Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 26.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема днес на историческия канал- УФОнови  
Автор3opницa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 21:51



Цял ден днес показват НЛО и кръговете на историческия канал. Гледайте ги. Показаха и Захариа Сичин, глолям сладур е:))))))))) нищо, че някои отричат теорията му за 12 планета и се съмняват в достоверността на преводите му, но си е тяхна работа, нали. Които иска да вярва, които не иска- да не вярва!!!
На мен неговата теория ми изглежда абсолютно достоверна, но аз съм с отворено съзнание и личен опит с извънземни, затова и му вярвам!!!!!!!!
Тези , с които аз разговарях казаха, че са десетки цивилизации само в нашата галактика, и поради факта, че нашето слънце и платнетарна система е в покрайнините на галактиката, се посещава само от туристи от тази галактика и други. Също, поради все още не до там еволюирали същества, ние сме само обект на изучаване, но не и на контакт. Те не се намесват в еволюцията на други планетари- Универсален закон. Така че, когато си променим съзнанието и станеме толерантни към различията на собствените си земни раси, религии и, полове, социални прислойки и т.н. , те не биха рискували да влезнат в контакт с нас. Казвам рискували - риска е в това, да не повлияят в естественото ни развитие и осъзнаване. Трябва да обичаш, за да приемеш различията у някого, и него самият, нали? А ние се мразим поради толкова много различия, които имаме - просто невероятно.
Та докато се променим, ще почакаме да се срещнем с извънземляни.......

Поздрави до всички!!!
Зорница



Тема neshto ne mi stana iasno...нови [re: 3opницa]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано29.11.03 20:42



Цял ден днес показват НЛО и кръговете на историческия канал

A zashto ne na muzikalnia kanal?

Показаха и Захариа Сичин, глолям сладур е:)))))))))

Niama li klub za nezadovoleni stari momi?

нищо, че някои отричат теорията му за 12 планета

A kyde sa 10tata i 11tata? A kyde e i 12tata? Nali shteshe da doide? A?

но аз съм с отворено съзнание и личен опит с извънземни, затова и му вярвам

Ti si dokzana otkachalnica.

Тези , с които аз разговарях казаха, че са десетки цивилизации само в нашата галактика,

Oho, veche i razgovariame s izvynzemnite!

, че нашето слънце и платнетарна система е в покрайнините на галактиката, се посещава само от туристи от тази галактика и други

Turisti znachi! Sigurno oshte ot proidohi vsekakvi, izgnanici, zagubili se, izbiagali ot jenite si, otklonili se ot kazarmata... i kakvo praviat kato doidat tuka?

Те не се намесват в еволюцията на други планетари- Универсален закон.

Taka e! Turisti, odat nasam natam, obache ne se namesvat! Chat-pat komunikirat s niakoia s "po-otvoreno" syznanie i bogat "lichen opit"... syshto kakto arabskite turisti na zlatnite!

те не биха рискували да влезнат в контакт с нас.

Ako vzimat predpazni merki - riska ot kontaktite e minimalen. Razbira se garancia nikoga niama.

Трябва да обичаш, за да приемеш различията у някого, и него самият, нали? А ние се мразим ..

Iskash da kajesh da pravim liubov, a ne voina? Razbiram te napylno. I togava shte doidat izvynzemnite - predpolagam za da se vkliuchat i te na pylni oboroti.

Та докато се променим, ще почакаме да се срещнем с извънземляни.......

E, ti nali vseki den gi sreshtash, kakvo si se zagrijila za ostanalite.


PS. Kazvah vi che taia e nenormalna, nali? Da ne mislite che se maitapia!



Тема Re: neshto ne mi stana iasno...нови [re: Evil Spirit]  
АвторZornica (Нерегистриран)
Публикувано29.11.03 23:01



Я го гледай Спирит Евил колко е печен и отворен. И е психиатар - професор отгоре на това. От тиа т......те де. Ох, момченце, що не вземеш да скочиш от този клуб в някои специализиран за нормални като тебе
че се отегчаваме тука от пубертетските ти прояви вече...............

Много си скучен....................................

а въображението ти на 12 годишен сополанко..................
заровил нос в плейбой.......................


Ами излез малко на чист въздух, бе момченце, поогледай се наоколо, може и да намериш малка сополанка като тебе да ти слуша тъпотиите в захлас......да ти повдигне егото


Кога ще започнеш да се държиш цивилизовано, или се страхуваш ако започнеш нормално държание към околните, че извънземните че поискат да влезнат в контакт и с тебе



Тема Re: днес на историческия канал- УФОнови [re: 3opницa]  
Автор zab4o (непознат)
Публикувано29.11.03 23:05



Zdrasti Zori
shte razkajesh li malko ot tvoite sreshti s izvanzemnite?
Interesno mi e.
A koito ne viarva , rano ili kasno shte poviarva, taka 4e ne gi misli tiah.
$akam da razkajesh neshto please



Тема ко стана с нубуру ма?нови [re: 3opницa]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано29.11.03 23:06



не показаха ли как идва?



Тема Re: днес на историческия канал- УФОнови [re: zab4o]  
Автор3opницa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 00:27



Здравей,

Моята среща с извънземните стана много години преди да науча за теорията на Захариа Сичин за 12 планета. Срещата ми стана по тяхно желание, не по мое. Те пътуваха с космически кораб, който преминаваше в близост до Земята. Поводът, поради който осъществиха контакт с земни, бе, че бяха страшно притеснени от радиацията, излъчвана от атомните опити върху повърхността на Земята до 80-те години, когато стана и срещата ми с тях. Едновреммено с мен те се свързаха и с двама други земляни - една жена от Индия, и един мъж от Италия. Мъжът от Италия даде публикация на срещата си с тях в италианската пресата, няколко месеца след моята среща с тях. Имаше и малко резюме от неговата публикация във списание -Паралели в БГ. Тази публикация ме убеди, че не съм единствената, срещнала се с тях, и не съм просто "сънувала" тази случка, или че е плод на моето въображение.
Те казаха, че са излъчили сигнал до земята, на който са се отзовали само няколко човека, които са го приели този сигнал. Явно сигналът е бил на определена вълна, която не е приемлива от останалите земляни.
Аз се намерих в средата на огромна командна зала, която в началото беше абсолютно тъмна, и след моята молба за осветление, можах да я разгледам, макар, че осветлението което предложиха, беше много оскъдно- виолетова светлина. Тогава започна и нашият разговор..............



Тема fiu, fiu, kukuuuнови [re: 3opницa]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 00:40



Razbrahte li sega! Samo niakolko se otzovali! Zorniza bila pyrvata! I publikacia v paraleli imalo! Doshli izvynzemnite prez 80-te da kajat na nashata Zornichka che triabvalo da spre iadrenite opiti v atmosferata! A tia ako beshe umna triabvashe da im kaje che te sa spreni oshte prez 60-te! Pri tova - nachaloto na 60te. Ako beshe umna - ama ne e. I normalna ne e (koeto veche nadiavam se e OCHEVADNO) no tova e druga tema. Vsyshtnost mai e syshtata ..



Тема Re: днес на историческия канал- УФО [re: 3opницa]  
Автор zab4o (непознат)
Публикувано30.11.03 02:18



pak zdrasti,ako imash jelanie mi razkaji za tvoiata istoria na belejka 4e tezi umnici vse shte izkomentirat neshto. Ne moga da razbera zashto gledat taka skepti4no na neshtata. Az ne sam imala kontakt s NLO , no viarvam che niakade daleche ot nas ima i oshte neshto , kakvo ??? ne znam. Otdavna ne sam se sblaskvala s temata za NLO taka 4e shte mi e interesno da razbera niakoia i druga istoria.



Тема Re: fiu, fiu, kukuuu [re: ES]  
АвторZornica (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 19:19



Много си некомпетентен ЕС. Пак се изказваш неподготвен . Порови се малко САМ да си изровиш информацията за прекратяването на ядрените опити във въздуха през 80'те, и после поствай, какво си научил.
Аз няма да ти подсказвам по-вече........................,

Хайде, чакам да ми кажеш нещо по-компетентно за САЛТ-1 и САЛТ-2



Тема Stana tova 4e pokazaha kyv si ONANIST!!!!!!нови [re: zaphod]  
АвторSATURN-5 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 20:38



6toto se dyrji6 kato takyv


Zornica , S vsi4ko koeto si kazala na Farting Spirit sym syglasen , samo 6te dopylnia 4e toi kato gleda v "playboy" onanira kato za svetovno pyrvenstvo.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.