Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 17.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Призраци и НЛОнови  
Автор agent OO6 (3то на ДС - ВКР)
Публикувано08.01.18 20:21



Като знам че модератора е бил обладаван от духове и е виждал сатаната да питам. Каква е според вас връзката между така наречените духове и призраци и НЛО.

А да сте виждали някакви червени призраци да бродят наоколо. Защото аз знам че са ги виждали и има доказателства за съществуването им.





Тема Re: Призраци и НЛОнови [re: agent OO6]  
Автор FlLERO99Модератор (оперативник)
Публикувано10.01.18 10:31



Преди много време съм чел в едно списание че извънземни конструирали биороботи които имитарали демони.Иначе това всъщност са две съвсем различни неща които нямат никаква връзка помежду си духовете, призраците от една страна и от друга страна НЛО и техните екипажи.



Тема Re: Призраци и НЛОнови [re: FlLERO99]  
Автор Krilatia zmey (учен физик)
Публикувано10.01.18 17:09



По скоро са едни малки машини НЛО които са скрити в изкривеното пространство, но могат да направят вятър или да ти разместят примерно бумагите на бюрото, докато те няма за малко.
А могат и повече, но ще ти изкарат акъла, като демонстрират открито силите си.

А за биороботите преди време попаднаха на един в неврохирургията в Плевен. Но разбира се случеят е засекретен. Намерили импланти, наноботи, графенови, в човек. Разправят го обаче от ухо на ухо. Сигурно си го чувал.

Авангардна наука:


http://futuretechbg.blog.bg

Редактирано от Krilatia zmey на 10.01.18 17:23.



Тема Re: Призраци и НЛОнови [re: Krilatia zmey]  
Автор FlLERO99Модератор (оперативник)
Публикувано10.01.18 17:55



Този случай от Плевен не го знам, не съм го чувал.Но по време на първата ми психиатрична криза в края на август 2005та година наблюдавах един близък храст от къпина който просто оживя и вътре в него нещо огромно на размер започна да му мести и чупи бързо клоните.Тъй като цялата история съм я разправя на много места главно в клубовете на дира то и за нея научиха някои мутри от подземния свят на София и цялата пълна история стана нещо като бестселър през 2006та година.До ден днешен аз определено смятам че това явление е предизвикано от демони и няма никаква връзка с НЛО.



Тема Re: Призраци и НЛОнови [re: FlLERO99]  
Автор agent OO6 (3то на ДС - ВКР)
Публикувано10.01.18 20:16



Грешиш, Волене.
Това си е чисто НЛО. И аз съм имал подобни наблюдения. Не си ли чувал за копията на Ескамиля. Те могат да се видят на отделни кадри от видео филми. Иначе не.



Тема Re: Призраци и НЛОнови [re: agent OO6]  
Автор FlLERO99Модератор (оперативник)
Публикувано10.01.18 20:25



Ако това явление е дейност свързана с НЛО то явно целта им е била да ме изкарат от строя психически за да не съм в реално състояние да ги изследвам.Тук трябва да се има на предвид че съм изследвал НЛО както от четене на книги и четене и писане в интернет-форуми, така и с реални наблюдения в реала с мощни бинокли и зрителни тръби.И тъй като от края на 90те наблюдателната ми дейност е доста агресивна и тя ще продължава да бъде агресивна и настъпателна и в бъдеще с още по-мощни и силни телескопи то може да се предположи че такива инциденти в бъдеще време не са изключени отново.Сегашното равнище на оптическия ми арсенал спокойно стига за това да наблюдавам Международната космическа станция в орбита в детайли със зрителната си тръба-телескоп от нас от дворът ми. Също без никакви проблеми мога да идентифицирам всякакви самолети на разстояния над 100 км.А в бъдеще ще имам още по-силни телескопи.



Тема Re: Призраци и НЛОнови [re: agent OO6]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано12.01.18 19:59



Модераторът в жена или извън жена е заченат?
Готов ли е вкаран за износване?



Тема Re: Призраци и НЛОнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Mery go a ne go lovy (Шива)
Публикувано13.01.18 08:35



Волен Сидеров е. А как е заченат и износен предполагам се знае. Няма никаква мистерия.

Истината винаги побеждава.


Тема Re: Призраци и НЛОнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор agent OO6 (3то на ДС - ВКР)
Публикувано13.01.18 10:42



Ти ще изкараш ин витро процедурите голяма мистерия.





Тема Re: Призраци и НЛО [re: Mery go a ne go lovy]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано13.01.18 15:58



Искаш да кажеш, че е заченат като Волен Сидеров, от СЕМЕТО на Граала? От СИНОВЕТЕ на Граала?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.