Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 30.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Тема Видео - НЛО отвлича самолет!!нови  
Автор FilerO99 (MIB-MUFON)
Публикувано10.06.12 23:20





На това видео е заснето как НЛО се приближава и отвлича самолет.

Питам се колко пъти през последните години имаше случаи на напълно безследно изчезнали самолети?А?Неприятно, нали?


Изводи - отвличанията на самолети от НЛО очевидно са истина. Това означава, че НЛО представляват сериозна заплаха за сигурността на човечеството. И трябва да се вземат спешни мерки срещу тях!


Лазерно оръжие, корпускулярно оръжие трябва да се изполват срещу определен тип НЛО. Лошото е както се вижда на видеото, че НЛО се движи по такъв начин, че прицелването в него с каквото и да е оръжие е страшно трудно...



Тема Re: Видео - НЛО отвлича самолет!!нови [re: FilerO99]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано14.06.12 08:39



Ха ха, искаш да обстрелваш танк с прашка? Може и да има някакъв успех ако е дамска, с пълнеж разбира се :)

Какво се пънете срещу много по-силни технологии не мога да разбера. Ми включете си ума де.


И кои самолети изчезнаха безследно ? А близките на пътниците им не вдигат ли шум ?

На мен лично ми е интересно как скалъпиха 9.11 простотията.



Тема Re: Видео - НЛО отвлича самолет!!нови [re: FilerO99]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано14.06.12 21:28



Забравих да спомена, това е фалшиво видео. Като 80 % от всички впрочем, по темата. От останалите 15 % са обясними за малко по-интелигентните и остават едни 5 % реални неидентифицирани щуротии, които стадото разбира се пренебрегва по познатата схема - край сухото гори и мокрото.



Тема Re: Видео - НЛО отвлича самолет!!нови [re: Well]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано15.06.12 10:14



Много ми е интересно как прецени, че видеото е фалшиво? Аз който се занимавам сериозно с уфология от 14 години, а с наблюдения от 25 години не мога да го твърдя, а ти го твърдиш!



Тема Re: Видео - НЛО отвлича самолет!!нови [re: Well]  
Автор universal soldier (кибер)
Публикувано17.06.12 09:50



разбира се



Българската народна армия ще дойде:

Тема Re: Видео - НЛО отвлича самолет!!нови [re: FilerO99]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано20.06.12 07:08



Значи, отделно от информацията която имам че е фалшиво, като го гледаш не ти ли прави впечатление безцелното лутане на НЛО-то ? Една свърхнапреднала цивилизация би била рационална дори в движенията си.
И те попитах - изчезналите пътници имат роднини и близки. Колко шум мислиш могат да вдигнат близките на 200 души, всички от един полет номер еди кой си ? ?
За разлика от това, онова с потъващото под вода нло, дето го снимат от риболовния кораб изглежда съвсем реална ситуация. Даже там са 2 , не едно. Другото се вижда само на забавен кадър.

Ето това имам в предвид :





Тема Re: Видео - НЛО отвлича самолет!!нови [re: Well]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано20.06.12 10:54



Ааа, не е така. Отдалеч си личи, че вие никога не сте чели сериозни книги на тема НЛО. Именно нерационалните хаотични движения на НЛО в близост до земната повърхност са индикация за истинността на видео-материалът. Естествено видеото може и да е фалшификат, но само съответните специалисти в съответните лаборатории могат да го потвърдят или отрекат, аз нито съм достатъчно компетентен, нито имам техниката, нито опитът да разобличавам видео-фейкове. Но все пак моето субективно мнение е, че така както е снимано вероятността да е истинско видеото е голяма...



Какво ще им кажат на близките ли? Еми катастрофа, не са намерили останките на самолета в морето и толкова. Колкото пъти това се случва всяка година?



Тема Re: Видео - НЛО отвлича самолет!! [re: FilerO99]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано22.06.12 00:20



Неразбираеми движения - да, но нерационални - не. Движения, чийто смисъл ни убягва е нещо естествено за по-напреднали от нас. От тази гледна точка си прав. И все пак, наблюдавайки видеото за мен остава впечатлението че някой иска да се убедим че добре сме видяли нло-то, преди да си грабне самолета. Същия ефект се прилага при бой във филмите - ефекти, ефекти ... и никакъв реализъм, защото реално на улицата боя трае няколко секунди. Но не е интересен за зрителите, няма атракция, викове, драма.
Така или иначе, контролиращите ни органи нямат за цел да се покажат, а да останат скрити, засега. Какви ги вършат, защо, откога и какво са ни замислили са интересни въпроси, но този дял от уфологията е окупиран от шизофреници и отявлени откачалки, така че там по-добре да не тръсиш истината.
Интернет обаче е сила. Например - ако около едно нещо се шуми много, значи има защо. Но в това защо влизат и доста неочаквани отговори ... като например надеждите на тълпата за едно по-добо бъдеще ... сложничко е.



Тема Re:БРАВО!нови [re: Well]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано22.06.12 10:17



Абсолютно вярно е, че уфологията е дял от науката окупиран от шизофреници и всякакви откачалки. Ето затова дълги години наред не можах да намеря нормални, свестни хора с които да работя в тази насока...

Знаете ли какво интересно нещо ще ви кажа?Така както културизма е спорт който изисква друг спорт за основа, примерно най-добрата основа на културизма е леката атлетика, така и уфологията е наука която изисква научна основа и най-добрата научна основа на уфологията и по-точно на скайуатчинга-системните наблюдения на небето с цел засичане и наблюдение на истинско НЛО е АСТРОНОМИЯТА. Хора които не разбират поне малко от астрономия, авиация и космическо дело е по-добре да не се занимават с уфология. Най-малкото виждаме достатъчно много как примерно в клуб Астрономия на дир.бг и на други места в интернет как бъркат китайските фенери, планетата Венера и някои по-ярки и нископрелитащи изкуствени спътници с НЛО.



Тема Re: Видео - НЛО отвлича самолет!!нови [re: Well]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.06.12 13:14



Това най-вероятно е машина експеримент на военните, която е паднала във водата. /Както и повечето "НЛО"-та./ Не виждаш ли, че веднага се появи хеликоптер, който да разгони хората.





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.