Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 09.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: напълно си прав!нови [re: geri®]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано16.01.04 22:34



Аз бих казал, че и от компютър няма нужда.



Тема Re: напълно си прав!нови [re: x3m]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 20:53



да, това може да обясни задължителното ваксиниране.
няма никаква логика конспирацията да се грижи за здравето на хората, ясно че че във задължителните ваксинации има нещо гнило - това е със сигурност е някакъв таен механизъм за парапсихологичен контрол. затова призовавам всички свободомислещи хора на свещен бунт срещу ваксините!



Тема Re: Продължениенови [re: Evil Spirit]  
Автор Zen (скиталец)
Публикувано03.02.04 22:57



"Особено пъклена и мерзска е ролята на астрономите при прикриването и замазването на случаите на НЛО. Докладва някой за НЛО и ето - веднага се появява някой мастит астроном и почва да съчинява някакво уж-де астрономическо явление, което видите ли човека бил взел за НЛО. Например - появи се сърповидно НЛО - не ми било НЛО, било Венера! Пръстеновидното НЛО било затъмнение. Опашатото НЛО - комета. Мигновеното НЛО - метеор. Точковидното НЛО - ярка звезда или планета. Е как така всеки път когато се види точковидно НЛО се "оказва" че там било имало ярка звезда!? Има нещо безкрайно гнило тука!"

Тука си безкрайно прав! Повечето скептици обясняват дори близките срещи от 3-ти до 5-ти вид с масови халюцинации и астрономически обекти. За пример ще ти дам Филип Клаас, който е гамен на н-та степен, или просто подставено лице за пред медиите, за да оборва всички сведения какво всъщност може би са НЛО.


"Или да вземем Тунгуското проишествие, когато нашите извънземни приятели, идващи да ни донесат мир и любов, и също да научат човека да обработва земята, не можаха да вземат завоя. И какво разправят ония!? Метеорит било, комета било, дрън, дрън! Оплитат се в собствените си глупости като пиле в калчища. Сами не знаят какво е, обаче знаят, че не е извънземен кораб! Наглост безпределна!"

Тунгуския метеорит не е бил такъв, защото, когато Кулик с експедиция отива за да изследва мястото през 1927г. там той открива площ от 5000 кв.км., която е била изравнена до земята, а познай какво - точно под епицентъра на взрива дърветата са били изправени. Това какво ти говори, че тунгуското произшествие не е дело нито на метеорит, черна дупка, комета, или каквото и да било естествено тяло. А, и още нещо, нямало е кратер.


Струнната теория се подкрепя от учени като Стивън Хокинг например

The truth is out there, so are the lies!


Тема Re: Продължениенови [re: Zen]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 08:32



Освен едно муахахаха, няма какво повече да се каже за такъв капацитет като тебе.



Тема bravo be tikvenik!нови [re: Zen]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 22:10



Strashno si kompetenten, naistina. I se radvam che si syglasen s vsichko koeto kazvam.

Повечето скептици обясняват дори близките срещи от 3-ти до 5-ти вид с масови халюцинации и астрономически обекти. За пример ще ти дам Филип Клаас, който е гамен на н-та степен, или просто подставено лице за пред медиите, за да оборва всички сведения какво всъщност може би са НЛО.

A kakvo e tova tova "blizka sreshta ot 5 vid!!??" Sigurno da doidat izvynzemnite da i da te izchikat . Chu li zornichke, tova e za tebe . A shto se otnasia do tvoia gamen na n-ta stepen - tova znachi e primer za syshtata taia konspiracia, za koiato govoria, nali taka?


Тунгуския метеорит не е бил такъв, защото, когато Кулик с експедиция отива за да изследва мястото през 1927г. там той открива площ от 5000 кв.км., която е била изравнена до земята, а познай какво - точно под епицентъра на взрива дърветата са били изправени. Това какво ти говори, ...

Eto kakvo mi govori tova. Pyrvo, vijdal sym snimki i tova "изравнена до земята" si e tvoe literaturno sychinenie. Istinata e che dyrvetata sa obgoreni, tezi v epicentyra sa pravi, tezi po periferiata - polegnali. Tova mi govori, che vzriva e stanal v atmoserata i udarnata vylna e dostignala zemiata. Kogato tia popadne strogo otgore, tia ne moje da sybori dyrvoto nastrani, sabaria go kogato doide OTSTRANI. Tochno tova e nakaralo horata da si misliat che stava vypros za kometa - tia e ot mnogo rehav material, koito chesto se razpada na prashinki predi da dostigne zemiata, no vzrivnata vylna dostiga bezprepiatsveno.
Eto taka raboti naukata - otivash na mesto, vijdash, analizirash, pravish zakliuchenia, obobshtavash vyzmojnite prichini i sledstvia. A eto kak raboti konspiralnika - nieshto ne e nauchil, typ e kato galosh, hvashta se za neshto syvsem izvadeno ot konteksta i pravi VELIKI zakliuchenia, kak uchenite nishto ne razbirali (za razlika ot nego) i kak NASA bilo znachelo Not Always Scientifically Accurate.



Тема a, da..нови [re: Zen]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 22:38



Струнната теория се подкрепя от учени като Стивън Хокинг например

E, i? Tova pa shto za izkazvane beshe? I az ia podkrepiam i kakvo ot tova. Tova e samo teoria, obeshtavashta naistina, no tia niama nikakvi experimentalni potvyrjdenia, dokydeto se prostira moeto nai-dobro znanie po vyprosa. I kakvo izobshto ima obshto mejdu strunnata teoria i nlo?



Тема Re: и тикви продаваменови [re: ES]  
Автор Zen (скиталец)
Публикувано08.02.04 14:59



Близка среща от V-ти вид човеко, е когато хора и извънземни осъществяват контакт, понятно? Тоя гамен, който споменах си мисли, че има отговорите на всички загадки, които ни заобикалят. Е, хайде кажи ми сега, как един интелигентен и уважаващ себе си човек може да говори така?!
Относно тайгата в Майка Русия, ще ти кажа, че да гледаш снимки и да гледаш документален филм са две доста различни неща, не мислиш ли? Като казвам изравнено със земята, имам предвид, че на площ от 5000 кв. км. наистина почти няма изправено дърво, а в епицентъра те са десетки. Същото се е наблюдавало при всички ядрени опити, където бомбите са се взривявали над постройки и тези в епицентъра на взрива са оставали изправени макар и частично разрушени.
Как кометата ще се взриви в атмосферата на километри от земната повърхност?
За наука ми говориш ... като седнеш, гледай да си постелеш. Щом ти се спори за дадена тема, поне се интересувай и от другата гледна точка. Я, дай някакво доказателство, че е било комета!
Оше три лесни въпроса ... Кажи ми, защо на еднодоларовата банкнота има знак на пирамида с око на върха? Защо над белоглавият орел, който е символ на САЩ има 13 звезди и защо държи в ноктите си 13 стрели? Хайде, лесно е!

The truth is out there, so are the lies!

Редактирано от Zen на 08.02.04 15:02.



Тема Re: a, da..нови [re: ES]  
Автор Zen (скиталец)
Публикувано08.02.04 16:11



Ами, като няма нищо общо, защо споменаваш тази теория, бе тарикат?

The truth is out there, so are the lies!


Тема zashtoto onia glupender ..нови [re: Zen]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 19:57



saturn-5 ia spomenava neprekysnato. I az ne znam zashto go pravi. Veroiatno si e vyobrazil che String Theory=UFO.



Тема abe ti typ li si ili da?нови [re: Zen]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 20:11



Chesno kazano adski mrazia da sporia s hora na koito ot 1 km im lichi niskia intelekt!

Относно тайгата в Майка Русия, ще ти кажа, че да гледаш снимки и да гледаш документален филм са две доста различни неща, не мислиш ли?

Gledal sym i snimki i filmi, i bas dyrja - poveche ot tebe!

Като казвам изравнено със земята, имам предвид, че на площ от 5000 кв. км. наистина почти няма изправено дърво, а в епицентъра те са десетки.

Zashto povtariash kato papagal? - tova veche go kaza a i az go potvyrdih, maloumen li si?

Същото се е наблюдавало при всички ядрени опити, където бомбите са се взривявали над постройки и тези в епицентъра на взрива са оставали изправени макар и частично разрушени.

Ochevidno si maloumen - prosto niamam drugo razionalno obiasnenie. Po-gore biah napiasal predelno iasno, kato za maloumnici - kogato vzriva idva OTGORE toi shte razrushi mnogo po trudno neshto razpolojeno VERTIKALNO, otkolkoto syshtia vzriv shte razrushi syshtoto VERTIKALNO neshto ako mu doide OTSTRANI.
Kakvo po-specialno mi demonstrirash s gornia ti text!?

Как кометата ще се взриви в атмосферата на километри от земната повърхност?

Ne, ti si napravo klinichen sluchai. Chete li izobshto kakvo sym pisal po-gore? Sharenata kometa shte se vzrivi nad zemnata povyrhnost. I bembenata syshto.


За наука ми говориш ... като седнеш, гледай да си постелеш. Щом ти се спори за дадена тема, поне се интересувай и от другата гледна точка. Я, дай някакво доказателство, че е било комета!

Az dokazatelstvo niamam. Prosto tova e nai-estestvenoto i logichno obiasnenie, koeto ne e svryh-neveroiatno i obiasniava (pochti) vsichki nabliudatelni fakti. Normalnite hora tova praviat. A nenormalnicite zapochvat da si fantazirat svryh-idiotshtini, koito daje ne sa i v systoianie da opishat. Ti mai ot taia tema za konspiraciata i konspiralnbicite absoliutno nishto ne si razbral, a tia e pisana tochno za takiva kato tebe!


Оше три лесни въпроса ... Кажи ми, защо на еднодоларовата банкнота има знак на пирамида с око на върха? Защо над белоглавият орел, който е символ на САЩ има 13 звезди и защо държи в ноктите си 13 стрели? Хайде, лесно е!

E, sega me hvana, priznavam si . da niama neshto obshto s 13-te planeti i 13-te zvezdi na tvoiata priatelka Zornichka? tova shte da e! Vsyshtost toia vypros kakvo obshto ima s temata?

Mda, i nakraia bi li poiasnil tova: "Близка среща от V-ти вид човеко, е когато хора и извънземни осъществяват контакт, понятно?" - toest, kakvo togava e blizka sreshta ot 3 i 4 vid?
I ot koi vid e kogato izvynzemnite te izchukat , kakto e stanalo s Zornica




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.