Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 11.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Паранормалните случки около мен продължават  
Автор FlLERO99Модератор (Russian ELINT)
Публикувано13.05.19 22:20



Вчера 12ти май 2019та отидох на работа и отлично помня че бях взел две запалки жълта и една голяма и бяла.Отлично си спомням че почти цял ден се опитвах да паля цигари с голямата бялата като тя не работеше добре и явно газта й свършваше.Някъде привечер излязох да запаля цигара зад магазина и като бръкнах в джобът ми с огромна изненада установих че бялата голяма запалка липсва, а вместо нея има една синя запалка!Вечерта като се върнах у нас намерих бялата голяма запалка в купата в която държа запалки и цигари.Изключено е да съм халюциринал цял ден че съм бил с бялата запалка.

Преди няколко месеца пак на работата ми като охрана в служебната ми стая ми беше скучно и от скука и донякъде на майтап се опитвах да огъвам банкноти с биополе поставени на дланите ми.Това можех да го правя през 1990та година когато бях на 12, но сега не ми се получава номера.После се опитвах да местя предмети пак с биополе и естествено нищо не стана.Но няколко дни по-късно пак там на работата ми видях с периферното си зрение как една служебна химикалка сама се премести на масата...

На старата ми работа започнах да гледам видеоклипове с паранормални явления в youtube.com най-вече с полтъргайсти.Една вечер след като легнах на земята да спя при условие че нямаше абсолютно нито един човек в целия бизнесцентър само на няколко метра от мен започнах да чувам съвсем ясни звуци от местене на предмети.Като ставах да проверя какво става звуците спираха и не можах да разбера точно откъде идват.Но щом легнех те започваха отново докато накрая спрях да им обръщам внимание.



Тема Re: Паранормалните случки около мен продължаватнови [re: FlLERO99]  
Автор agent OO6 (мъж в черно)
Публикувано14.05.19 07:41



Около теб дежурят НЛО дронове. Явно те смятат за необходимо да те следят, тоест или за опасен или за свой човек който се нуждае от закрила.



Тема Re: Паранормалните случки около мен продължаватнови [re: agent OO6]  
Автор FlLERO99Модератор (Russian ELINT)
Публикувано14.05.19 13:50



Има нещо вярно в това което пишеш с уговорката че не са НЛО дронове, а демони, ангели и полтъргайст.



Тема Re: Паранормалните случки около мен продължаватнови [re: FlLERO99]  
Автор agent OO6 (мъж в черно)
Публикувано16.05.19 17:07



Духането става само за онази работа.


Който вярва в тези лъжи е много наивен.



Тема Re: Паранормалните случки около мен продължаватнови [re: agent OO6]  
Автор FlLERO99Модератор (Russian ELINT)
Публикувано17.05.19 11:20



На тотално погрешен път си.



Тема Re: Паранормалните случки около мен продължаватнови [re: FlLERO99]  
Автор agent OO6 (мъж в черно)
Публикувано17.05.19 12:51



С дуане иди плаши баба си.





Тема Re: Паранормалните случки около мен продължаватнови [re: agent OO6]  
Автор FlLERO99Модератор (Russian ELINT)
Публикувано17.05.19 14:13



В сравнение с един обикновен и средностатистически човек аз имам огромен опит с паранормални явления датиран още от втората половина на 90те години.



Тема Re: Паранормалните случки около мен продължаватнови [re: FlLERO99]  
Автор agent OO6 (мъж в черно)
Публикувано19.05.19 12:35



Имаш, първо провери да не си от вълнистите, некви джаджи скрити у комшийте.



Тема Re: Паранормалните случки около мен продължаватнови [re: agent OO6]  
Автор FlLERO99Модератор (Russian ELINT)
Публикувано21.05.19 19:11



Всичките ми съседи са много далеч от такива неща.



Тема Re: Паранормалните случки около мен продължаватнови [re: FlLERO99]  
Автор agent OO6 (мъж в черно)
Публикувано22.05.19 17:39



Не бъди толкова сигурен. В безопасност си само в усамотена вила далеч от всякакви съседи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.