Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 13.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тест за параноици  
Автор Pushachat1 (Soldier ofLight)
Публикувано29.04.03 22:34



ВНИМАНИЕ! ТОЗИ ТЕКСТ Е ПРЕДНАЗНАЧЕН САМО ЗА ДОКАЗАНИ ПАРАНОИЦИ! ВСЕКИ, КОЙТО НЕ СЕ ЧУВСТВА ТАКЪВ ИЛИ Е С ПО - СЛАБИ НЕРВИ ДА НЕ ЧЕТЕ ТОЗИ ТЕКСТ!
( Текстът е строго забранен и за хора без чувство за хумор или със слабо развито такова)


Чувствате ли неясна заплаха? През последните пет месеца данъците ви скочиха ли няколко пъти? Набиха ли ви "пазителите на реда"? Изрекетираха ли ви "пазителите на реда"? Когато минавате през подлезите имате ли чувството, че за всеки от вас са се лепнали по двама цигани? а когато не вървите през подлезите имати ли чувството че в следят? пиете ли поне една чаша кафе на ден? Пушите ли поне един пакет цигари на ден? Пуулсът ви играе ли?

АКО САМО ЕДИН (НАЙ-МНОГО ДВА) ОТ ОТГОВОРИТЕ Е ДА - ВСИЧКО Е НАРЕД И ВИЕ ПОКРИВАТЕ НОРМАТА ЗА НОРМАЛЕН ЧОВЕК, НО АКО ПОНЕ 5-6 ОТГОВОРА СА ДА ВИЕ СТЕ ДОКАЗАН ПАРАНОИК, А АКО ВСИЧКИТЕ ОТГОВОРИ СА ДА ТО ПОМИСЛЕТЕ СЕРИОЗНО ЗА ВЪЗМОЖНОСТТА ДА СТЕ ПОПАДНАЛ ПОД УДАРИТЕ НА НЯКАКАЪВ ПРАВИТЕЛСТВЕН ЗАГОВОР ЦЕЛЯЩ ВАШЕТО ФИЗИЧЕСКО И ПСИХИЧЕСКО УНИЩОЖЕНИЕ. АКО ВИЕ ПОПАДАТЕ В ТАЗИ КАТЕГОРИЯ И СЛЕД ТОЗИ ТЕСТ РЕШИТЕ ЧЕ ТОВА СА ГЛУПОСТИ КОЙ ЗНАЕ СЪС СЛЕДОБЕДНИЯТ СЪН ПРОЛЕМИТЕ МОЖЕ И ДА ИЗЧЕЗНАТ, А МОЖЕ И ДА ОСТАНАТ. НО АКО НА ВТОРИЯТ МЕСЕЦ СЛЕД ТОЗИ ТЕСТ ЗАПОЧНЕТЕ ДА ВИЖДАТЕ В СЪНИЩАТА СИ ПОЗНАТИ ЛИЦА И ДА НЕ МОЖЕТЕ ДА РАЗЛИЧИТЕ СЪН ОТ ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ ... ПОВРЕДАТА НЕ Е ВЪВ ВАШИЯТ ТЕЛЕВИЗОР. ТОГАВА СЕ ОБАДЕТЕ НА АДРЕС пушачът1.топ.бг и потърсете непрофесионалана помощ. Ще се свържа с вас в един на всеки десет случая, ако разбира се съм в страната. ОБещавам!





Тема Re: Тест за параноицинови [re: Pushachat1]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 00:01



Това хубаво, а за такива като мене, дето всички отговори са НЕ, кво праим? Или да го духат само бедните? :))



Тема Re: Тест за параноицинови [re: geri]  
Автор magick (*******)
Публикувано30.04.03 08:40



Богатите му викат свирка, кавал, дудук, френска любов,или както там им дойдейде. Това, обаче, не означава, че не го духат

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!

Редактирано от magick на 30.04.03 09:48.



Тема Re: Тест за параноицинови [re: geri]  
Автор Pushachat1 (Soldier ofLight)
Публикувано01.05.03 10:44



E, след като всиичките отговори са не (макар лично аз малко да се съмнявам ) ще кажа, че много се радвам за теб. Според теста ти се едно напълно нормално здравомислещо същество, на което не са присъщи повечето от стресовите заболявания, като параноята и шизофренята например. (Ако разбира се вярваш на резултатите на теста. Моите поздравления)



Тема Re: Тест за параноицинови [re: Pushachat1]  
АвторERMAK (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 21:16



Dobre doshal prijatelju!!!!Gotov li si da kajem otnovo istinata!!!Radvam se ch se varna!!!!



Тема Re: Тест за параноицинови [re: ERMAK]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано01.05.03 22:11



Много станахте дебнещите в сянка.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: Тест за параноицинови [re: Pushachat1]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 00:12



Всъщност един от отговорите е ДА. За въпроса, дали са ми се повишили данъците в последните месеци. Да, повишиха се. Но не по причината. която СЕ ПРЕДПОЛАГА в теста, а по много по-прозаична - пораснаха ми доходите :))



Тема Re: Ааааа, почна ли да си признаваш...нови [re: geri]  
Автор Pushachat1 (Soldier ofLight)
Публикувано02.05.03 10:40



След няколко дни ще кажеш, че всъщонст приходите не са ти се увеличил, но данъците са се увелчили, а след още два - три дни ще излезе, че пиеш два пъти повече кафе от преди две години...
Знам аз... Защо се усъмних като ми каза, че няма нито езин отговор не? Защото съм приилагал вече теста и засега той действа безоткзно! (ЗАСЕГА. НАТАТЪК ЩЕ ВИДИМ!)



Тема Кварталът е пълен с некролозинови [re: Pushachat1]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано04.05.03 19:43



Виждам ясната заплаха - тя е организираната престъпност сляла се с политическият институт. Заплахата са мутрите и депутатите, срещу които вие трябва да се борите по всички възможни начини.

Преките данъци по смисъла на ДПК касаещи дневният оборот въобще не съм ги и плащал НИКОГА, а косвените закрепени върху движимито и недвижимо имущество ме навеждат на мисълта, че тези от вас, които станат в България съвсем скоро ще работят за 4-5 долара на месец.

Ако пазителите на реда не приемаха десетачките и бяха написали даже и един единствен акт за превишена скорост, който да бъде прочетен от нашите...сега щях да сигурно да се возя с градският транспорт...а колата ми директно отива на автоборсата...

Циганите ли ? Циганите не са хора и по отношение на тях чл.12 НК следва да има особено тълкувание...

Пия поне по 3-4 кафета на ден, защото трябва да чета минимум 150 стр. дневно, а понякога стигам и до 300...тогава пия последните кафета 23 часа вечерта...впрочем учебниците, които чета са на Герджиков....там има далавери, за които част от вас не са и сънували !

Цигари не пуша, обаче след някое по-рисковано изпреварване спирам настрани, изключвам музиката и усещам как треперя след поредното разминаване със смъртта....това вече е много лошо, защото кварталът е пълен с некролози на млади "майстори на спорта"...



Тема Re: Кварталът е пълен с некролозинови [re: File99]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано04.05.03 22:40



И на мен един семестър ми "преподаваше" Герджиков, но в интерес на истината нито веднъж не дойде на лекции - идваха само асистенти. Разбирам го, той тъкмо се издигаше по това време - лятото преди 2 години.

А иначе не ме кефи особено начина по който парадираш със социалното си положение. Има нещо много шизофреидно в изказването ти, защото от една страна не си доволен от определена обществена прослойка, а от друга самият ти прнадлежиш към нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.