Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 21.09.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Тема Пуснете книгите на свобода  
Автор lex (..безсмъртен..)
Публикувано30.09.03 12:48



Хейй натъкнах се на нещо много уникално :))))))))))

Пуснете книгите си на свобода :))))))))))......... вижте този сайт, може да се зарибите :)))))))))))



"Ще преведа човечеството през отрязъка време на тъмните сили"

Тема Re: Пуснете книгите на свободанови [re: lex]  
Автор Mathilda (kote)
Публикувано30.09.03 13:42



Lex, това са пълни глупости. Че кой нормален човек ще седне да си разпраща книгите (и по-специално ценните такива)? Във всяка една книга, може да се намери по нещо полезно и мисля, че единствено малоумник би се разделил с нея "просто така"... Ако пък ти е необходима дадена - купуваш си я, а ако не ти се дават пари - има доста online библиотеки с какво ли не. Разлимсли малко. И изобщо за тук ли беше тази тема? Защо не опиташ в *Warez*!?..

Човекът днес прилича на бълха впила се в куче. А кучето е компютърът...


Тема Re: Пуснете книгите на свободанови [re: Mathilda]  
Автор lex (..безсмъртен..)
Публикувано30.09.03 13:48



ами правят го над 100 000 души по цял свят ... като не те кефи не се включвай

"Ще преведа човечеството през отрязъка време на тъмните сили"


Тема Re: Пуснете книгите на свободанови [re: lex]  
Автор nEtCaT ()
Публикувано30.09.03 14:15



Последното нещо, което бих направила мр. Маринков. То и над 10000000 души се кефят на футбола примерно, и мач не пропускат, но това не значи, че и аз го правя, или пък е някаква "велика" игра...



Тема Re: Пуснете книгите на свободанови [re: nEtCaT]  
Автор lex (..безсмъртен..)
Публикувано30.09.03 14:25



това значи ли, че щом теб не те кефи (а аз от де да знам) .. то трябва да си мълча или поне да не се изразявам толкова възторжено?

о, извинявай, че наруших мира ти

по добре да не пиша, а?

"Ще преведа човечеството през отрязъка време на тъмните сили"


Тема Re: Пуснете книгите на свободанови [re: nEtCaT]  
АвторTe (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 14:28



hubawo de ko mu se karate na 4oweka dal link ko stete go gledaite



Тема Re: Пуснете книгите на свободанови [re: Mathilda]  
Автор lex (..безсмъртен..)
Публикувано30.09.03 14:36



Ако разгледаш сайта по натам ще видиш, че не само раздаването е идеята, а и размяната
в международният сайт има записани хиляди книги и ако си харесаш някоя то човека, който я притежава ти я изпраща... след което ти можеш да я пратиш на друг или да му я върнеш

съгласи се, че има много книги, които струват по над 10 лева и които би искала да прочетеш, но нямаш пари.. винаги можеш да си я поръчаш по този сайт... е, засега е международен, но има вече и български такъв... твоите разходи ще бъдат само да върнеш обратно книгата, която си поръчала или да я пратиш на някой друг.....

......... а и това си е жива тръпка :))
твоята книга може да обиколи цяла България или цял свят и пак да се върне при теб

"Ще преведа човечеството през отрязъка време на тъмните сили"

Редактирано от lex на 30.09.03 14:37.



Тема Извинявай Lexнови [re: lex]  
Автор nEtCaT ()
Публикувано01.10.03 21:50



...не съм искала да те обидя или накърня чувствата ти, просто не споделям ентусиазма ти, това е. Съжалявам, че погрешно си ме разбрал.
За мен идеята е глупава, но прав си - за някой е велика, може би ;-)
П.П. извинявам се и за объркването на никовете Mathilda<->nEtCaT,но ползвам няколко браузъра и всеки от тях ме логва по различен начин ;-)



Тема Re: Извинявай Lexнови [re: nEtCaT]  
Автор lex (..безсмъртен..)
Публикувано02.10.03 14:33



няма проблем

благодаря ти за жеста

разбирам позицията ти

"Ще преведа човечеството през отрязъка време на тъмните сили"

Редактирано от lex на 02.10.03 14:33.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.