Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 09.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: От три години???нови [re: nEtCaT]  
Автор G.R.Waters (непознат )
Публикувано06.09.03 22:12



Pravi ste i dvamata.
Molq za izvinenie,poneje vsi4ko zapo4nah az.



Тема Защо ЕОН и другарите от Шумен не отговарят?нови [re: G.R.Waters]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано06.09.03 22:25



Не, въпросът тук поставен на плоскостта на уфологията а не на политиката е директно следният - защо ЕОН и другарите уфолози от Шумен не отговарят на постингът, след като съм го писал специално за тях? Аз не познавам поне в България някой друг, който като мен да си е губил толкова време от живота в опити за наблюдение на НЛО. Ако в Шумен са избрали някакъв друг метафизичен и ненаучен подход това в никакъв случай няма да ги отведе в правилната и научно релевантна посока а ще стигнат до блатото на мистицизмът.



Тема Re: Защо ЕОН и другарите от Шумен не отговарят?нови [re: File99]  
АвторShumenec (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 23:55



Mnogouvajaemiqt gospodin EON nikoga ne e izbiral kakyvto i da e nauchen podhod. Negovijat podhod sa alkoholyt i drogata kakto e widno ot negovite dejaniq i twyrdeniq. Za syjalenie systoto se slu4wa i w Ruse s klub "Wodomer" - obhwanat izcqlo ot moralno-bitowo razlojenie pod wliqnie na spirta.



Тема .. от Шумен отговарят..нови [re: Shumenec]  
Автор Kzint (Зъбат)
Публикувано07.09.03 12:18



Обещавам повече да не си играя нощем с 200ватов халогенен прожектор.Не искам някой да настине докато очаква зайчето да кацне.

Don't panick!


Тема ne moga da povyarvam!нови [re: Kzint]  
АвторProf.Sabina (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 12:18



Sa6testvuvaneto na izvanzemen razum e otdavna dokazano, makar i strogo zasekreteno po razni tapanarski organizacii, a vie mi sporite za nyakakvo NLO!
V dne6no vreme ludi sa tezi, koito ne priemat estetvenia hod na ne6tata, osobeno kogato sa nalice tolkova mnogo nau4ni i o4evadni dokazatelstva!



Тема Re: ne moga da povyarvam!нови [re: Prof.Sabina]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 18:37



>Sa6testvuvaneto na izvanzemen razum e otdavna dokazano

Ot kogo, koga i kak?

>osobeno kogato sa nalice tolkova mnogo nau4ni i o4evadni dokazatelstva

izbroi samo 3. Po vyzmojnost da sa "nauchni" i "ochevadni".

>V dne6no vreme ludi sa tezi,

Ludite sa si edni i syshti nezavisimo ot vremenata. A ti se kazvash Zornica, poznah li? Ne mi otgovariai, osven ako ne mojesh da otgovorish po syshtestvo na pyrvite 2 tochki.



Тема Re: moga da pomogna ...нови [re: Prof.Sabina]  
Автор Kzint (Зъбат)
Публикувано14.09.03 19:07



..да се ориентираш във вярванията си,дори да не се опират на общоприети схващания.
И не в днешно време,а винаги лудите са разстройвали естествения ред на нещата,иначе още да сме в пещерите...

Don't panick!


Тема tuka sme !!нови [re: File99]  
Автор Eon (UFOresearch)
Публикувано25.09.03 17:11



zdravey File99
otdavna ne sam vlizal v kluba zashtoto prosto nyama smisal da se zanimavam s glupaci
mislya che sam go kazal v nyakolko mesta
ta tova e pri4inata, ako iska6 da se svirjesh pishi mi na e-maila
taka mislya che e po-dobre
Red_Guy e vav Scotland otide da uchi Mejdunarodni Otnosheniya i Politologiya vav Aburdeen (da go pohvalya malko momcheto)

ALL LIES LEAD TO THE TRUTH


Тема Re: tuka sme !!нови [re: Eon]  
АвторFile99 (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 14:45



Разбирам естеството на причините, поради които нямаш желание да пишеш в клуба и ще ти пусна ел.поща близките дни, когато имам достатъчно свободно време, за да се обсъдят евентуалните елементи относно наблюдателната дейност, ако разбира се имате желание и време да се занимавате с нея. Колкото до Ред Гай пътят, по който е тръгнал е похванел, заслужава нашето уважение и може да служи за всеобщ пример.



Тема Da, tuka ste..нови [re: Eon]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 17:38



... no ne smeete "gyk" da kajete. I to ne shtoto vi e strah ot "glupacite" sami po sebe si. A zashtoto vi e strah che tia "glupaci" imat jelezni argumenti, zdrava logika i za syjalenie iskat dokazatelstva za vsiaka izmislena partenka koiato im se podnasia. A vie, "umnicite", tochno tam zdravata izdishate - nito akyl mojete da demonstrirate, nito logichesko mislene, a povecheto ot vas daje i ne umeiat da pishat gramotno. Taka che ostanete si sys zdrave, tuka si bydete, no kato govorite s niakoi ot nas - she mylchite!

PS. A Pesho ot drugata mahala otide v Kaspichan da bere grozde, ako niakoi se chudi kyde e.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.