5.Техниците носили на очите си червени визьори и гумено защитно облекло. Въпреки това няколко учени и техници загиват при различни експерименти с Камбаната.
6.Наблюдавало се синкаво сияние когато Камбаната работила явно резултат на йонизираща радиация от двигателната й система. Подобни сияния и цветове се наблюдават при много случаи на поява на НЛО до ден днешен.

Изследователят на Камбаната полският военен журналист Игор Витковски в своята книга "Истината за Вундервафе" открива причината поради която германците построяват уред за насочване на плазмата. Всъщност излиза че всеки един от двата метални цилиндъра облицовани с живак в които мистичното толериово-берилиево съединение на живачна основа Xerum-525 се върти с огромна скорост представляват именно уреди за ловене и насочване на плазмата защото както уточнихме плазмата по принцип минава през металът като нож пред масло. Уредът за ловене и насочване на плазмата представлява огромен метален барабан с малко количество живак в него. Барабанът на съвременните американски бойни гравителиди като ТР-3Б се ускорява до 50 000 оборота в минута и под влияние на центробежните сили живакът като течност покрива стените на барабанът образувайки тънка обвивка. След това се създава електрически заряд с високо напрежение върху периферията на барабана(живачната обвивка) и неговата ос - магнитното ядро. Според някои учени теоретично това би ускорило живачните йони към ядрото със скорост от няколко километра в секунда. Но тъй като живакът вече има въртящ момент то комбинацията която се получава е че сгъстеният живачен вихър може да се върти със скорост стотици хиляди обороти в секунда!

При тази направо невероятна скорост на въртене на плазмата по гореописаният начин чиито оси на въртене са поляризирани логично могат да настъпят огромни контрабарични (антигравитационни) ефекти като последните изследвания в тази посока показват именно тази връзка между масата и въртенето.(тук Витковски се позовава на японски експеримент)


СЛЕДВА



Тема Re: Камбаната е "скаларно" устройствонови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано16.03.16 17:06



При въртенето на двата цилиндъра - ако са поставени на лагери - шумът ще е силън.
Съдя по машините...

Светлината идва и си отива. Мракът е вечен.


Тема Re: Камбаната е "скаларно" устройствонови [re: osvoboden pich]  
Автор FlLERO99Модератор (MIB )
Публикувано16.03.16 19:44



Не знам точно това жужене което се описва в научно-техническата литература на тема за Камбаната дали е резултат от въртенето на цилиндрите или на плазмата или е следствие на двете?

Всеки случай такова жужене е имало по време на много от появите на НЛО някъде до средата на 80те години, но в съвременен план поне до колкото чух от Орлиниум триъгълникът който той е наблюдавал да виси в облаците над Северна България бил безшумен.



Тема Re: Камбаната е "скаларно" устройствонови [re: osvoboden pich]  
Автор rokoko543 (ентусиаст)
Публикувано16.03.16 20:26



Зависи. При магнитните лагери шумът е доста по-слаб.



Тема Re: Камбаната е "скаларно" устройствонови [re: rokoko543]  
Автор FlLERO99Модератор (MIB )
Публикувано16.03.16 22:05



В отговор на:

Зависи. При магнитните лагери шумът е доста по-слаб.




Имам известни резерви че са използвани точно магнитни лагери защото те задължително биха оказали влияние върху физическото действие на самата двигателна система. Особено ако се намират в центърът й.

Също засега на мен не ми много ясно дали веществото Xerum-525 се е намирало вътре в цилиндрите или само в магнитната ос която ги върти а в цилиндрите е имало само обикновен живак?



Тема Re: Камбаната е "скаларно" устройствонови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано17.03.16 08:06



Доколкото съм чувал - плазмата има изключително висока температура - затова се ползва и в металургията. Не съм сигурен доколко вътрешността на тази "камбана" би била пригодна за живот. Първо е много тясно, второ стените едва ли не се въртят, зад тях има висока температура и ток... Малко ми е чудно как човек би оцелял вътре. Как е уреден въпросът с въздуха?

Светлината идва и си отива. Мракът е вечен.


Тема Re: Камбаната е "скаларно" устройствонови [re: osvoboden pich]  
Автор FlLERO99Модератор (MIB )
Публикувано17.03.16 10:40



Точно по този въпрос аз се замислих през последните няколко дни. Всъщност никъде не прочетох в книгата "SS-Братството на Камбаната" на Джоузеф Фарел че Камбаната е обитаема. Книгата я купих през 2012та година като от тогава съм я прочел два пъти кат реално поради изключителната тежест и сложност на текстът почти нищо не схванах и не разбрах и сега я чета трети път но избирателно и детайлно и чак сега някои неща ми стават ясни.

Също поради изложените от теб съображения съм далеч от мисълта че вътре в тази адска машина Камбаната има пилот. Температурата на плазмата май беше +4000 градуса по Целзий, ами радиацията която убивала на стотици метри разстояние и увреждала и растенията?

По-интересен е въпросът как е уреден животът в съвременните магнитни гравителиди от този тип като например американският ТР-3Б? Този апарат със сигурност има екипаж но също има някои основни базисни технически неясности около него.



Тема Re: Камбаната е "скаларно" устройствонови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано17.03.16 17:32



Започвам да си мисля че такъв проект - поне така както е описан просто не съществува. Твърде много странности се събират.

Светлината идва и си отива. Мракът е вечен.


Тема Re: Камбаната е "скаларно" устройствонови [re: osvoboden pich]  
Автор FlLERO99Модератор (MIB )
Публикувано17.03.16 17:44



Най-странното знаеш ли кое е? Най-странното е че толкова тежка научна информация просто няма реален начин да се събере особено в една книга и то от един писател...Лесно можем да го хванем в лъжа или спекулация - просто трябва да проучим дали вакуумните бомби наистина са измислени от германците по време на Втората световна война? Защото точно в тази книга пишеше това но аз лично съм на мнение че те са създадени поне 20 години по-късно.



Тема Re: Камбаната е "скаларно" устройствонови [re: FlLERO99]  
Автор 4erdenko (soviet)
Публикувано11.04.16 09:58



Тук при изтичането на информация за този секретен проект е станало голямо объркване. Зная го защото съм посветен в тази тайна и ще ви я разкрия под секрет.
Проектът е на СССР, не на СС. Казва се Вихър - евр. Галгал объркано с рус. Колкол-камбана. Пак някой неграмотен идиот е ровил из еврейските архиви. Гравитаторите Вихър са в основата на гравителидите-НЛО и на машините на времето. Точно те са описани и в Библията кн. на Йезекил. Те са направени от учените на Живков, а не от живак. Направени са били в другия вариант на веремето, когато комунизмът не е бил паднал. От там идват тези пришълци от бъдещето. Времето има различни варианти като клонове на дърво.
А сега ще ви разкрия и кои точно учени създатоха гравитатора Вихър и каква е тайната на играта Червената Тревога, която е създадена от посветени за да носи тяхното послание и защо си ибрах точно този аватар. Във времето на запазения комунизъм технологията е създадена от българки учен, по-известен с прякора си Змея, има го в еврейските секретни архиви, чел съм го, в христянските също знам че го има. В Мексико е познат като Пернатата змия, а в Китай като Крилатия дракон. В играта Червената тревога е представен от прославения генерал Крюков/крокодил - змей/. Той е открил освен гравиторите Вихър, като доработи и поправил теорията на Айнщайн и преоткрил свободна енергия на Тесла, вечния двигател основаваща се на квантовата механика. Във времето, когато комунизмът паднал, Змея пак открил същите технологии понеже бил световно известен учен, популярен, ог избрали за президент на България, която спасил от упадъка и кризата, изправил я на крака и превърнал в просперираща и модерна държава. Това в играта е президентът Черденко(чьорд рус дявол - змията, Змея). В настоящето време той е ученият Григорий Зелински и играта - зелен, защото теория му все още е недовършена.
Има блог където може да се запознаете с нея, знам истинскта му самоличност, има я и в архивите.
Тук при изтичането на информация за този секретен проект е станало голямо объркване. Зная го защото съм посветен в тази тайна и ще ви я разкрия под секрет.
Проектът е на СССР, не на СС. Казва се Вихър - евр. Галгал объркано с рус. Колкол-камбана. Пак някой неграмотен идиот е ровил из еврейските архиви. Гравитаторите Вихър са в основата на гравителидите-НЛО и на машините на времето. Точно те са описани и в Библията кн. на Йезекил. Те са паправени от учените на Живков, а не от живак. Направени са в другия вариант на времето когато комунизмът не е бил паднал. Времето има различни вариани като клони на дърво.
Кои са учените създали тези технологии и каква е тайната на играта Ред Алерт, която е създадена от посветни за посветени, за да носи посланитето им, за това и я харесвам.
Във времето, когато комунизмът не бил паднал, те са открити от учен по известен с прякора си Змея, чел съм го в архививите на евреите, и христитияните го знаят кой е. Има я и истинската му самоличност, но няма да я разкривам. Той открил гравиторите Вихър, като доразвил и коригирал тиорията на Айнщайн. Преоткрил е и свободната енергия на Тесла, вечен двигател основан на квантовата механика. В играта е прославеният генерал Крюков/крокодил - змей/ Той е единия от триото - едно от трите варианта на времето. В митологията Змеят е познат. В мексико Перната змия. В Китай Крилатия дракон - българските змейове са крилати за разлика от класическите китайски дракони.
Във времето на падналия комунизъм, той пак станал световно известе учен. Пак открил същите технологии и понеже бил попурярен го избрали да управлява България. Той я извадил от упадъка и и кризата, модернизирал я и я привърнал в добре развита държава. В играта това е премиерът Черденко/черт - рус. дявол - Змея, змията/.
В настощето време е ученият Зелински - зелен, защото не е довършил още теорията си. Ето и неговия блог, където я има:


Недовъшена е, защото клана Живкови, които още управляват България - всички са техни хора - и бодигарда им Борисов, и съратника им Станишев, и агента на ДС Доган. А самата Евгения Живкова е в ръководството БСП. ДС което принадлежи на клана Живкови управлява България. Те са посветени в тайните на бъдещето от КГБ и ДС, които докопали еврейските архиви. За това завидели на Змея, че ще управлява България и решили да го смачкат. Провалили са образованието и кариерата му, разорили са го, убили са баща му. Разбили са семейството му и заплашват със смърт близките му. Агентите им ог затваряха го, биха го и издевателстваха над него.
За това не е успял да завърши теорията си. Надявам се да се намерят други учени да я довършат или да се появи друг учен който да я преоткрие.
А Живкови са абсолютни престъпници. Съсипват България. Не щат да върнат Живковото време на благоденствие. Служат на враговете на България и провеждат планомерното й унищожение.
Евала на тях, машала.
Змея, който живее в космическите селения на българите НЛО астронавти, дошли бъдещето, може да им попречи на престъпните планове и действия, но трябва да се бие с тях и да стане братоубийствена война. За това не го прави. Макар че, ако бях на негово място, щях да ги избия всичките до човек. Семе да не остане и помен да няма от тази мръсна сган дето съсипва всичко с алчността си за власт. Па ако ще и сто братоубийствени войни да има. Престъпниците не бива да се оставят безнаказано да връшат престъпленията си и да погубват невинните хора. Знаете ли само колко убийства направиха до сега, за да се задържат на власт, проклетите.

Времето е на наша страна.

Редактирано от 4erdenko на 11.04.16 10:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.