Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 19.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Стига сме увъртали бе хора.Вярвате ли в извънземнинови  
Автор iashka (непознат )
Публикувано23.11.02 18:19



Искам всеки да си признае искренно.Вярвате ли във извънземни или не?Кажете мнението си на глас.Сами ли сме във космоса или не?Не забравяйте:докато сте пред компютъра,никой нищо не може да ви каже.



Тема (Всички си траят...)нови [re: iashka]  
Автор Aтaнac_Ko (обикновен човек)
Публикувано24.11.02 18:50



---- ДА, ВЯРВЯМ, ЧЕ СЪЩЕСТВУВАТ.
---- Имам и добър аргумент. Само глупава гордост може да ти говори, че си единствен и неповторим в еволюцията на Космоса. При това в безбрежието на един необятен космически свят. Идвали са на Земята и по-умни и по-глупави извънземни същества. Наблюдавали са ни, проверявали са ни, взимали са от нас елементарни проби. Интересно е, че ние правим също и с животните, за да ги изучим: наблюдаваме ги, ровим в къщичките им, маркираме ги, режем ги с научна цел (правим дисекция) и т.н. С две думи ние правим почти същото, но далеч по-грубо, отколкото възпитаните извънземни гости.
---- Другото интересно нещо е, че извънземните не искат да се срещнат с нас поради агресията, която проявяваме. Затова се стараят да вършат всичко безшумно. Но, ние не сме чак толкова прости и виждаме някои работи. Изненадващото е, че ние неразбираемо фъфлим за откритията си -- нито говорим за това открито, нито се правим на гугушчуци, които нищо не са видели.
---- Но, на всичко ще му дойде времето. Вярвам, че един слънчев ден официално ще си стиснем ръцете (или там каквото е при тях вместо ръце)

Наско



Тема Re: (Всички си траят...)нови [re: Aтaнac_Ko]  
Автор Peace (Миротворец)
Публикувано25.11.02 08:54



Сега за да изпреваря критиците които ще изсипят купища подигравки върху това което си написал ти задавам въпроса :
Обоснови се откъде знаеш това ???

Мисли преди да отговориш


Тема Re: (Всички си траят...)нови [re: Aтaнac_Ko]  
АвторXaXo (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 09:41



Nase, na tebe nali ti kazaha da si vzemash redovno lekarastvata?!!
Vslushvaj se v syvetite, che da ne te stisnat njakyde razni zemni, kydeto njama da ti haresa



Тема Трудно ми е да ти го обясня така....нови [re: Peace]  
Автор Aтaнac_Ko (обикновен човек)
Публикувано25.11.02 10:23



---- Здравей, Peace! Със 724 минути изпревари всички критикари.
---- Когато човек иска да види нещо би трябвало най-малко да си отвори очите, нали. Ако пък иска да разбере нещо, редно е да се порови за малко информация по въпроса. Ако иска да изучи точно определен проблем ще му е необходимо много търсене, ровене и анализиране на откритото. Стана ясно, че със събиране на изрезки от вестници и лепене по стените нищо особено не се получава. Докато един задълбочен анализ на намереното би трябвало да даде някакъв резултат. Ето, това е моята пътечка, която съм си харесал. Всеки си има пътечка: тя може да води към 4-ти километър, може да го подсеща, че не си е взел навреме лекарствата и т.н.
---- Първо беше интересът. Той ми даде началния тласък. После започнах систематично да чета и същевременно да анализирам (доколкото мога, разбира се). Запознах се с хора, които са много "напред с материала". Оттам нататък мога да твърдя, че АЗ за себе си съм наясно с определени неща. Колкото и да ми се смеят ХаХо, geri и т.н. считам, че мога да им пратя само една топла усмивка. (Започвам да се притеснявам за тях; досега трябваше да са напълнили темата с мнения. Нещо се бавят...)
---- Peace, моля да ме извиниш ако греша, но "обоснови се" предполага даване на някакъв отчет когато съм виновен за нещо. Точно това ли искаше да изразиш?

Наско



Тема Re: Трудно ми е да ти го обясня така....нови [re: Aтaнac_Ko]  
Автор Peace (Миротворец)
Публикувано25.11.02 10:56



Не този отговор който ми даваш е напълно достатъчен за мен. Мисълта ми беше като кажеш "Това е така" да кажеш и защо а не да го оставяш просто висящо защото видя наистина че очаквах отговора на ХаХо.
Аз се опитвам да прокарам идеята че това е клуб НЛО и тук трябва да се обсъждат всякакви теми и идей без значение колко абсурдни изглеждат и вече се уморих да го пиша но хората тук упорито изпращат всеки на 4 км или му напомнят да си вземе лекарствата
Как да им кажа че това не е клуб наука или нещо подобно където нещата са точно формулирани.
Както и да е всеки си знае за себе си. Може пък и аз да бъркам

Мисли преди да отговориш


Тема Така е Peace, прав си!нови [re: Peace]  
Автор Aтaнac_Ko (обикновен човек)
Публикувано25.11.02 18:42



---- Една жена-екстрасенс ми показа какво е невидима енергия и как влияе на телата ни. Ако ми го бяха разправяли, вероятно щях да съм в групичката на ХаХо и geri. Но, уви сега съм от другата страна и се опитвам да убеждавам всички, че това е истина, понеже го изпитах на собствения си гръб! С какви думи да го обясня на тези двамата, например? Простичко е -- няма такива думи. Каквото и да им сведа за пример те ще ми се смеят. Затова и не се дразня. Нека ме пращат, ако искат и на 8-ми километър, нека ми носят хапчетата на крака - все ми е едно. Това, което аз зная си е мое и никой не може да ми го отнеме. Нямам нищо напротив да го споделя с някого, но задължителното условие е и той да го желае.
---- Постарах се да се науча да се съмнявам, преди да повярвам. И още нещо, всеки що-годе образован човек, като се натъкне на няколко независими източника, които твърдят едно и също нещо би се замислил. Не казвам, че ще повярва от раз. БИ СЕ ЗАМИСЛИЛ.

Наско



Тема Re: Така е Peace, прав си!нови [re: Aтaнac_Ko]  
АвторXaXo (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 20:19



Da be, to e dostaychno da se prochetat pisanijata ti v klub "Astronomija" naprimer, za da mu stane jasno na chovek psihicheskoto i umstveno ti systojanie. Syvsem seriozno imash nijda ot lekar.



Тема Re: Така е Peace, прав си!нови [re: Aтaнac_Ko]  
Автор Peace (Миротворец)
Публикувано26.11.02 08:40



Добре де аз съм много скептично настроен към тези екстрасенси и гадатели. Проблема е че 90% от тях са абсолютни шарлатани и хващат наивни най - вече жени, които са страдали много в живота и им вземат парите. Но има и такива които наистина правят нещо и веднага давам пример за групата на ХаХа - какво ще кажете за Ванга - имаше ли някакво научно обяснение за това? НЕ нямаше ! Виждате че науката не може да обясни всичко или ще кажете че Ванга е шарлатанка ? Сигурно и тя ако беше писала нещата които казваше в този клуб щяха да и предписват лекарства и да и се подиграват :(


Мисли преди да отговориш

Редактирано от Peace на 26.11.02 08:42.



Тема Re: Стига сме увъртали бе хора.Вярвате ли в извънз [re: iashka]  
АвторMajnata (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 14:09



Symniavaj se vyv vsichko.
Doverie na nikogo ne se dava.
Viarvaj samo v sebe si.
E i sam mozhesh da si otgovorish na vyprosa sled tova po gore koeto napisah.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.