Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 30.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Предсказание: краят ще бъде през 2012 г. !!!нови [re: Toffee]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 13:27



Volen Siderov se e prenesyl obratno vyv vremeto i im go e kazal...



Тема Re: Предсказание: краят ще бъде през 2012 г. !!!нови [re: Anakin]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано22.08.05 14:17



Ъъъ... а знае ли се точно в колко часа? Щото то не е толкова далеч и аз мисля да изчисля колко още време трябва да роботя, за да мога после със спестяванията си да си купя ракия до края на света и да се отдам на пиянство... Та ми трябва и точния час, щото ще е адски тъпо да изтрезнея половин час преди края на света или да ми цяло неизпито шише Сливенска перла... грехота ще е да се похаби . Та много ви моля! Ако някой знае и точния час нека го каже!!!




Тема Re: Предсказание: краят ще бъде през 2012 г. !!!нови [re: Gallandro]  
Автор rpaдcko чeдo (briakenthas)
Публикувано22.08.05 15:48



Уви, не мога напълно да удовлетворя стремежа ти към знание, ама във

пише, че него Ден ще има мач на Арсенал и Големи Жълти Неща ще надвиснат в небето и къде обяд светът ще свърши.
А за работата не се притеснявай - имам слушнато, че според едно друго Достоверно Предсказание 2008 година България ще завладее света и няма да трябва да работим, тъй че гледай си рахатя.



Тема Re: Предсказание: краят ще бъде през 2012 г. !!!нови [re: ES]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано22.08.05 16:34



Спирт,

марш в парламента не си отвличай вниманието с не важни за държавата дела. И гледай Пирински пак да не ти изключи микрофона.

В цяла Странджа роб запява
песен нова юнашка


Тема Re: Предсказание: краят ще бъде през 2012 г. !!!нови [re: rpaдcko чeдo]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано22.08.05 17:00



Хъм... прав си... съвсем забравих за часовите зони. Ще перефразирам въпроса си. По коя часова зона ще съвърши света на 21ви срещу 22ри? Или ще свършва на части?




Тема Re: Предсказание: краят ще бъде през 2012 г. !!!нови [re: Gallandro]  
Автор rpaдcko чeдo (briakenthas)
Публикувано22.08.05 17:14



На мнение съм, че за това, кога ще свърши света, няма значение на колко часа от Гринуич си, а на колко градуса . Поради което подозирам свършек от изток на запад, начиная със Сибир (за това може да съдим и по косвения признак, че там вече са почнали да оделотворяват твоята идея за посрещане на Последния ден ).



Тема Re: Предсказание: краят ще бъде през 2012 г. !!!нови [re: rpaдcko чeдo]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано22.08.05 18:25



Абе... аз понеже съм фен на филмите със супер герои и мисля да взема да спася света... Някой да има адресите на всички от Арсенал и да може да ми препоръча добър магазин за пушки?

А иначе, ако плана ми за спасяване на света пропадне... Кои ще свършат първи тия с по-малкото или с повечето градуси? Щото да знам дали да се зареждам с бира или с първак...




Тема Мнеее, слаба ракия!нови [re: Gallandro]  
Автор rpaдcko чeдo (briakenthas)
Публикувано22.08.05 20:35



Koнсултирах се с окултни сили от непознати измерения и те ми пошепнаха, че всуе са жалките ти напъни с проста пушка да възпреш съдбата: Always be an England... - и да пенсионираш някой-друг футболист преждевременно, пак ще има Арсенал.
Затова съветът на незнайните сили е или да играеш на едро и да свиеш едно определено куфарче от Путин, или да опустошиш складовете на Джордж Лукас и да се усамотиш за насъбиране на злоба с Робокоп/Рамбо (същия ефект би могъл да постигнеш следейки Канал 2001, което като се замисля е даже по-добър вариант - ще можеш да получаваш по-нататъшни инструкции чрез преки включвания от астралните равнини).

Отговора на втория ти въпрос обаче е непостижим за човешкото съзнание без порядъчно количество медитация и усилия в областта на експерименталното спиртуване...



Тема Re: Предсказание: краят ще бъде през 2012 г. !!!нови [re: Xaлбapaд Дyнaдaн]  
Авторfisher96 (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 23:15



Единствен Зограф-ратник пише нещо с обосновка, останалите напрао са заплашително умни :S Аз спирам изобщо да пиша тука, прекалено съм тъп за вас



Тема Re: Предсказание: краят ще бъде през 2012 г. !!!нови [re: Xaлбapaд Дyнaдaн]  
Автор 3orpaф-paтниk ()
Публикувано22.08.05 23:43



Няма се спасиш!
Много е близо и ще пострада и тя/ с цялата си прекрасна природа/.
По-добре на Марс, или даже още по-надалече!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.