Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 06.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Тема Истината за 6-тата мечка  
Автор RoggerDojh (soulguard)
Публикувано26.06.10 01:56



Имало едно вереме една 6-та мечка. Тя няма значение, къде живеела, но е важно да се отбележи, че в гъза й живеели астрални глисти. И тогава дошла при 6-тата мечка една богиня и рекла:

- Аз съм Лиликула, богинята на плодоротието от гъбички между пръстите на краката на великия бог Смакла, който е бог на плодородието на пичите въшки на богиня Лиликула.

И рекла после богиня Лиликула, като образът й сияел със заревото на божественото й начало, проектирано в четвъртото измерение върху осемизмерен корен от гъбичка от бог Смакла:

- Ти си мечка и аз съм богиня и сега ще се слеем.

И рекла тогава 6-тата мечка с чудовищен космически глас - защото била по-голяма от Лиликула толкова пъти, котлкото диаметърът на познатият ни космос от единия до другия край на събитийния хоризонт е по-голям от гъза на плъх:

- Ще се слееш с гъза ми.

И изяла великата богиня с гъз.

Тогава дошъл един ангел. Явил се той на 6-тата мечка като аромат на люляк и като лъч светлина. И рекъл ангелът на 6-тата мечка:

- Аз съм част от първичния източник. Аз съм приносителят на божията любов. Аз съм късче от вселенската любов и идвам да те обичам.

- Ше ме обичаш в гъза - отвърнала 6-тата мечка и го изяла с гъз. Да си прави компания с астралните глисти и богинята на гъбичките на бога на пичите въшки.

Тогава галактическият кармичен съвет се ядосал, задето 6-тата мечка му изяла нещата, и пратил пратеник да я накаже.

- Аз съм пратеник на галактическия кармичен съвет и ще те накажа да се преродиш 700 000 пъти като гнойна бактерия, защото уби воин на светлината и светла богиня и значи си слуга на Луцифер, който дебне. Приеми наказанието си!

- Ще приема наказанието си в гъза си - рекла тогава 6-тата мечка и изяла пратеника, а след него и целия галактически кармичен съвет. Да си правят компания с астралните глисти и богинята на гъбичките на бога на пичите въшки и с ангела.

Когато по-късно 4-тото измерение дошло да изяде 6-тата мечка, схемата, по която се развили събитията, била вече позната на читателите. Но по-интересно е, какво открило 4-тото измерение в гъза на 6-тата мечка. То заварило определено количество астрални глисти, ангели, богини и кармични педераси, които всъщност били 800-ното поколение на онези, които 6-тата мечка изяла, и те всички се карали ожесточено върху едно свето писание, където пишело, че изначало бил само един ангел и една богиня и един кармичен съвет и че в рая една мечка ги изкусила да ядат глисти и те били прогонени във вселенското черво, което според астралните глисти било възникнало в резултат на велик напън, а според богинята и ангела имало божествено начало и нямало ни начало ни край, а огромният свинктер в единия край всъщност не бил край, а само порта към рая.

Позицията на 4-тото измерение била, че ако се развее в 5-тото измерение от него ще изпаднат 6 мечки и ще умрат, но никой не му обърнал внимание, тъй като 6-тата мечка била 6-измерна и една от богините по погрешка използвала 4-тото измерение, за да си изплете тампон.



Тема Веднъжнови [re: RoggerDojh]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано28.06.10 14:18



Веднъж там минал Брус Уилис върху един черен чопър с надпис "ZEDD" на резервоара.
- Охооо, Мечка! - изгракал радостно той - Мое ли да те помоля за една услуга? Аре да ми пазиш часовника за малко, че па треа да спасявам света...
- Ще го пазя ... в гъза си...
- Е така де!



...



Тема Re: Веднъжнови [re: Цap Изpoд]  
Автор RoggerDojh (soulguard)
Публикувано28.06.10 14:54



мда, мисля, че установихме, кой е баща на брус уилис :)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.