Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 14.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Тайното оръжие на супер елита  
Автор FlLerO99Модератор (MIB )
Публикувано23.11.15 20:56



В блестящата и наситена със взевъзможна информация уфологична книга "НЛО-Тайните операции"/Хелмут Ламер, Марион Ламер/(изд.1998год.) се описва тайна американска оперативна група която извършва мними НЛО отвличания и която действа на територията на САЩ. Твърде интересен и показателен факт върху който никой не се е замислял сериозно е че първите данни за НЛО-отвличания датират няколко години след края на Втората световна война и лично аз досега не съм срещал в нито една книга или в интернет даже и един случай на НЛО-отвличане за който да е написано че се е случил през 30те, 20те години на 20 век или на по-ранен етап от развитието на човечеството. Това положение на нещата наред с редица други разбира се непотвърдени данни поражда известни съмнения в мен че отвличания от извънземни почти няма и всъщност много по-голямата част от тези хора НЛО-отвличания всъщност се извършват от тайна оперативна група за мними НЛО-отвличания която която по мои груби лични оценки е започнала да функционира на територията на САЩ някъде в края на 50те и началото на 60те години. Подозренията ми стигат до там че с цел по-висока конспиративност и засекретеност дейността на тази тайна група за отвличания съвсем до скоро и в интернет и по телевизията в Америка съзнателно се раздухва извънземната теза за произхода на НЛО и обратно когато имаме налица действително извънземно техническо присъствие то съвсем съзнателно се прикрива с дейността на военно-въздушните сили на САЩ. Това на практика означава че НЛО-технологията на движение посредством създаването на изкуствена гравитация от и около гравителида отдавна е овладяна научно-технически от американските учени най-късно до началото на 60те години и се използва тайно от обществото от една надконституционна структура.

Технологията на НЛО според различни непотвърдени публикации в интернет не се опира само и единствено върху един антигравитационнен метод и принцип, а съществуват поне 3 сигурни начина за създаването на антигравитационен реактор най-простият от който представлявал два срещуположно въртящи се метални цилиндъра пълни с плазма на живачна основа която се намира под колосална компресия от 250 000 атмосфери, температура от 150 градуса по Келвин и цилиндрите се въртят един срещу друг със скорост 50 000 обората в минута което като пряк физически ефект произвежда мощно завихряне от електрони около гравителида или това което ние непросветените наричаме НЛО. Именно това изключително мощно завихряне на електрони около тялото на НЛО създава гравитационно поле около апарата и това най-просто казано е един от физическите му принципи на движение. В книгата "SS-Братството на камбаната"/Джоузеф Фарел/(изд.2012год.) главната теза която се опитва да прокара авторът е именно тази технология която според събирани от него материали с различна степен на достоверност е разработена и на теория на практика в Германия по времето на националсоциалистите. Твърде е вероятно в хитлерова Германия да е дадено началото, стартът на тази супер секретна разработка със степен на секретност по-висока даже и от тази на разработката на немската атомна бомба и впоследствие част от немските учени заминали в САЩ да са доусъвършенствали тази НЛО-технология в полза на американските военни за техните най-често тъмни цели. Това е тайното оръжие на супер елита на човеството заради което се опитват да ни излъжат че имало извънземно присъствие на Земята или поне ако такова присъствие наистина съществува то да отклонят вниманието ни към него. Точно такова беше и мнението на известния български писател-фантаст Любен Дилов с когото имах честта да се запозная през далечната 1990та година. Редица изтъкнати уфолози са на мнение че това поражда голяма опасност както за човечеството като цялост така и за свободата и правата на отделният индивид.



Тема Re: Тайното оръжие на супер елита [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано24.08.15 18:19



Всички араби и негри отиват в Германия.



Тема Re: Тайното оръжие на супер елита [re: blood2]  
Автор FlLerO99Модератор (MIB )
Публикувано24.08.15 18:27



Аз говоря не за съвременната държава Германия която е демократична и от там мултинационална, говоря за един немски елит който си е проправил път в САЩ още от преди 70 години. Научно-технически елит който е високо оценен от американците, типичен негов представител е ракетният инженер от СС Вернер Фон Браун който разработва лунната програма на САЩ. И ако се вярва на книги като "Четвъртия Райх" то именно този елит е стигнал твърде далеч напред в своите интереси, но това е съвсем отделна тема.

Естествено че всички араби и негри ще отиват в Германия. Както казах днешна Германия е демократична, мултинационална, бачкането ти е гарантирано, отличното заплащане също и затова е привлекателна.



Тема Re: Тайното оръжие на супер елита [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано24.08.15 18:29



Нещата се повтарят и този път го няма Хитлер, за да ги спре. Тоест, в Германия няма да има германци.

Това твоето са исторически неща и фантазии. Сега технологията е по-напреднала от тази на Хитлер.



Тема Re: Тайното оръжие на супер елита [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.08.15 18:35



Здравей, Модераторе и дано да върви добре клубът!



Как ще коментираш това и въобще ?:

През 1996 г. д-р Едвин Райс, участник в проекта “Аполон” издаде “Изгубеният Космос” и потвърди, че астронавтите от “Аполон-17” са се сблъскали със селенитите.
Придвижвайки с “Ровър”-ите, те се натъкнали на купол, от който излезли много ракообразни същества. Те не атакували лунохода, но той вече не можел да се движи.
В това време всички чули реч, ясно произнесена на латински език. В Хюстън я превели. В нея се заявява, че астронавтите са влезли в чужда територия и трябва да я напуснат завинаги. Селенитите отхвърлили предложението за преговори и позволили на машините да се задвижат отново.
Съществуването на чуждата цивилизация моментално е обявено за държавна тайна. Сметнато е, че тази истина може да доведе до непредсказуеми последствия за правителството. Истината за цивилизация, намираща се съвсем близо, ще предизвика паника и силен комплекс за малоценност.
В опитите си да разбере какво по-точно се случва, НАСА изпраща още един разузнавателен апарат “Лунар Скаут”. Той полита тайно към Луната през есента на 1973 г. и каца близо до мястото, където е открит куполът.
Връзката със “Скаут” прекъсва. Орбиталният му модул предава на Земята съобщението: “Кацането на Луната е забранено. Като демонстрация на силата ни ще видите какво ще се случи в 15.00 GMT”. Указани са координатите на национален парк.
Очакванията са за всичко - ураган, буря, взрив, но се случва нещо различно. Всички дървета на площ от 4 хектара загубват напълно листата си.
Експертите разбират, че е употребено гравитационно оръжие. Налага се цивилизацията на селенитите и нейната сила да бъде призната. Общият извод е, че конфликтът трябва да бъде избягнат на всяка цена. Поведението на селенитите говори, че става дума за затворен тип цивилизация, която не желае контакти и е готова да отбранява територията си.
Американците напускат Луната завинаги. Обяснението е, че тя не е интересна за тях и е безсмислено да се харчат парите на данъкоплатците.
През средата на 70-те години от ХХ в. и СССР, и САЩ закриват лунните си програми.



Тема Re: Тайното оръжие на супер елита [re: blood2]  
Автор FlLerO99Модератор (MIB )
Публикувано24.08.15 18:39



Това дали ще има германци или не в Германия горе-долу си прав защото мюсюлманите се размножават стремглаво за разлика от обикновените германци.

Не са фантазии, теории са които добиват все по-реални измерения. Именно затова пиша в заглавният си постинг че технологията самата антигравитационна технология е много по-напреднала отколкото тогава когато очевидно е била замислена по време на Втората световна война. И това реално предполага че тя съществува напълно реално и естествено продължава да е с най-висока степен на засекретеност.



Тема Re: Тайното оръжие на супер елита [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99Модератор (MIB )
Публикувано24.08.15 18:53



Здравей, Лъки Ева и благодаря за хубавото пожелание!

Този случай за който пишеш с тази случка на Луната ми я разказа един мой много добър приятел преди няколко години време. Понеже винаги съм честен когато чух че въпросните същества който са се появили от повърхността на Луната и са говорили на латински език умрях от смях. Честен съм с вас и аз определено не вярвам на истинността на тази история, следва да отбележа че много хора на запад стават писатели и правят пари от писане на книги с такива фантастични и невероятни случки. Не изключвам напълно възможността това да се е случило, но според мен вероятността е много малка.

Като аргумент в полза на тезата ми отричаща или поне силно съмняваща се в истинността на тази случка на Луната припомням че съветската лунна програма се е провалила поради чисто технически причини, а не заради извънземни. Точната причина е че ракетата-носител на руската лунна програма е имала десетки отделни двигатели и само един единствен да дефектира и тя се взривява. Точно това и се случва. До колкото съм чел американците си конструират ракетата "Сатурн-5" която е огромна ракета с обща тежест много над 2000 тона по съвсем друг начин използвайки по-малък брой двигатели за разлика от руснаците които са използвали ракета с пак повтарям десетки по-малки двигатели което е значително по-рискован вариант. Причината руснаците да не вървят по американската логика е липсата на подходяща инфраструктура, липса на подходящи заводи за производство на толкова големи ракетни двигатели.

Така че руснаците не са кацнали на Луната с екипаж от хора по съвсем други причини нямащи нищо общо с НЛО и извънземни.

А американците не са се върнали не и поне официално горе на Луната по много други причини включително финансови причини.



Тема Re: Тайното оръжие на супер елита [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.08.15 18:57



Аз не съм съвсем сигурна:





Тема Re: Тайното оръжие на супер елита [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.08.15 19:21



На мен този клуб много ми харесва като идея. Има нещо мистично и привлекателно в него.





Тема Re: Тайното оръжие на супер елита [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99Модератор (MIB )
Публикувано24.08.15 19:23



Това за носенето на атомна бомба на борда на Аполо-13 е истина. Интересното в случая че до Аполо-13 се приближава НЛО и следва взрив забележи на място където този взрив не е фатален за екипажа но повече не може да се продължи напред а само назад защото е ударен окислителя за ракетното гориво. Всъщност всеки друг взрив на друго място би бил фатален за живота на космонавтите.

Никой няма да ни пусне с оръжия в Космоса. Това ясно трябва да стане. Тези войни на Земята никой отвън няма да допусне да се повторят навън в Космоса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.