Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 17.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Secretni podeleniq v BGнови  
Автор Xa_Kan (непознат )
Публикувано26.03.07 22:44



Nqkoi znaeli ne6to za secretni podeleniq v BG.kakvo znaete za selo Medkovec,kakvo ima tam ?



Тема Re: Secretni podeleniq v BGнови [re: Xa_Kan]  
Автор V.Grig (Анти-царист)
Публикувано27.03.07 10:39



Аз съм служил в секретно поделение - вервай, нищо интересно няма там



Дядо мраз умря, застрелян в гръб от Дядо Коледа!

Тема Re: Secretni podeleniq v BGнови [re: V.Grig]  
АвторИндpa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 10:52



И аз ссъм служил в секретно поделение на ВВС там също нямаше нищо освен стари руски самолети и вертолети.



Тема Re: Secretni podeleniq v BG [re: Индpa]  
Автор axил (on)
Публикувано28.03.07 00:40



ако някъде където и да е има нещо секретно едва ли ще се разкрива на всеки набор служещи и заминаващи след няколко месеца от там.т.е. или изобщо не е на такива места или е под камофлажа на подобни

Редактирано от axил на 28.03.07 00:41.



Тема Re: Secretni podeleniq v BGнови [re: axил]  
Автор V.Grig (Анти-царист)
Публикувано30.03.07 15:05



Е да де ... то нашто беше малко секретно и безинтересно, ама пустите тунели от подземията излизаха от сдругата страна на планината та не ги знаехме ... и да - със сигурност използваха психотронни оръжия да ни приспиват вечер, за да не усетим как плаца се разтваря и от там излитат корабите на извънземинте



Дядо мраз умря, застрелян в гръб от Дядо Коледа!

Тема Re: Secretni podeleniq v BGнови [re: V.Grig]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано31.03.07 04:55



Другата страна на планината или другата страна на планетата? ;)



Тема Re: Secretni podeleniq v BGнови [re: |]  
Автор V.Grig (Анти-царист)
Публикувано31.03.07 11:25



еее от само за планината мога да отговарям аз :) за планетата не зная

всъщност сега ми се изяснява защо като бях началник караул заспиваше и началника и караулните кат пънове от психотронното въздействие ще да е било

Дядо мраз умря, застрелян в гръб от Дядо Коледа!

Тема Re: Secretni podeleniq v BGнови [re: axил]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано10.04.07 03:13



Повярвай, че понякога даже и на такива войници се разкриват някой неща след един куп подписи под клетвени декларации. А той ако му стиска, нека после да ходи да раздува. На мен лично не ми стиска.



Тема Re: Secretni podeleniq v BGнови [re: Xa_Kan]  
Авторjabba (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 23:24



Абе, хора, че то няма "несекретни", те всичките са секретни, включително и бившите СВ, хе-хе. Това се отнася и за МВР, не само за МО. Не сте ли чували за Устави, декларации за неразгласяване, секретно деловодство и отдели...Друг е въпросът, че в голяма част от случаите си е чиста пародия тая "секретност". Аз съм служил в Парашутната бригада в Пловдив (сега 98 спец. сили) и по мое време се отнасяхме съвсем сериозно към секретността.
П.С. Не съм мяркал извънземни но ако ги бяхме сбарали-бой, бой и пак бой...


П.С.2 Сега сериозно, хич не ми се вярва да сме някакъв уникат в смисъл въобще на възможност за живот във Вселената, що за разхищение на пространство!?!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.