Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 16.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Работата е сериозна и отива от зле на по зленови  
АвторOтвлeчeния (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 13:47



Като бях на 10 наблюдавах околу 10 минути в небето как странно "нещо" се издигаше в небето в посока изток-североизток. Беше с форма на издължено по вертикала яйце като от страни имаше 3 като маркучи перпендикулярно на вертикалната му ос. Беше черно, вътреше се бавно и се издигаше също доста бавно. Няма как да определя размера му или височината на която е било, но когато го видях в 7:50 сутринта беше примерно на 200-300 метра след което го гледах докато го загубих. Беше април месец. Топла сутрин.

След това ми се случваха разни странни случки на които не обръщах внимание. Много пъти съм се събуждал в 4 часа и 2-3-4-5 минути посред нощ и няма ток, като се събуждам от "шантав" сън. Тока идва 2-3 минути след като се събудя.
Преди 2 години ми се случи нещо още по странно. Събуждам се в 2:10 посред нощ и имам усещането че не ми се спи и съм пълен с енергия и наспан. Започвам да се въртя в леглото и да се чудя какво да правя защото не ми се спи. При което незнайно как, се пренасям в стая с двама мои приятели. Мъж и жена доста по възрастни от мен. Говоря си нещо с тях и забелязвам в далечината нещо като метална топка да лети из небето на зигзаг - все едно като пиян шофьор го кара. Приличаше малко на огромният цилиндричен космически кораб от междузвездни войни но беше 1 - 1.20 метра. Аз веднага им казах - погледнете извънземни а те все едно не ме чуваха. Топката продължи да идва към нас а аз започнах да ставам все по изплашен и настоявах те да погледнат. Те обаче гледаха като неудошевени и не реагираха. След като топката се приближи на 3-4 метра от стената на сградата която цялата беше стъклена аз започнах да усещам страшна болка в главата. Започна да ми става лошо и легнах на земята. Топката в този момент се издигна и се скри над стъклото така, че да не мога да я виждам. Тогава си казах - отпускам се пък каквото ще да става. Болката се засили още повече и усещането беше все едно ми слагат венозно голяма доза приспивателно. В този момент загубих съзнание. Събудих се в 4:03 часа като нямах сили да помръдна. Бях изморен и отпаднал и едвам събрах сили да се надигна да видя часа. Пуснах лампата и нямаше ток. Тока дойде след още 2-3 минути.
На следващият ден звъннах на моите приятели да ги попитам но те нищо не бяха сънували.
10 месеца по късно случката се повтаря. Събуждам се в 2:10 със същото усещане, че не ми се спи. След малко се появява страх защото това е нетипично за мен. Лягам на страни и затварямо очи с готовността нещо да се случи. Усещам пак леко замайване и се озовавам в офиса с шефа ми и един колега. Точно местихме мебелите така, че офиса беше почти празен. Колегите ми стояха точно на същите места на които стояха приятелите ми в предишният такъв странен сън. От далечината се появи нещо ОГРОМНО в небето което идваше от гората. Летеше бавно ниско над нея. Приличаше на огромна костенурка която беше с разперени на страни крака а черупката и беше направена от върхове на борчета. Все едно цяла гора. Този летателен апарат се приближаваше към нас и аз се опитах да предизвикам вниманието на колегите но те стояха безмълвни гледайки в стената като препарирани. Отново със страх да не идва насам легнах на земята и се отпуснах. Усетих главоболието но тъй като бях отпуснат заспах много бързо. Събудих се в 4:02 часа и не можеш въздух да си поема. Толкова бях уморен. Не си усещах тялото. Този път тока не беше спрял. Мускулите ми нямаха никакъв тонус и бях като ... без тяло. Просто нищо не можех да си мръдна. Дори кутретата.
Няколко минути по късно се размърдах. Говорих с колегите - те казаха, че нищо не са сънували.

Най странното се случи преди няколко дни или 5 месеца след последната случка (с колегите)
Сънувам, че се връщам от плаж с много готина мацка. Във Варна сме и двамата сме по бански и се прибираме в някакъв апартамент. Аз само си мисля как да я .... и си говорим разни глупости. Тя ми разказа за някакви нейни роднини, кой и бил братовчед, кой какъв там и странното беше, че като заговори за някой - аз виждах неговият образ - като на снимка. Аз не се интересувах много от това а гледах само как да я прегърна. Тя ми разказа за неин братовчед, който се оказа, че аз познавам от това лято от морето ...
След малко се разнесе ужасен пищящ звук като от ултразвукова пералня. Отвратителен. Отидохме до прозореца да видим какво става и в далечината видяхме огромно летящо нещо в различни цветове. Не светеше просто си променяше формата малко. Приличаше на ... и аз не знам какво. Като правоъгълник направен от вълнообразна линия с различни по големина вълнички. Край него се появиха и други летящи обекти но с по нормална форма. Ние се изплашихме и се скрихме зад една стена за да не виждаме какво става, тъй като тези летящи бяха доста далече. След малко усетихме, че нещо идва и едното от тях се приближи до прозореца. То приличаше малко на космически кораб от анимационните филми. С 2 двигателя отдолу и отстрани и .. абе като сувалка от детско. Прегърнахме се силно и легнахме на земята след което пред очите ми причерня. Започнаха да ми се прожектират рисунки които се сменяха много бързо. Те бяха почти черно бели като рисувани с фулмастер. Само тук таме имаше оцветени участаци. Но толкова бързо се сменяха, че не можех да видя нито 1 и да го запомня. Нямаха връзка помежду си. След няколко секунди се събудих. Погледнах часовника 4:09. След това заспах отново. Озовах се .. и аз не знам къде но беше с цветни стени. Все едно детска градина или нещо такова. Напъвах се да запомня колкото се повече неща от там. След малко пред очите ми погледа се раздели на 2 части. На горната част виждах какво става околу мен а на долната половина виждах все едно прожекция от 8 милиметрова кинолента на 16 кадъра в секунда. Все едно картинките от предният сън се бяха подредили. На долният екран виждах един лего свят в който всичко е направено от пластмасови фигурки като лего. Имаше вентилатор, деца от пластмаса ... все едно цял лего свят който се движи. Бях раздвоен между целта да запомня максимално много неща и това да намеря логическа връзка между 2-те картини които виждам едновременно. След това спрях да сънувам. Няколко часа по късно се събудих.

Грабнах телефона и звъннах на моят приятел от морето за който ми разказа братовчедка му от първият сън. Разпитах го и се оказа, че всичко което ми е разказал тя за техният род е истина и е вярно. Той дори се учуди от къде знам такива подробности за родът им.

И така драги ми съфорумци нещата стават от зле на по зле. Сега ще издиря братовчедката за да видим какво защо и как и дали тя знае нещо но все по странни сънища сънувам. От време на време сънувам и, че разни странни извънземни ми подаряват летяща чиния, но това е сутрин към 8-9-10 часа и предполагам е форма на фантазиите на мозъкът ми. Това са безобидни и смешни сънища в които участват много от хората околу мен.
Но тези сериозните ме притесняват. Ако някой има идея за нещо - моля да сподели.

Другото което ме притеснява е, че по тялото имам белези на места където не съм се удрял, не съм имал рани... а белезите са като от операция. Каня се да отида да си направя рентген.



Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: Oтвлeчeния]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано23.09.08 13:51



имаш си работа с извънземни - окултисти. Тея са най-опасни, защото са пълни откаченяци.


Идват от Сириус и са сини, освен в случаите когато не са червени.

Queen's only


Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: Last Roman]  
Авторacд (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 11:51



ТОЯ КАК НИ БЪЗИКАААААА!!





Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зле [re: Oтвлeчeния]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано24.09.08 20:05



Много яко. Но това за клуб "Съновник" или "Кастанеда". Явно те бива в сънуването. И дано да боднеш братовчедката. Успех ти желая!



Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: Oтвлeчeния]  
Автор Дeйнa Ckъли (csi)
Публикувано24.09.08 21:17



Гледай повече Биг Брадър и по-малко "Отвлечени".



Бодигард


Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: Дeйнa Ckъли]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано24.09.08 23:13



те в брадъра са повече извънземни от всякъде в космоса....

....бах ти тъпото предаване дето гледаш



Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: van_helsing]  
АвторOтвличaния (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 23:24



Тъпото е, че не гледам телевизия и кино. Сумарно ми се събира не повече от 10-15 часа телевизия на година и то като съм на гости някъде. Аз дори нямам телевизор в нас.
3 нощи след случката не сънувам нищо. Явно пак затишие пред буря.
Дайте идеи към хора дето се занимават с такива неща да ходя да си говоря с тях, че проблемите са сериозни. Това, че сънувам истини и неща от настоящето и бъдещето не ме стряскат. Стряскат ме нещата свързани с извънземните.



Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: Last Roman]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано25.09.08 11:24



не бе, този пуши нещо много яко и ни кара да му завиждаме.



За твойто тихо идване, което
все още в мен отеква като гръм...


Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: Пъpпъл]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.09.08 11:28



много ясно. Те зелените човечета само на джоинтари се привиждат.




Queen's only


Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: Last Roman]  
АвторOтвличaния (Нерегистриран)
Публикувано25.09.08 11:34



Не пия и не пуша. Пълен трезвенник съм и не съм пил алкохол никога откакто съм роден. Всичко което съм написал е напълно сериозно. Ако нямате смисленно нещо да кажете, моля не спамете темата с глупости.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.