Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 15.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Моята среща с НЛОнови  
Автор Archon of Dystopia (непознат )
Публикувано24.11.05 14:44



Здравейте Приятели, дълго събирах кураж, за да пиша тук и да ви разкажа какво ми се случи преди близо 4 години, нещо което ме разтърси и промени житейското ми поведение безвъзвратно. Още от ученик проявявам интерес към НЛО и различни други загадки, но винаги е било просто хоби, не по различно от авиомоделизма или интереса към средновековните рицари и армии. Но както казах преди 4 години, нещата придобиха действителни измерения.

Със приятели бяхме тръгнали на лов, беше събота и бяхме до селото на един приятел, което се намира близо до сръбската граница. Почти веднага ми се случи неприятност и си изкълчих крака, поради което останах близо до колите. Може би след около 1 час почна да ми прави впечатление един бавно усилващ се бумтящ звук, който по скоро се усещаше с тялото, а не толкова се чуваше. Стори ми се, че този звук се приближава. В първия момент реших, че става дума за камион или някаква друга машина. Само че звукът се беше усилил страшно много, до степен да ми тракат зъбите, устата да ми се пълни със слюнка и сякаш усещах метален привкус на върха на езика си. Въпреки болките в крака аз реших да се приближа до източника и да видя какво е. Колкото повече се приближавах толкова повече ми прилошаваше от звука. В един момент пред мен се откри снижаващ се терен и там някъде долу беше източника. Започнах да се оглеждам с надеждата да видя нещо над дърветата. Действително като че ли забелязах някакво движение - нещо което се движеше разклащаше короните на дърветата по пътя си. Като замръзнал наблюдавах сцената. Изведнъж нещо като сапунен мехурм, но не лъскаво се разду над мястото, където се намираше източника, миг след това последва нещо като взрив, който ме събори на земята, макар да нямаше пламъци. Точно преди да загубя съзнание ми се мярна нещо (просто тъмен замазан силует) да се стрелва към небето.

Не знам точно след колко време се свестих. Силно ми се гадеше и ми се виеше свят. Гората около мен бе притихнала, небето беше притъмняло, но имаше и още нещо особено - всичко наоколо изглеждаше сиво, като изпито. Много скоро стана ясно, че странните случки далеч не са приключили. Сред най-близките дървета се движеше нещо много бързо - имах чувството, че някакви хора притичваха зад дърветата. Чуваха се звуци подобни на свистенето на хвърлено фризби или бумеранг, както и металически звън деликатен като на камбана), а също и нещо подобно на статично електричество (звук като от радио. Чувствах много силен страх и бях като парализиран. Силно ми се гадеше и се засилвеше все повече. Следващото нещо, което помня е как познат от ловната дружинка разтърсва рамото ми. Оказа се, че те са чули някакъв много силен гръм откъм колите и решили да се върнат, където ме намерили на 100 -тина метра от колите, паднал на земята. Не знам дали ми се губи време, тъй като бях често в безсъзнание. По-късно забелязах нещо подобно на подкожни кръвоизливи по краката около слабините. Също така седмици наред чувствах силна болка в стомаха, ниско долу и имах проблеми при изхождането. Също така, когато си заминавахме от мястото радиото в колата не можеше да улови нито една станция и от вряма на време биеше пронизително, звук - сякаш нещо прелиташе бързо над колата.

Пред приятелите тогава премълчах тояно какво ми се е случило. Друга интересна подробност е, че следващия уикенд дружинката отишла пак там (аз не отидох) и намерили следи от взрива - корите на дърветата били отнесени от взрива в радиус от поне 50 метра.

От тогава вече не съм същият - страдам от силен стрес и често изпадам в мрачно потискащо настроение. Често сънувам кошмари от които нищо не помня, но след като се събудя чувствам панически страх, треперещ и облян в студена пот. Обмислям да отида на психолог, за да ме постави под хипноза, защото вече психически не идържам на силния стрес.



Тема Dobro razkazche...нови [re: Archon of Dystopia]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 10:28



A ne moje li malko poveche i po-konkretni podrobnosti. Naprimer:

> Но както казах преди 4 години..

Koia godina, priblizitelna data?

>Със приятели бяхме тръгнали на лов

Kakvo shtiahte da lovite?

>бяхме до селото на един приятел

Kyde tochno? Bez da kajesh konkretno miasto nikoi niama da ti poviarva.

>Може би след около 1 час

"Sled okolo chas" niama nikakyv smisyl, sled kato ne znaem nachalnia chas.

I drugi takiva. Imai predvid che v razkaza ti ima niakoi nesyotvetstvia. Naprimer "бавно усилващ се бумтящ звук, който по скоро се усещаше с тялото, а не толкова се чуваше" po nikoi nachin ne se vryzva s "реших да се приближа до източника" - prosto na takyv zvuk ne moje da mu se opredeli iztochnika. Pitam te i za gornite podrobnosti za da ti kaja i drugi nesyotvetstvia, ne za drugo.

Vprochem nachaloto i kraia obiasniavat mnogo neshta:
"Още от ученик проявявам интерес към НЛО"
"Обмислям да отида на психолог"
Psihiatyr mai e tochnia termin.

A, da. I imai predvid che siujetnata linia kuca. Takyv vic - izvynzemni kacat i pochvat s chukove da popraviat niakakva letishta chinia, a kato nabliji niakoi izlitat vednaga, prosto niama...



Тема Re: Dobro razkazche...нови [re: ES]  
Авторmelodie (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 19:22



смешна работа !
на това и 5 годишно дете няма да повяра



Тема Re: получил си зашеметителнови [re: Archon of Dystopia]  
Автор нлo (няма)
Публикувано26.11.05 02:52



дружинката те е тряснала - изгубил си съзнане и през това време си е поиграла със слабините ти.

Редактирано от нлo на 26.11.05 02:53.



Тема Re: Dobro razkazche...нови [re: ES]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано26.11.05 18:29



Наистина и аз бих искал да зная кое е селото защото вероятно ако историята е истина все още има следи там.



Тема Re: Dobro razkazche...нови [re: hopeless2]  
Автор Archon of Dystopia (непознат )
Публикувано26.11.05 19:32



Селото е Декьовци.



Тема A ne beshe li Prydliovci? [re: Archon of Dystopia]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 22:04



Otidi na http://www.tnt.bg/bulgaria/ kydeto ima vsichkite sela v Bylgaria, daje i palankite, i - poznai kakvo - takova selo NEMA! Taka che si tyrsi psihiatyr, kakto ti kazah, a ne psiholog.



Тема Re: A ne beshe li Prydliovci?нови [re: ES]  
Автор Archon of Dystopia (непознат )
Публикувано28.11.05 12:55



Ми да те заведа за ръчичка - селата са две Пенкьовци и Декьовци, едно до друго, основани от двама братя. Има ги на emaps.bg (ползвай търсачката), но са писали селото като "Докьовци" поради неизвестни за мен причини.

Айде със здраве!

(П.П.: Отказах се да ходя на психолог, като гледам ви е сте по-ненормални от мен, язък че писах тук)



Тема Re: A ne beshe li Prydliovci?нови [re: Archon of Dystopia]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 18:49



Hubavo, hubavo, Dokiovci ima. Taka - ostava da kajesh koga tochno si vidial izvynzemnite, i kakvo si lovil. A kaji i imash li pushka (kakva?).



Тема Re: A ne beshe li Prydliovci?нови [re: ES]  
Автор Archon of Dystopia (непознат )
Публикувано28.11.05 19:46



8 Декември 2001. Пушка - ИЖ 38, наследство от бащата. На лов за каквото намерим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.