Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 01.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тема за световната конспирация  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано10.08.05 14:11



Братя, не им се връзвайте. Те са конспиратори. Няма извънземни. Всичко е тук, на земята, следователно всички са земляни. И ще ви кажа как става.
Земята съществува едновременно в много измерения. Не е необходимо да се качите на един космически кораб и да отидете на п**** си лелина, за да откриете "извънземни". Ще се окаже, че сте се върнали пак там, откъдето сте тръгнали, само че сте изразходвали много средства.
Как тогава? Просто трябва да отворите правилната врата и да преминете в друго измерение.
И какво? Планетата си е същата, но ... различна. С други континенти, други обитатели и т. н.
И как да открием правилната врата? Ето, тук конспирацията влиза в действие. Можете и вие да го направите. Просто ви трябва един кон. На практика става с всякакъв кон, така че просто причакайте някой самотен циганин, напийте го с долнопробна водка и му оставете само каручката с ценните метали. После яхнете коня и започнете да препускате. Все по-бързо и по-бързо. И тогава, когато конят е достигнал най-висока скорост, рязко дръпнете юздите. Конят ще спре. Конспирация.
И после какво? Не се плашете ако паднете от гърба на коня. Всъщност това е задължително. Не се плашете ако си ударите главата. Това само ще подсили ефекта. В един миг ще разберете, че звездите са безкрайно близко и дори посред бял ден се виждат чудесно. А вие ще сте все така на земята ...



... I've still got your face painted on my heart

Тема Re: Тема за световната конспирациянови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано10.08.05 14:16



Ау... това Световната конспирация е страшно нещо... сега разбирам, че и аз съм бил конспиратор без да го зная... Веднъж като яздих кон той се подплаши, препусна много бързо и аз го спрях по описания от теб начин... значи и аз съм конспиратор .




Тема Re: Тема за световната конспирациянови [re: Gallandro]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано10.08.05 14:19



Видя ли ги? Как изглеждаха? Мънички зеленички и твърдяха, че са новият горски? Аз пък попаднах на други - поточно само на един - по-точно една. Каза, че се казвала Мила от Марс. Ама не е вярно. Всички знаят, че мъжете са от Марс, а жените от Венера. Но вече стана ясно, че и Марс, и Венера просто са проекции на Земята.
Хъм ... какво ли е правила тая шаврантия на Марс?



... I've still got your face painted on my heart

Тема Re: Тема за световната конспирациянови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано10.08.05 14:23



Не, бе. Аз не знаех, че трябва да се пада и се задържах на седлото. Само в конспирацията участвах. Не съм намирал Вратата .

А иначе то с днешната медицина... То вече не малко днешни жени са били родом от Марс...




Тема Re: Тема за световната конспирациянови [re: Gallandro]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано10.08.05 14:30



Гадините след това яхват триподите и се връщат тук. Е, не става по този начин конспирация. Така става триподспирация, което наистина звучи като някаква диагноза. Хъм ... прав си. Тая днешна медицина е страшно нещо. Може да те накара да повярваш и в НЛО - че са ги върнали на екран.



... I've still got your face painted on my heart

Тема Re: Тема за световната конспирациянови [re: Hell Spirit]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано10.08.05 14:36



Леле тези Мили...Уж мили пък какви неща правят. Те затова сигурно на Марсовците са им мили.
Пък аз един път попаднах на други. Не зелени, но и сини вършеха работа. Приличаха малко на тримата сини глупаци при НДК, които видях вчера, но онези бяха само двама и само единия ми даде да пояздя неговия извънземен кон. Ма беше много странно времето и звездите се прикриваха...




Тема Re: Тема за световната конспирациянови [re: Gallandro]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано10.08.05 14:40



А..Спокойно не само в днешно време. Просто преди са се прикривали по-добре. И децата в дестката градина вече знаят от къде са се появили. Поумняха и разкриха подлите щъркели, зелки и тикви.



Тема Re: Тема за световната конспирациянови [re: Hell Spirit]  
АвторNF (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 16:13



Хехе‚ ми то тогава излиза‚ че българската световна конспирация :) е най-вече циганско дело :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.