Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 14.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СИЛНО ОБЕЗПОКОЕН СЪМ!  
Автор fakt (непознат)
Публикувано20.03.16 14:48



Здравейте .
Силно обезпокоен съм.!
Това , на което ставам свидетел в течение на няколко години ме провокира да се регистрирам тук и да споделя с вас тревогата си.
Какви са тези обекти ., какво е това чудо!!!
От 2012 към днешния момент съм очевидец на следните явления....
- август 2012 - Шийдъм (близо до Ротердам бях на специализация на платформа тип "трубокладычная баржа" ) ...от главна пауба в 13:00 (+/- 10) мин. , при ясно небе с отлична видимост ,аз съвместно с част от екипажа наблюдавахме над нас - стоящи неподвижно на височина от около 2000метра (не мога да бъда сигурен ,но +/-) група обекти .ТЕ ПРЕДСТАВЛЯВАХА СФЕРИ , СИВИ НА ЦВЯТ С МЕТАЛЕН ОТБЛЯСЪК В ДИАМЕТЪР ОКОЛО 5 МЕТРА. ГРУПАТА НАБРОЯВАШЕ ОКОЛО 12- 15 ТАКИВА ОБЕКТА + ОЩЕ ЕДИН С ФОРМА НА ПУРА В ЧЕРВЕН ЦВЯТ. ПУРАТА БЕШЕ С ДЪЛЖИНА - СЪСТАВЛЯВАЩА ,КОЛКОТО ПЕТ-ШЕСТ ПОДРЕДЕНИ ЕДНА ДО ДРУГА ТАКИВА СФЕРИ (по моя преценка от около 25м.).
ГРУПАТА СТОЕШЕ НЕПОДВИЖНО (ВЪЗМОЖНО Е ДА Е ИМАЛО ЛЕКО КОЛЕБАНИЕ - ДА НЕ СА БИЛИ В АБСОЛЮТЕН ЗАСТОЙ - ЛЕКО ДА СА РЕЗОНИРАЛИ НАЛЯВО - НАДЯСНО В ПРОСТРАНСТВОТО) .Наблюдавах ги в това полужение около десетина минути, след това се на ложи да напусна паулбата и да се спусна до обособената ни стаичка за интернет и тел. разговори (за да съобщя на роднините си за случващото се тук).Разговора ми беше кратък - 3 -4 мин. , след което се върна обратно на паубата.При завръщането ми момчетата от екипажа се бяха увеличили , като численост и сочиха с пръсти към небето и всеки нещо коментираше с новоприсъединилите се. ОБЕКТИТЕ ВЕЧЕ НЕ БЯХА В ГРУПА - А ПРЕЛИТАХА , ПРЕСИЧАХА НЕБОСВОДА, ДВИЖЕЙКИ СЕ В ПРАВА ПОСОКА И ВСЯКА В РАЗЛИЧНА ДИРЕКЦИЯ (платформата е висока и се откриваше добра видимост ).В СЪЩОТО ВРЕМЕ ЧЕРВЕНАТА ПУРА СЕ ИЗДИГАШЕ ПЛАВНО ВЕРТИКАЛНО НА ГОРЕ ДО МОМЕНТА , В КОЙТО Е ИЗГУБИХМЕ ОТ ПОГЛЕДИТЕ СИ.



Тема Re: СИЛНО ОБЕЗПОКОЕН СЪМ!нови [re: fakt]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано18.04.20 21:23



Вече ви отговорих на едно друго място в интернет преди много време.

Тези метални сфери са ми нещо като стари познайници, наблюдавал съм ги многократно над София от февруари 1991ва година до юли 2008ма. Потвърждавам размерът на диаметърът им който вие сте описал и той на базата на едно мое наблюдение на такава сфера която летеше над София в близост до металургичен комбинат "Кремиковци" на 9ти юни 2005та и която метална сфера успях да наблюдавам през далекоглед с увеличение 60х и после въз основа на разстоянието до обекта за което се ориентирах просто по картата на София и въз основа на зрителният обхват на зрителната тръба която използвах(руски далекоглед ЗРТ 457 М 30-60х70) изчислих размерът на НЛО между 4 и 7 метра в диаметър, най-вероятно 6 метра.

Също тези сфери съм ги наблюдавал да летят във формация на 15ти април 1998ма година по обяд като понеже тогава бях в казармата и нямах достъп до никакъв оптичен прибор даже и до малък бинокъл а те се виждаха като сребристи точки в небето то мога да предположа че ако са били същите сфери със същият размер около 6 метра в диаметър то те със сигурност са били на височина над 25 км, 30-40 000 метра над земната повърхност.

Не знам дали сте забелязал но този тип НЛО когато летят във формация се пазят на известно разстояние едно от друго като се заобикалят...това ме навежда на изводът че има електро-гравитационно поле около тях и те с това електро-гравитационно поле си пречат един на друг и затова трябва да се държат на известна дистанция. Ако височината на полета им по време на масирана им поява на 15ти април 1998ма година над София по обяд е била 40 000 метра(но не по-малко от 25 000 метра!) и дистанцията която спазваха видима на око от мен беше около е 6-7 ъглови градуса то като измерим че 6 ъглови градуса на дистанция от точно 1000 метра метра е около на око преценено 106 метра и следователно на разстояние от 40 000 метра е около 4200 метра.

Тоест искам да ви питам дали тези сиви сфери с метален отблясък които вие сте наблюдавал бяха на такова разстояние една от друга? Защото ако не са били на такова или на подобно разстояние има някаква причина затова или може би става дума за друг тип НЛО?

Дължа да отбележа че в рамките на първото ми оптическо наблюдение на НЛО което се случи следобед на 4ти септември 1991ва година пак сребриста метална сфера над София до нея се приближа втора значително по-малко метална сфера невидима с просто око но видима и през далекогледът и през 7х-бинокъл, започна да обикаля около голямата сфера като постепенно намаляваше скоростта си и дистанцията на орбитиране около големия НЛО.

Тук изниква един въпрос - това голямото НЛО дали е било 6 метра в диаметър и това по-малкото НЛО е било с диаметър едва ли не сантиметри или големият НЛО е бил с огромен диаметър, а малкото НЛО е било с диаметър от 6 метра?Ако голямото НЛО е било с диаметър 6 метра, то малкото НЛО което го обикаляше би трябвало да бъде с диаметър около 30 сантиметра.Ъгловия размер на голямото НЛО беше твърдо над 40 ъглови секунди, а малкия НЛО едва ли беше повече от 2 ъглови секунди.И като се има на предвид, че и голямото и особено малкото НЛО са имали антигравитационен реактор това реално означава, че той е бил с големина не повече от 10-15 см вътре в малкото НЛО което е направо фантастично постижение.

Второ защо малкият НЛО му трябваше да орбитира около големият НЛО толкова дълго време поне 30 минути за да скъси дистанцията? Според мен защото контрабаричният ефект вероятно се получава и следствие на вихрова компресия на електрони която води и до разделяне на магнитните полета около НЛО както виждаше според наблюденията и изчисленията ми за този тип НЛО при диаметър от примерни 6 метра магнитните полета са разделени в радиус от от поне 3-4 километра около него.

Впрочем точно в такъв подобен смисъл са изявленията на един бивш канадски министър за гравитационното поле около НЛО и вие можете да намерите неговото предаване в постингът на колегата-уфолог с ник Vetrim назад в архива на клуба.

А относно пурообразното НЛО такова нещо никога не съм виждал нито ми е докладвано. Но за този тип пурообразно НЛО съм чел в сериозни книги посветени на НЛО още в края на 80те години.

Сега като ви чета по-внимателно текстът металическите сфери-НЛО са били доста близо една до друга което означава че ако става въпрос за същият тип НЛО то те са си синхронизирали електро-гравитационните полета за да летят близо едно до друго.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.