Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 26.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Извънземните променят генофонда на женигенови  
Автор blood2 ()
Публикувано27.03.16 12:24



Извънземните променят генофонда на жените. Защо няма извратени жени, а всички са нормални? И искат от мъжете си да им дават, искат и деца. А не искат да слугуват на мъжете.

Мислих дълго и разбрах, че извънземните са променили генетиката на жените и правят нов експеримент. Това вече да не са жени, ами като мъжете.

Вече жените живеят по-дълго от мъжете и остаряват по-бавно, защото извънземните са им променили гените. Подиграват се на мъжете. И затова няма истински жени, ами жени които са като зомбита. Не изпитват никаква любов към мъже.


Истински жени няма. Защото няма влюбени жени. Те все наужким се влюбват, а очакват от мъжете много повече.

Редактирано от blood2 на 27.03.16 12:27.



Тема Re: Извънземните променят генофонда на женигенови [re: blood2]  
Автор FlLERO99Модератор (призрак фашизма)
Публикувано27.03.16 15:34



Аз съм чувал като не мога да твърдя че е вярно че извънземните променяли човешката ДНК на всеки 150 години. Ако това е вярно то аз мисля че те го правят много по-често.



Тема Re: Извънземните променят генофонда на женигенови [re: blood2]  
Автор tirtirlin (троглодит)
Публикувано28.03.16 16:39



Отказвам да пиша за жени.Опитах, но веднага се усетих че съм мръсник, видях цици пред очите си.



Тема Re: Извънземните променят генофонда на женигенови [re: tirtirlin]  
Автор FlLERO99Модератор (призрак фашизма)
Публикувано28.03.16 17:54



Вие знаете ли че това което е написал Блъд2 и аз съм си го мислил сериозно. Същата теория че някаква сила отвън се меси в начинът на мислене на хората и конкретно на жените. Разбира се това е полу-налудничава хипотеза но все пак е някаква хипотеза.



Тема Re: Извънземните променят генофонда на женигенови [re: blood2]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.03.16 18:12



Мисля, че променят и генофонда на мъжете, затова има толкова женствени, явно в това се изразява еволюцята, по някакъв начин ни унифицират, макар че на мене не ми харесва в много отношения, но пък не искам и жените да сме ограничавани като права и начин на мислене само защото мъжете имат по-различни емоции от нас и повече физическа сила. В законите на херметизма половият дуализъм е един от 7те основни вселенски закона.



Тема Re: Извънземните променят генофонда на женигенови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLERO99Модератор (призрак фашизма)
Публикувано28.03.16 18:23



Мисля че напипа за какво става въпрос - става въпрос за някаква унификация на поколенията като мъжете стават по-женствени включително на външност а жените си остават жени но с по-мъжки характери. Вече дали майката природа го прави това нещо и това е естествен напълно естествен еволюционен процес или го правят извънземни аз не знам, но скоростта с която стават тези промени е подозрително висока!



Тема Re: Извънземните променят генофонда на женигенови [re: FlLERO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.03.16 18:32



Мисля, че няма случайни неща, просто мъжете бяха прекрачили някои граници спрямо жените в миналото и балансът тряваше да бъде възстановен.

Редактирано от Lucky Eva на 28.03.16 18:32.



Тема Re: Извънземните променят генофонда на женигенови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLERO99Модератор (призрак фашизма)
Публикувано28.03.16 18:36



Белята започва някъде около и след 77ми набор, жените конкретно след 78ми набор нагоре в морално отношение са зле много зле.



Тема Re: Извънземните променят генофонда на женигенови [re: FlLERO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.03.16 18:41



Аз мисля, че е започнало още преди Клара Цеткин и Роза Люксембург, към средата на 19 век.



Редактирано от Lucky Eva на 28.03.16 18:42.



Тема Re: Извънземните променят генофонда на женигенови [re: FlLERO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано28.03.16 18:42



Така е. Външни сили се месят в мисленето на хората дори. Те ни манипулират навсякъде, и в сънищата. И ни се подиграват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.