Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 05.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: Oтвличaния]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано25.09.08 11:35



извинявай, но какво точно смислено очакваш по темата?
много вероятно да си един от 4400-те.

За твойто тихо идване, което
все още в мен отеква като гръм...


Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: Oтвличaния]  
Автор ThunderGoddess (Sacer)
Публикувано25.09.08 13:30



Ето ти нещо смислено: Върви да се прегледаш на психиатър, ако си вярваш





Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: ThunderGoddess]  
АвторOтвличния (Нерегистриран)
Публикувано25.09.08 13:57



Изкара ме нормален. И ЕЕГ-то ми почти е в норма. Има следи от удар по предната лява част на главата ми като много малак. Явно съм падал според него, но от ЕЕГ-то и прегледа не може да се заключи за никакви отклонения :(
Сега следва ЯМР.



Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: Oтвличaния]  
Авторnova (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 14:03



оставаш сериозен, въпреки подмятанията... затова ще ти разкажа за една моя леля, която има най-странните сънища на света. Е, ти направо я задмина... Тя отдавна спря да ни разказва какво сънува, макар че сънищата продължават, с надеждата да ги спре. Не зная има ли ефект. Ще и разкажа за теб и, ако иска ще ти пише!
Според мен това е нещо, с което трябва да се справиш сам и никакви специалисти не могат да ти помогнат. Забрави за всякакви доктори, най-много да си внушиш, че си болен!
И, моля те, не гледай Биг Брадър





Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: nova]  
АвторOтвличaния (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 16:23



Здр Нова,
много ще съм ти благодарен ако ме срещнеш с леля си.
Много добре знам, че това е дълъг път през който трябва да вървя докато открия нещо смисленно и знам, че няма да е лесно. Но щом се е стигнало до тук - нищо не пречи да положа малко усилия в тази посока.
На медицинска тема - познавам много добре тялото си и редовно чета медицинска литература. Едно от "хобитата" ми е медицина, така, че няма опастност да реша, че съм болен, освен ако не е доказана от медицината болест и то след като се излекувам ;)
А бигбрадър и т.н. няма как да гледам, защото не гледам телевизия и нямам телевизор ;)
Благодаря ти още веднъж.
Поздрави.



Тема Re: Работата е сериозна и отива от зле на по зленови [re: Oтвлeчeния]  
Авторzx5v (Нерегистриран)
Публикувано03.10.08 23:18



Че тя тази работа винаги е била сериозна . Ко всички се майтапят и не могат да повярват кво им се случва?
"Били ли са те на Земята" ?



никви лели не ще ти помогнат. По добре се обади на братовчедка си...тя държи ключето




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.