Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 12.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема UFO-Shumenнови  
АвторRedGuy (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 14:17



Ve4e mina okolo sedmica, otkakto nad Shumen mogat da se vidqt, po4ti vsqka ve4er, qrki , ili pone s qrkostta na zvezdite, svetlini, koito bavno se dvijat po nebosvoda. Za I put gi vidqhme, az i priqtelkata mi, minaliq ponedelnik, kogato obekt s qrkost, malko po-golqma ot tazi na susednite zvezdi, bavno se dvijeshe v posokа Yugozapad, kato krivoli4eshe i se i praveshe plavni, no s mnogo maluk ugul i radius, zavoi, koito samolet ne bi mogul da napravi.

Minalata srqda, pak, v ediniq krai na Shumen-Kyoshkovete, poglejdaiki nagore, otnovo vidqhme 2 obekta, koito se dvijeha 1 zad drug, na razstoqnie, po absolyutno ednakva traektoriq, bavno, dokato ne izgasnaha suvsem, kakto i onzi obekt prez minaliq ponedelnik. V sustiq moment, vkoito vse oste obektite mojeha dase nablyudavat otnositelno lesno, se obadih na 1 priqtel v kv. Divdqdovo- v drugiq krai na grada, za da vidi i toi, no ot negovata gledna to4ka ne mojeshe, za smetka na tova, toi mi kaza , 4e imalo nesto nad ezeroto v drugiq krai na grada, i nad Pametnika.

Kogato se ka4ihme na centura na grada, zabelqzahme izklyu4itelno qruk obekt na yugoiztok. V tozi moment, govoreiki s priqtelq po telefona, poglednah vstrani kum pritelkata si za moment, i posle otnovo vurnah pogleda si na obekta. Tozi put nad nego imashe oste edin, absolyutno ednakuv po qrkost i cvqt- julto-oranjev., otli4avaiki se ot zvezdite. Sled okolo 5 sekundi, vtoriqt obekt se strelna v posoka severozapad kato ne migashe. Izmina 1 sekunda i zapo4na da miga izklyu4itelno intenzivno i neravnomerno, sprqmo na4ina po koito samoletite migat. Dokato leteshe, srestu nego se zadade oste 1 takuv obekt, izlu4vast raznocvetni svetlini po sustiq na4in- neravnomerno. Dvata obekta se razminaha mnogo blizko, nad gorata nad grada, no visoko v atmosferata, poneje bqha otnositelno malki, pone taka predpolagam. Dokato stavashe vsi4ko tova, az govoreh s priqtelq po GSM-a, koito ne se be orientiral kakvo to4no stava, no kaza, 4e vijda samolet, koito leti OT nego i takuv koito leti KUM nego. Kazah mu , 4e tozi, koito e OT nego, e "moqt"...

Sled izvestno vreme, vsi4ko iz4ezna.

Sledvastite nqkolko ve4eri otnovo bqhme zabelqzali dvijesti se obekti, tozi put s qrkostta na zvezdite. Togava bqh s drug poznat, a sledvastata ve4er priqtelkata mi mi kaza , 4e e vidqla takiva nesta.

V4era, beshe porednata ve4er, prez koqto vidqhme takiva nesta, bqhme na skalite nad Divdqdovo- kvartalut , kudeto jivee priqtelq, na kogoto se obadih po GSM-a. Tam bqhme trima dushi, az, priqtelkatami i treti poznat. Togava pak imashe obekt, s qrkostta na zvezdite, koito plavno se dvijeshe sever-> yug, kato tu-stavashe qruk, tu - otslabvashe, dokato nakraq ne se prevurna v edva zabeljima to4ka, bez da promenq cveta si ot bql.

Neznam otkoga samoletite zapo4naha da svetqt samo bqlo, da otslabvat svetlinite si i da ne migat.

Oste malko, ako produlji tova fiasko, ste vzema kamerata si i ste zasnema malko da gi napravq izvestni...

RedGuy

If you ever need me- S>C>R>E>A>M



Тема Re: UFO-Shumenнови [re: RedGuy]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 18:44



Преди да вземеш камерата, вземи един речник и виж какво означава думата фиаско...



Тема Re: UFO-Shumenнови [re: l]  
АвторRG (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 00:59



da greshkata e moq, priznavam si; iskah sinonim na ACTION...


...
...

ina4e, si mnogo umen/na - bravo.... spe4eli na moi grub malko aktivi, 4estito



Тема Re: То тукнови [re: RG]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано14.08.03 09:15



има много такива. Дай им само кусури да търсят. Абсолютни мекерета... и понеже знам какво ще последва от тяхна страна предварително да им кажа :
"Яжте ми *@# !!!"




Тема Re: То тукнови [re: Toffee]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 14:03



Присмял се хърбел на щърбел ...

Я ми покажи къде е последния ти постинг по темата на клуба. Виж, на теб речник не ти трябва -- ти си знаеш 25-те думи които ползваш и ти стигат :)



Тема Re: Груйонови [re: l]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано14.08.03 14:09



За разлика от теб аз не се подигравам на тези дето са постнали тема, не им препоръчвам да си пият лекарствата и не наричам бащите им алкохолици !!!




Тема Re: Груйонови [re: Toffee]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 14:27



Е, ти се подиграваш на тези които се подиграват -- каква е разликата?

П.П. Няма да слизам на твоето ниво и да ти отговарям с обида. Забелязах напредък -- знаеш 26 думи :)



Тема Re: Груйонови [re: l]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано14.08.03 16:44



Голяма разлика има и жалкото е че не я забелязваш. Вие сте агресори - нападате хора които нищо не са ви направили. Ще ти дам един прост пример за да разбереш :
Вървиш си по улицата и виждаш как един мъж удря една жена. Ти какво ще направиш ? Ще стоиш и ще гледаш ли или ще идеш да го пребиеш ? Аз лично бих направил второто. Та и тук е същото аз отвръщам на удара с удар. Никога нямаше да нападна който и да е ако не се държи така арогантно с другите ( пример да нарича бащата на Вещер алкохолик и т.н.). И веднага за да си защитя думите ти давам пример с Гери. Той е от вашата страна на барикадата, но спори с разумни доводи и не обижда хората. Да си видял някога да го обидя или нещо подобно ?




Тема Re: Груйонови [re: Toffee]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 18:49



Да се намеся и аз.

Не знам как издържате да се заяждате толкова дълго и напоително.
Но само със съжаления колко хубаво е било едно време, и колко лоше е било станало сега - как хубавите хора някога са изчезнали, щото са се появили лоши, щото международното положение е такова или в Австралия валял дъжд - клуба няма да се оправи.

Нито с постинги като коментирания: видях светлини, обадих се на приятеля ми, той каза че не ги вижда, но видял други някъде, където аз не ги видях... Е, и? Всеки като се напие, вижда такива светлини. Някой слабонервен не му трябва и да пие :)) Какъв коментар се очаква на такъв постинг, и струва ли си дългата опашка заяждания след това?



Тема Re: Груйонови [re: geri]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано14.08.03 21:52



И аз тва казвам. Но някои индивиди очевидно са дошли тука, за да избият някой и друг комплекс

Peaz all you real niggaz



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.