Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 12.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: U can't believe IT ?!?нови [re: Nameless]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 17:23



Всеки има право на собствено заблуждение.

Но със сигурност имаш богато въображение за светещите уши. Много преди да светнат, те окапват, както окапва и главата, на която се крепят. За справка - всеки учебник по радиационна медицина. Там ще се нагледаш на светещи месища в най-разнообразна форма ;(



Тема No hope 4 us allнови [re: geri]  
АвторNameless (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 18:27



Xaxaxaaxaxaxaaa kolko si mi zabavna i zabludena!

Za u6ite dobre ne se izrazih pravilno - moje bi bqha po-skoro kato prozra4ni no kakvo ti razpravqm ti si taq koqto e 4ela tolkova u4ebnici i gledala kartinki a az gorkiq po ste4enie na obstoqtelstvata go vidqh naistina vyprosniq doctor.

Kakto i da e celta mi ne e da vi razpravqm nakakvi ludorii na mozyka mi - a prosto da spodelq ne6to koeto naistina mi se slu4i i koeto ne se vijda vseki den!!!

No qvno takiva ne6ta ne se vyzpriemat lesno ot posredstvenite vi mozyci !!!



Тема Re: U can't believe IT ?!?нови [re: Nameless]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 18:29



Svetestite ushi sa pokazatel dokolko tikvata ti se polzva za mislene.
Ottam natatyk sa bylnuvanijata na bolniq ti mozyk ili absolutnoto ti lekoverie.



Тема Geri, 6te ti nosia cigari v KILIATA.нови [re: Nameless]  
АвторSATURN-5 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 18:45



Kak smee6 Nameless da govori6 takiva raboti,ta tia Geri e diplomirana fizi4ka(spored men diplomata i e JYLTA knijka ot psihiatri4na klinika)
Nama zna4enie kakvo si vidial,kato ti kajat(FIZICITE)4e ne6to go nama to makar 4e ti se "NAVIRA" v o4ite 6tom "fizicite" sa kazali to ne sy6testvuva.
Ili po-to4no ti halucinira6 vmesto te da gre6at.

P.S pi6i mi ako obi4a6 na @-maila,6te govorin



Тема И какво си видял(а)?нови [re: Nameless]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 18:48



Човек с нещо като полупрозрачни уши.
Той ти е казал че е работил на ядрена подводница.
И че от това са му станали такива ушите.
И ти си му повярвал(а). (къде ще ходиш всъщност :).

И искаш и ние да ти повярваме? Ей затова тоя клуб ще си умре...


Хехе, пак ти казвам: ако ушите му са били нормални и са станали такива, каквито си ги видял, от радиация, главата отдавна да му е окапала.
Прочети нещо по въпроса все пак преди да се изказваш неподготвен(а).
Има едни интересни изследвания в Щатите за пораженията от Хирошима, с картинки и числа. Ако пак ги срещна, ще дам линк, но може и ти да си ги потърсиш.



Тема Re: U can't believe IT ?!?нови [re: x3m]  
АвторNameless (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 18:59



Xaxaaxxaaxaxa za drugo ne znam ama pone si sa zabavlqvame tuka s vas

Slu6ai kvo tova vi go spodelih ne za da mi sa pravite na mnooooogo originalni i spored men ne podleji na obsyjdane.Vse pak az sym toq koito prikazva s nego nali - pyk tui kakvo ti si 4el v u4ebnicite izob6to ne me interesuva.I ne vqrvam radiaciqta tolkova da go e pobyrkala 4e da ne znae kakvo prikazva - toi prosto si e slujel na edna atomna podvodnica ot sekretnata baza v Gremiha i e jiveel tam!!!Vzemi nameri malko informaciq za tazi baza - ako moje6!!!

A otnosno bogatoto vyobrajenie 6et vi kaja samo edno 4e vsi4ko koeto 4ovek moje da si vyobrazi moje da stane realnost!No tova e druga tema v drug club



Тема Re: И какво си видял(а)?нови [re: geri]  
АвторNameless (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 19:11



Zna4i taq misyl 4e az iskam da vi nakaram da vqrvate v tova koeto az sym vidql si q izbii ot fizi4no ograni4enata glava.Ne me interesuva v kakvo vqrvate - ne sym kazal no pak povtarqm - 4etoh vi mneniqta dosega i kogato nakraq ne izdyrjah re6ih da vi spodelq tova ne6to za6toto ne vseki den govori6 s takyv 4ovek.

Izvinqvai no q obqsni kakvo zna4i da ti okape glavata !?!



Тема Буквално.нови [re: Nameless]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 19:35







Тема abe, drynkalo takova ..нови [re: Nameless]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 19:45



zemi mlykni, a! Ili ako si vidial neshto - opishi go korektno - sveteli mu ushite - kakva svetlina, na tymno li se vijda i t.n. I koe te kara da mislish che e ot radiacia? Na koia podvodnica e slujel (podvodnicite ne sa sekretni pone)? I izobshto - govori neshta koito imat smisyl kato informacia, inache bezumnite ti razsyjdenia nikogo ne interesuvat (pone tia deto ne sme sred otkachalkite).



Тема Na teb ti e okapala glavata- Буквално. [re: geri]  
АвторSATURN-5 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 19:47



6toto si sme6en fiziko




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.