Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 25.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Някой тук да иска клуб "Осънато Сънуване"нови  
Авторжopko (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 01:57



Мисля че има много какво да се сподели по темата, но просто незнам как се прави нов клуб:) Предполагам тук има по знаещи по темата, и мисля че един такъв клуб би бил перфекно място за споделяне на техники, опит, впечетления и най вече на вдъхновение по тази прекрасна тема:)


Какво мислите? Извънземните биха могли да се свързват с нас чрез сънищата ни, но естествено ако сме готови за това:)



Тема Re: Някой тук да иска клуб "Осънато Сънуване"нови [re: жopko]  
Автор geri® (циник)
Публикувано19.01.04 13:25



Бягай в Кастанеда, там сънуват осъзнато.



Тема да, аз обичам да сънувам осъзнато :) [re: жopko]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано19.01.04 21:09



обикновено в такива случаи мога да летя когато си поискам и с малко усилие да направлявам хода на съня. най любимото ми занимание е обаче да се забавлявам с изучаване на тънки детайли от пейзажа - когато сънувам осъзнато, съня е изключително детайлен - толкова че вътре в съня ми изглежда като реален. наскоро при един такъв сън отидох и прочетох надписите на някакъв трафопост - интересното е че бяха безсмислени, не само като смисъл, а и като думи - просто наредени букви. докато сънувам такъв сън умишлено се старая да запомня колкото се може повече подробност, обаче когато се събудя, ако не си ги спомня няколко пъти веднага, бързо се губят. интересното е че дори ако си ги припомня веднага след събуждането, то скоро след това пак избеляват ако не направя умишлено усилие да ги запомня. явно изтриването на съня от мозъка става не само при прекратяването му, ами и продължава в будно състояние.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: да, аз обичам да сънувам осъзнато :)нови [re: zaphod]  
Авторrr (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 21:39



Осъзнатото сънуване е само загуба на време и ментална енергия. Виж ако искаш клуб Астрална Проекция / Преживявания извън тялото съм твърдо за. Между другото двете неща са доста свързани, аз например лесно преминавам от осъзнато сънуване във астрална проекция (има си техники за това) . Разликата е че едното си е чисто измислен сън (дори и осъзнат) нямащ нищо общо с реалността, докато астралната проекция е VERY REAL преживаяване.



Тема Re: да, аз обичам да сънувам осъзнато :)нови [re: rr]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 08:23



i verojatno skoro sa te pusnali ot ludnicata



Тема Re: да, аз обичам да сънувам осъзнато :)нови [re: s]  
Авторжo4ko (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 13:54



Окей прав си, може Астрална Проекция/Осъзнато Сънуване, щото съм съгласен че са много свързани нещата:)

Аре ходете да им давате зор на тия от дира:)

:))))

И аз обичам да сънувам осъзнато, това е най голямата лудница, а и пътуването извън тЕлото е много яко!!!!



Тема who gives a shitнови [re: rr]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 22:11



пет пари не давам за "астралната проекция", май ме взе за куку, м?
ще те разочаровам - аз съм от най-ортодоксалните хардлайнери на скептицизма и съм далеч от мисълта да мистифицирам щяло и нещяло, особено разните му там физиологически дейности като сънуването. готино е верно, плюскането също е готино. обаче и в двете няма нищо мистично



Тема Re: who gives a shitнови [re: zaphod]  
Авторжopko (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 00:46



Кой каза мистично бе хардлайнеро?

Ти го чуваш без никой да ти го казва, явно ти търсиш нещо мистично и явно не си толкова скептичен колкото се изкарваш. Не съм казал че яденето е лошо, това че по ме кефи сънуването обаче не означава съм казал МИСТИЧНО.

а астралната проекция си е съвсем реална и се случва!!! това дали ще я сметнеш за сън или реалност няма значение, то и за това кое е реално пак може много да се поговори без да е 'мистичен' разгово', пробвай с някой психолог или философ:)

Та пак ти казвам казвам ти си този който мистифицира щяло и нещяло, щото ти си този който чу мистично без никой да ти го е казвал:)) ако търсиш токазателства за 'мистичните' неща, нямам какво да ти кажа що и мене не ме интересуват някви си там мистични работи:))))



Тема Re: who gives a shitнови [re: жopko]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 08:20



muahahah toja e po zle i ot klimakterialnata Zornica



Тема начи викашнови [re: жopko]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 21:55



астралната проекция не била мистично нещо? тц тц тц...
а сигурно и разговарянето с духове не е мистично, дори вече ги канят за гости по токшотата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.