Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 21.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема абе филе, носят се слуховенови [re: File99]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 20:56



че си женска... вярно ли е? мен ми звучи малко измислено, ама да го чуем от тебе опровержението.



Тема Re: абе филе, носят се слуховенови [re: zaphod]  
АвторSATURN-5 (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 22:07



Sled kato go napadnaha letqstite praseta i go opraviha s 50x trabata mozhe da se kazhe 4e e zhenska.



Тема Сатурн-5!нови [re: SATURN-5]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано19.11.03 22:18



Сатурн-5, дотук вашата характеристика беше положителна, но разбира се дотук...



Тема Re: Ихууууууунови [re: NF]  
Автор Eon (UFOresearch)
Публикувано20.11.03 12:37



пише се

лууууузър!

ALL LIES LEAD TO THE TRUTH


Тема Re: Ихууууууунови [re: Eon]  
АвторNF (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 16:51



пише се Лооооозер,
(бърз kbd-phonetic превод от английски),
а и боли повече



Тема Re: Сатурн-5!-OPROVERJENIEнови [re: File99]  
АвторSATURN-5 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 21:31



File99,po na4ina na podrejdane na dumite i samite dumi na predi6niat SATURN-5 trabva da stava iasno 4e nakoi otnovo si pravi nepriatni maitapi no ako go hvana tozi lyjeSATURN-5,6te mu se slu4i jivotopromenia6ta slu4ka.
No takiva sa riskovete na neregistrirania NIC,no pyk edva li nakoi 6te kaje ne6to tolkova blizko do moite razsyjdenia 4e da ne usetite 4e ne sym az
File99,cenia tvoiata izsledovatelska deinost i nikoga nama da "izprosteia" kato tozi kele6 koito see podpisyl vmesto men.



Тема Това беше 99filesнови [re: SATURN-5]  
Автор File_99 (Оперативная)
Публикувано21.11.03 20:38



Това го е написал виртуалният примитив 99files, които още се пише като zaphod или peacelainogriz, а понякога като disel. Неговата трагедия е, че такива като мен не плащат данъци и си карат луксозните немски коли, докато уродливите му пенсионерски комунистически родители вият от глад и идиотия пред Народното събрание, а той самият се бори героически със себеподобните си парцаланковци през НДК за евтини якета и обувки на стойност 2 ЛВ, 50 ст. Смешно е наистина и още по-смешно ще става.

Радвам се, че цениш оперативната ми дейност както в клуба, така и извън него. Особено внимание искам да обърнеш на моят последен отговор "Под терминът skywatch имах предвид" на твоят постинг File99....kude si???



Тема Re: Това беше 99filesнови [re: File_99]  
Автор99files (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 09:45



File narushavash mirnoto sporazumenie, koeto bqhme skljuchili. Pri tova bez vsjakakyv povod. Sled kakto ste stavash jurist bi trjabvalo da ti e jasno, che predi da obvinish njakogo, trjabvat dokazatelstva. Takiva estestveno njamash i njama da imash poradi prostata prichina, che bjah sprjal da se zanimavam da pisha tuka, samo chetjah glupostite.
Javno obache ti si reshil da vodish voina s mene i stom tolkova ja iskash ste ja imash.
A tija deto polzvat mojata istorija za letjastite praseta e krajno vreme da mi plastat avtorski prava.



Тема choveka otgore mai e prav ..нови [re: 99files]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 18:08



za syjalenie ti samo si izkopiral istoriata za letiashtite praseta poneje Pink Floyd imat dori pesen posvetena na tiah, i nishto chudno da sa gi izpolzvali po koncertite si kakto kazva gornia.



Тема Война можеш да водиш само в интернетнови [re: 99files]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано24.11.03 18:39



Напротив - споразуменият го наруши лично ти както тук, така в другите клубове. Война с мен можеш да водиш само и единствено в интернет, вън от него ти си едно нищожество - ще те стъпча без окото да ми мигне и никои няма да може да те спаси, нито ще си първият, нито последният. Но понеже си голям "герой" ще водиш тази война защитен от юмручни въздействия на топло в някой клуб, но помни че рано или късно ще разбера откъде пишеш и ще те насека на парченца, ще вървиш по улицата крещейки и ще пръскаш кръв по стените . Колкото до доказателствата в криминалистика съществува такъв термин писмена реч, на базата на която се идентифицира личността оставила даден писмен документ - в случая постингът постнат от името на Saturn-5 относно тръбата х50 пъти - това си точно ти и никои друг.

Колкото до авторските права, само да те светна, че за да имаш такива първо трябва да станеш член на организация за колективно управление на авторски и сродни права и после на базата на ЗАПСП същата ще защитава субективното ти авторско право върху произведенията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.