Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 20.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Тема Ако си мислите, че само тука иманови  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 10:55



луди, погледнете това:

http://www.angelfire.com/extreme2/theplace/mars.htm

На това даже Сатурнчо може да завиди.



Тема Re: Ако си мислите, че само тука има [re: x3m]  
Автор lndependent (point of view)
Публикувано16.12.03 12:26



Отдавна не бях чела нещо по-неграмотно написано. За тоя човек запетайките сигурно също са част от световната конспирация и затова е ограничил до минимум използването им. А бисери от рода на "астронафт" и "космонафт" биха накарали всеки средно интелигиентен човек да се побърка от смях. Да не говорим за безумните идеи, изказани в този апокрифен сайт. Всички те, без изключение, не са съобразени с елементарни исторически факти, че дори открито им се противопоставят.
Хвърлят се някакви твърдения, като се очаква читателят благодушно да им повярва, без да поиска факти, които ги доказват. Ама не се прави така! Кога ще се научат, че просто не се прави така?! Хората отдавна престанаха да вярват в безпочвените думи на всякакъв род проповедници. Хората искат факти!
Изобщо нормален човек може да гледа на това нещо само и единствено като на хумористично четиво и нищо повече.

Каквото и да направите ще е незначително, но въпреки това е важно да го направите.


Тема Re: Ако си мислите, че само тука иманови [re: lndependent]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано16.12.03 19:13



лудите край нямат. интересно от де ли му е дошло на ум на тоя че хора са ходили на марс? айде сатурновата лудост я разбирам, ама тоя?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM

Редактирано от zaphod на 16.12.03 19:13.



Тема Re: Ако си мислите, че само тука иманови [re: zaphod]  
Автор lndependent (point of view)
Публикувано16.12.03 19:38



Е как откъде? От засекретените архиви на Българското бюро за строго секретни разследвания (това ми звучи почти толкова сериозно, колкото и Слави сикрит сървиз разведка). Там го пише бе, по файловете, които се саморазпращат на всякакви е-адреси, като след това (!!!) заличават всички следи за себе си (ТОВА щеше да ми направи мускулна треска на корема, отдавна не се бях смяла така). Или в 40-литровите папки, които с обикновена поща (има ли все още някой, който да разчита на нея) се разпращат на места, за които никой не знае (е извинявайте за тъпия въпрос, ама там кой ги прибира от пощата?).
Дал човека конкретни години, разпределение по държави (нищо, че до 80-те СССР и САЩ не са имали дипломатически отношения, за САЩ и Китай да е говорим). Ами защо е спестил тогава конкретните имена? Че нали според неговите теории тези хора отдавна са измрели или са забравени от целокупното човечество?!
Съчиненията му на тема "извънземни" са по-малоумни и от тези на г-н Деникен. Последният поне привежда някакви "доказателства" - скални рисунки, резултати от въглероден анализ, лееееко преиначени научни теории, старае се човекът. А нашият ентусиаст само бълва глупост след глупост без АБСОЛЮТНО никаква обосновка. Направо ти идва да му запушиш устата с някой киткат чънки с надеждата да го заболят зъбите и да спре да ломоти замалко.
Абе с две думи - смехурко. Ако беше станал комик, досега купища награди да е спечелил с това си въображение. Но явно на детето световната конспирация му е по-забавна. Остава ни само да се надяваме, че като навърши 16-17, ще е започнал да се занимава с разни други неща.

Каквото и да направите ще е незначително, но въпреки това е важно да го направите.


Тема за параноята възраст няманови [re: lndependent]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано17.12.03 08:40



има параноици от всяка възраст, така че не се надявай като стане на 17 да се оправи...обаче и аз като бяй пишлеме бях луд по всякакви мистерии и извънземни, така че има някаква корелация с възраста.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.