Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 23.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Фрапиращо видео-руска летяща чиния!нови  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано31.01.13 05:45







Тема Re: Фрапиращо видео-руска летяща чиния!нови [re: FilerO99]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано02.02.13 00:25



Е, това е очевидна фалшификация.

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!


Тема Re: Фрапиращо видео-руска летяща чиния! [re: Accolade]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано03.02.13 11:55



Що?



Тема Re: Фрапиращо видео-руска летяща чиния!нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано03.02.13 14:38



Ми елементарно:

Никога, ама никога няма да видиш изтребители да хвърчат толкова ниско и толкова отвратително близо един до друг и целта (или толкова бавно). Всичко така е направено, че да се види добре близкопрелитащата чиния. Освен това, самите изтребители хвърчат някакси неестествено, под странен ъгъл на атаката на крилата. Пък и тези извънземни при цялата тая технология що хвърчат толкова бавно и близо, все едно си правят бъзик с самолетите. Попаднали сме на някакви извънземни любители на силните усещания които с "ииииихаааааа! суууупер пииииич!" прелитат напафкани с марихуана?

Такова хвърчене от пилоти можеш да видиш само по време на паради и каскадьорски полети.

За самото видео няма как да го проверя кадър по кадър за да видя уликите при вмъкването на кадри и "замазването" на краищата.

Абсолютен фейк подходящ за убеждение само на хора фанатизирани от извънземни.

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!


Тема Re: Фрапиращо видео-руска летяща чиния!нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано03.02.13 21:23



Защото така му се иска. Той не е видял, че летящата чиния за част от секундата се осветява от Слънцето и това е адски трудно да се фалшифицира, а и никой особено руснак няма да се занимава с такъв детайл от фалшификацията на записа.

Мисля че летящата чиния е руско производство и второ летящата чиния не е нито с реактивни двигатели, нито на ротационнен принцин. Мисля, че се използва нов ТИП енергиен източник.

Ако стане Трета световна война в небето тя ще се води именно от такива летящи чинии. Самолетите вероятно ще играят второстепенна роля.



Тема Re: Фрапиращо видео-руска летяща чиния!нови [re: FilerO99]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано03.02.13 23:05



Какво? Ти явно ама никога не си работил с видео обработка и специални ефекти. Ама нямаш никаква представа... Още през 90-те години един приятел напълно любителски рендерираше и обработваше видеа с всякакви видове осветявания дето дори и днес ще ти изглеждат добре. Правеше реклами и заставки за предавания най-вече. Видеото може и да не е руско или правено в Русия. Даже имитирането на слънчева светлина при наличие на слънце става елементарно дори и с привнесен обект от друг кадър.

И нищо не каза за дебилното летене на 2-3 метра един от друг, дето ако с истински самолети почнеш да го правиш, ще се пречукаш още на 2рата минута от изкривявания на турбуленциите и другите въздушни потоци. Ми я се вгледай внимателно в самолетите м/у другото. като абсолютно перфектни копия са на един друг и във форма и в движение. Все едно е взел кадър и размножил, чак чинията изглежда неестествено различна от тях.

Така че, сори... фалшификат е. Иначе за "ротационния принцип" и други типове "източници" направо ще си замълча, звучат като фантастика писана от мен на 12 години пълна с деус екс машини. Като физик това "ротационен принцип на летене" ми звучи толкова лабилно че е смешно.

Не искам да те обиждам, просто бъди повече скептик и не се поддавай на дебилното "time & effort investment bias"

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!


Тема Re: Фрапиращо видео-руска летяща чиния!нови [re: Accolade]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано03.02.13 23:16



Точно заради такива като тебе аз въобще отказвах да се занимавам със заснемане на НЛО. Защото ще хвърля няколко хиляди долара за апаратура, ще хвърля още поне 4-5 години системна работа с нея, ще заснема НЛО и накрая някой глупак ще ми обяви снимките за фейк.

Затова не си правя труда да се занимавам със снимки и единственото което ще видите от мен са само постни доклади за наблюдения на НЛО. А иначе и възможност имам за апаратура за заснемане, но заради такива тъпири предпочитам само да си правя кефа по време на наблюденията вместо да си играя да снимам и после да ми се подиграват на снимките.



Тема Re: Фрапиращо видео-руска летяща чиния!нови [re: Accolade]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано03.02.13 23:49



Правиш грешката на лаик, а определено не си такъв да слагаш знак за равенство между НЛО и извънземни. Нищо чудно изтребителите да правят точно ескорт.



Тема Re: Фрапиращо видео-руска летяща чиния!нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано04.02.13 05:38



Човече, екскорт не се прави като се залепиш на 10 сантиметра от опашката и маневрираш! И не слагам равенство на НЛО и извънземни, просто дадох такъв един пример, може и да беше лош. Второ, не ми се вярва такава технология въобще да бъде заснета от цивилен който после и да ОЦЕЛЕЕ достатъчно та да публикува филмче в интернет!

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!


Тема Re: Фрапиращо видео-руска летяща чиния!нови [re: FilerO99]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано04.02.13 05:42



Ха! Глупак и тъпир ще ме нарича :)
Ми кво очакваш бе приятел, всички да вЕрваме безрезервно, а? И никой не ти се подиграва просто си казах МНЕНИЕТО. Какъв ти проблема и за какво ме обиждаш, да не си станал на криво?

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.