Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 29.09.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Какво е това?нови  
Автор Teya75 ()
Публикувано04.10.08 07:19



Нека ви разкажа и моята история. Бях на 13-14 г., когато започна всичко. Тогава живеехме вкъща и с баба ми спяхме в една стая, моето легло беше срещу прозореца. Та една нощ не можах дълго да заспя. Беше пролетта и прозорецът беше отворен. По едно време, бях вече в състояние на полусън, когато пред прозореца си видях нещо голямо и светещо. Едно същество, което доста приличаше на човек, но беше цялото в сиво ( дрехи прилепнали по тялото), светла коса на черта и същата сива лента на главата, застана до мен и каза:"Сега започваме". В следващия момент като че ли ток премина през цялото ми тяло, виждах искри и чувах съскане, като от заваряване с електрожен. През цялото това време бях парализирана и изпитвах див ужас. Не можех да мръдна, само ужас изпитвах. Всичко свърши изведнъж и аз скочих от леглото. Събудих мамито си и я питах видяла ли е нещо, а та каза не и нищо не е усетила. След тази случка всеки месец на същата дата през нощтта това се случваше отново, но повече не видях летящата чиния? и съществото. През времето, когато ме "включваха" имах ужасни видения и след това ми трябваха дни да се поуспокоя. Това продължи около година и направо изпадах в ужас дойдеше ли нощтта. Не исках да си лягам. После се преместихме в апартамент и там за известно време нещата се поуспокоиха. Започнах да контактувам с това същество с писане. Казваше ми неща, които не знаех. Каза ми, че ще мога да лекувам хроми хора ( тогава за първи път чух думата хроми, майка ми ми каза, че означавало болни). Горе долу по това време тия "зареждания" станаха по-редки и не чак толкова плашещи. Но аз се страхувах, защото не знаех какво да правя. Имахме котак, който в моята стая непрекъснато съскаше срещу единия ъгъл и се ежеше. Една вечер, преди да си легна казах: " Искам, ако си тук, да ми дадеш хубав знак". Малко след като легнах, лежах със затворени очи и чаках, когато чух звук като от чупещо се тънко стъкло, нещо като камбанки и видях искри. Станах и питах нашите, да не би някоя крушка да се е пръснала, но не беше. Този път обаче, не бях изплашена. След това имаше доста дълъг период, когато нищо страшно не се случваше. Пак ме "зареждаха", но не беше така ужасяващо като преди. Преместихме се пак в друг апартамент. Там една нощ сънувах?, че се разхождам по центъра и в един момент видях един пикап паркирал. Влязох вътре, а там 3 фигури, много светли, чак парещи. Аз им казвам: Оставете ме, имам си приятел вече и те ме пуснаха. Аз се събудих, сърцето ми биеше до пръсване, имах чувството, че ще получа инфаркт, а цялото ми тяло гореше. Не разбрах защо трябваше да искам разрешение да бъда тогава с този мъж, но в последствие се разделихме. След около гогина заживях с човека, с който съм и сега ( вече 5 години ). Странните неща почти спряха. Само една нощ, докато бях бременна, видях? черен силует застанал до вратата, а котарака ни съскаше срещу него. Да уточня, че наистна имам силно биополе, приятелят ми също. Още в началото на връзката ни бях споделила с него за тия мои "сънища", оказа се, че и той е имал подобни, но за кратко. Сега се страхувам за малката, да не започнат и нея да посещват.
Ако наистна мога да помагам на хората, да ги лекувам, чудесно, но не искам да е така насилствено, защото наистина ме е страх.
Сигурнощ е се смеете на историята и ще кажете, че гледам много фантастика, но аз изибщо не гледам такива филми. По простата причина, че ме е страх. Всичко това продължи над 20г, сега съм на 33, но все още се страхувам. Ако някой може да даде логично обяснение и най вече съвет какво да правя, благодаря. Коментари като: иди на психиатър не искам, защото не съм куку.

Listening gives wisdom, speaking gives repentance


Тема Re: Какво е това?нови [re: Teya75]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 12:23



интересно. искрено се надявам това да е истина, както и да е, аз не съм компетентен..





Тема Re: Какво е това?нови [re: Teya75]  
Автор Cтeпeн Пич (Божи)
Публикувано05.10.08 02:36



Интересно наистина...

И аз нищо не мога да кажа, но - всяко нещо си има причина.

----
Всеки е Избран...


Тема Re: Какво е това?нови [re: Cтeпeн Пич]  
Автор nebula (минаващ)
Публикувано05.10.08 14:23



И най-странните неща си имат своето обяснение!



Тема Re: Какво е това?нови [re: Teya75]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано05.10.08 22:04



Това с тока и парализирането ми се е случвало, преди години дори честичко. Много е неприятно, но най-важното е да преодолееш страха си. Не знам как става - аз използвах трика "Най-много да умра. По-лошо няма как да стане." Ако успееш да се отпуснеш по време на това както го наричаш "зареждане" и просто да наблюдаваш какво се случва без чуство на паника и без да се мъчиш да се "събудиш" (то от едно ниво нагоре и без това не се получава, колкото и усилия да полагаш), с лекота ще можеш да отделиш астралното си тяло и да се разходиш из стаята.

Никакъв психиатър! Нямат никакво понятие. Ще започнат да те тъпчат с медикаменти, които притъпяват страха, но за сметка на това се превръщаш в жив труп.

На всяка цена трябва да се освободиш от страха. Това е най-важното. Намери вътрешна хармония! Пробвай медитации, методи за ментален контрол и т.н.

Успех!



Тема Re: Какво е това?нови [re: Цap Изpoд]  
Автор Teya75 ()
Публикувано06.10.08 07:07



Благодаря за отговора, звучи смислено, това което казваш. Медитация опитвах, но аз изобщо не мога да се отпускам. Винаги съм на щрек, дори и когато спя. А и винаги, когато това ми се случва, сънувам, или виждам? страшни неща. Единия път как мамето ми иска да ме убие, един път се видях на вратата на стаята, а аз от леглото гледах себе си. Една нощ пък сънувах, че съм в ада. Не беше страшно, но беше непрогледен мрак и се усещаше неописуема тъга. Ако това е опит за пътуване извън тялото, не го искам. Слава Богу, тия неща се разредиха, от около 4 години ми се случват рядко. Но винаги след като се случи, се събуждам пареща и се налага да мия ръцете си под студена вода доста дълго. Вярвам, че има и други светове, но тоя, в който живея ми е достатъчен.

Listening gives wisdom, speaking gives repentance


Тема Re: Какво е това?нови [re: Teya75]  
Автор nebula (минаващ)
Публикувано06.10.08 08:11



Цялата тази история звучи като реален психотрилър!!!



Тема Re: Какво е това?нови [re: Teya75]  
АвторOтвличaния (Нерегистриран)
Публикувано06.10.08 13:52



И аз забелязах, че когати "идват" е по добре да се отпусна и да не се съпротивлявам. Съпротивата и любопитстването просто удължават страданията и болката. Като усетя, че ще "идват" лягам на страни, затварям очи и се отпускам с мисълта - да става каквото ще.
Все още съм 50 на 50% дали е истина или халюцинации провокирани от ниско съдържание на кислород в кръвта, по малко изпомпана кръв към мозъка или прекалено високо съдържание на пикочна киселина в кръвта.
Каня се да спя с ЕЕГ, ЕКГ, газов анализатор и да си правя биохимия на кръвта сутрин и вечер просто за да видя дали всичко докато спя ми е нормално. Ако е ОК - остават другите 50%. Паралелно с това търся истината и в тях.
Аз същества не съм виждал. Само летящи и неидинтифицирани обекти със странна форма и поведение. Вече са 3 вида на сън (които са идвали при мен) и 1 което съм виждал на живо.
Интересно ще ми е да си початя с теб и да те питам разни подробности от твоите преживявания. Кажи ми скайп или имейл да ти пиша.

От кой град си ?



Тема Re: Какво е това?нови [re: Teya75]  
Автор Дeйнa Ckъли (csi)
Публикувано07.10.08 16:09



Би ли пуснала това при православните или окултистите?



Бодигард


Тема Re: Какво е това?нови [re: Oтвличaния]  
Автор Teya75 ()
Публикувано08.10.08 05:58



Ако искаш регистрирай се и тогава на ЛС мога да ти пратя скайп.

Listening gives wisdom, speaking gives repentance



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.