Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 19.04.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема НЛО-Шумен:установете постоянно наблюдениенови  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано28.08.03 11:29



[



Това, което сте описал е така да се каже класически случай на наблюдение на НЛО вечерно време и впрочем с такива наблюдения на маневриращи светлини с неустановен от наблюдателя произход е задръстен почти целият уфологичен интернет както в отделни съобщения в специализираните уфологични форуми и таблици с рапорти, така и в персонални уеб-сайтове. Не съм влизал в конкретните подробности и най-малки фактически детайли и особености относно както чета колективното ви наблюдение, но фактът че въпросните обекти са описвали по думите ви траектории нетипични за официално познатите на съвременната наука летателни апарати и от друга страна фактът, че няколко отделни субекта са наблюдавали събитията на небето от различни места(макар и в един град) явно говори, че се е случило нещо наистина сериозно, на което трябва да се обърне дължимото внимание. По ирония на съдбата най-добрият ми асистент в системната наблюдателна дейност края на 90те години при единственото му посещение в Банско докладва сравнително идентично наблюдение на вашето, при което той описваше обект в нощното небе, който изпълнява бързи и резки зигзагообразни маневри абсолютно невъзможни за познат самолет, хеликоптер, ракета, спътник или друг летален апарат плод на съвременната аерокосмическа индустрия поне на познатото на нас обикновените хора технологично ниво . За съжаление обаче от почти три години насам той не е вече между нас живите(много тежка катастрофа), за да ви напише лично какво е наблюдавал а поради фактът, че смъртта му се случи само около месец след инцидентът аз съм пропуснал да го документирам в протоколите си. Впрочем дължа да отбележа, че аз винаги съм предупреждавал всеки от вас да очаква своят ден, в който и той ненадейно и неочаквано ще наблюдава НЛО и така да се каже ще се превърне в част от това интернационално общество на хора(уфологичен интернационал?), които са наблюдавали НЛО и много се радвам, че един от най-активните участници в клубът - ЕОН също е наблюдавал съмнителните светлини на небето, което смятам ще му придаде допълнително вдъхновение за по нататъшна ползотворна и целенасочена работа в областта на уфологията. Още от самото начало искам да ви предупредя да се дистанцирате от всякакви сензации и разни субективистични и фантасмагористични космически теории по простата причина, че наблюдаваните от вас явления може да представляват непознат или недостатъчно изследван природен феномен и било много наивно и дилетантско да се правят спекулации на тема извънземни, което от своя страна винаги има подчертано отрицателен резонанс особено от посока на чисто научните среди, чиято критика напълно ще разгроми всякакви доводи в изтъкнати и насочени в такава посока. Държа да подчертая, че не малко пъти съм съветвал на много различни места и в интернет и извън него да залегне основното принципно положение да се държи небето под око и ако е възможно да се организират системни наблюдения с използването на портативни оптически прибори - бинокли и зрителни тръби в зони с аномални небесния явления, където е потенциално вероятно явление от типа НЛО. Тази идея за системните наблюдения с цел засичане на НЛО я лансирах още през октомври 2001 година тук в този клуб но тогава никой от вас не пожела да схване дълбокият й научен смисъл. Сега оттук насетне препоръчвам да пратите ел.поща на MUFON, BUFORA и RUFORC но недейте да очаквате чудеса от световните НЛО-институции, тъй като те получават десетки хиляди съобщения на ден 90% от които недоброжелателни шеги и най-многото, което може да се случи е да ви изпратят в отговор аналогични наблюдения в други точки на света, въз основа на които вие и да си направите съответните изводи относно предполагаемият характер на явлението на базата на основните елементи на наблюдението като дата, час, време, специфични особености на обектите, траектории на полетите им. Ако изявите желание да се организирате в системни наблюдения с използването на оптическа наблюдателна техника бих могъл да ви бъда полезен както от чисто организационна страна, така и по отношение на специфичните техническите и финансови въпроси.



/i]



Алексеев



Тема Re: НЛО-Шумен:установете постоянно наблюдениенови [re: File99]  
Автор G.R.Waters (непознат )
Публикувано31.08.03 22:19



От около 3 години следя мненията на това момче,и искам да кажа следното:в началото наистина ме ядосваше.Той е един реално опасен луд,но за щастие не разполага с начини да навреди на хората(засега).
Затова започнах искрено се наслаждавам на постингите му,за които може да се напише много.
Моля разни идиоти да не пишат наивни "оди" срещу Файл 99,оди,които не отговарят на уникалността на това създание.



Тема От три години???нови [re: G.R.Waters]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано01.09.03 19:30



Като става въпрос точно кой е лудият от нас двамата само погледни кога е регистриран никът File99(три години???), после си вади релевантните заключения за собственият си психически статус след като си нямаш и елементарно понятие от време.



Тема Re: От три години???нови [re: File99]  
Автор G.R.Waters (непознат )
Публикувано06.09.03 20:39



Kazah okolo 3 godini.Moje i da sa 2,no ne po-malko.Ne pomnq dati,za sravnenie ste kaja,4e ti togava v profila ti imase drug sait-mai na nqkakvi teksaski reinjuri ili ot sorta.
Vij,ne iskam da te obidq.Az ocenqvam tvoqta unikalnost.No nqkoi ot ideite ti sa naludni4avi,a i otdavna prakti4eski oboreni.Po vuprosite na NLO imas kakvo da kajes,no ne i v klub Politika-spored men.
Dovijdane



Тема Прът във финансовата системанови [re: G.R.Waters]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано06.09.03 20:54



Твърде голяма относителност по отношение на времето констатирам във вашият постинг, в профилът ми действително имаше друг сайт на тексаска СС_организация, на която бях виртуален кандидат обаче като прочетоха трите ми имена повече не ми се и обадиха... Вярно е, че някои от идеите са практически оборени по съответният научен път, но тази помия, която се пише тук е хиляда нива под личните ми драсканици, така че го правя в известна степен за оцеляването на клубът и от чувство за отговорност пред уфологичното общество. Колкото до политиката нещата са изключително сложни но с най-прости думи само мога да припомня, че тези които не одобряват една форма на власт би следвало да сложат прът във финансовите й механизми като най-малкото не плащат преки данъци, за да спънат прилагането на държавната политика.



Тема Re: Прът във финансовата системанови [re: File99]  
Автор G.R.Waters (непознат )
Публикувано06.09.03 21:01



Ne palstam preki i nqkoi kosveni danuci,no ne se 4uvstvam spokoen.Mislq,4e izhoda e da ne se glasuva,a ne da ne se plastat danuci.
Molq za izvinenie za off topica.



Тема Изборната системанови [re: G.R.Waters]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано06.09.03 21:29



Системата е следната - гласовете на тези електори, които не гласуват се разпределя пропорционално или иначе казано печели политическата сила получила най-висок процент. Такива са изборните системи и процедури а те са замислени по този начин от комунистите, които продължават да управляват вече 13,5 години след 10 ноември. Но ако на изборите не отидат 95 на 100 от пълноправните електори или 95 на 100 пуснат празен плик изборите може да се анулират и да се проведат втори път...трети път...четвърти път...



Тема Re: Изборната системанови [re: File99]  
Автор G.R.Waters (непознат )
Публикувано06.09.03 21:45



Kato na4alo prosto nesto trqbva da se slu4i,a prognozi e nevuzmojno da se davat.
Kaji mi-vsi4ki se oplakvat,4e sa bedni,no sega pak ste glasuvat.Zasto?

Ti susto ne bi mogul da suzdades kakvato i da e orgaznizaciq(Dvijenie,partiq),poradi horata,ot koito trqbva da q izgradis.Prosto nqma da nameris takiva.

Редактирано от G.R.Waters на 06.09.03 21:48.



Тема Re: От три години???нови [re: G.R.Waters]  
Автор nEtCaT (непознат)
Публикувано06.09.03 21:56



Ti zatova li go sloji v tozi klub? Zashtoto beshe za politikata?!..



Тема Няма единомислие, всеки е център на светанови [re: G.R.Waters]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано06.09.03 22:08



Сега народа ще гласува за БСП по-скоро от нравствена мръсотия а не изхождайки от някакви чисти нравствено-политически идеали. Ще гласуват за червените от яд и завист и с надеждате Станишев да конфискува имуществото на баровците без да прави ни най-малка сметка, че именно в съратниците на БСП е преобладаващата част от криминалният капитал, който сега при тях ще се узакони. Не става въпрос за този от 90та с куфарчетата а в по-късният етап по време на мащабните финансови машинации при Беров и Виденов. Ако трябва да се случи нещо това това трябва да бъде серия от атентати срещу министри в София, което ще дестабилизира страната и ще създаде обективна заплаха за гнилите сметки на запада. Трябва и много българи в чужбина да бъдат елеминирани заедно със семействата им.

В това общество организация много трудно се получава камо ли политическа такава, просто всеки разбира от всичко и ситуацията продължава прогресивно да се влошава. Това важи в известна степен и за уфологичното общество, което вместо да се обедини в една стройна административна структура за оперативно взаимодействие се цепи на всегениални уфолози. Само си задай въпросът защо хората в Шумен, за които писах този постинг продължават да не му отговорят при условие, че достатъчно добре са информирани относно наблюдателният ми опит? Просто в България всеки е гениален и иска да бъде център на света, това масово деление вече води до много драматични резултати.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.