Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 18.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Нибиру се отклонява от траекторията си!нови  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 18:05



Последната получена официална информация:

Малко преди да навлезе в Слънчевата система, планетата X или Нибиру, се е отклонила на 1 градус 27' от своята траектория от неизвестна сила. Тази промяна на траекторията била достатъчна да запрати планетата далеко отвъд орбитата на Марс при най-близкото си положение до слънцето, което се очаква за средата на август. Поради тъмната си повърхност, която досега е затруднявала астрономите да я изучат по-добре, се предполага че планетата няма да се вижда с невъоръжено око.



Тема Re: Нибиру се отклонява от траекторията си!нови [re: Ariel]  
АвторXaXo (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 18:46



hahaha,
syvsem ste se otkoloni do sredata na avgust, taka che nikak da ne se vidi daje, no nie znaem che Nibiru e tam, otklonjavna ot neizvestni sili.
Tichajte da si kupite sledvastata kniga na Sechin, tam podrobno ste e razjasneno kakvo njama da vidite ot Nibiru i zasto njama da ja vidite (samo ne si mislete, che e stoto ja njama).



Тема Настъпва объркване в информационните източницинови [re: Ariel]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано13.01.03 19:12



На кого да вярвам?

Току-що от ZETA ми се обадиха за да ме предупредят, че Планетата Х (според Сичин - дванадесетата планета), наближава Земята, известна ми като третата планета от Слънчевата система. Планетата Х вече се кани да става ЧЕРНА ДУПКА!!! Ужас! Ще погълне всичко, включително и себе си! (Подозирам, че тия са от Ал-Кайда)

ZEТА ще ни помогне. Те са отдавнашни врагове на АНУНКИАНИТЕ, дето се разхождат из Вселената, без да бръснат никого за слива.

--------

Наистина се поразрових на тема "Си(т)чин".

Ми, човекът ясно и точно казва, че неговите приказки са само предположения, и който иска - да вярва, който иска - да не вярва. Наистина е добър писател! Вярно е. Усеща настроението на глупаците и спекулира! Пари и нищо повече. Такива като него съм ги чел мнооого.

---------

Хи-хи-хи! Когато за първи път прочетох нещо фантастично се шашнах. Не съм бил висок повече от един метър. Повярвах, че Гъливер обикаля около Земята, качен върху планета! Повярвах и НАИСТИНА вечер гледах с надежда в небето за да го видя! Вервай ми, така беше!


-------

Аааа, забравих. Според Сичин, Слънцето и Луната са планети. Затова не ми излизаше бройката на хвърчащите тела из Слънчевата система. Сега вече разбрах.



Тема Re: Настъпва объркване в информационните източницинови [re: ASSASSlN]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано14.01.03 02:03



Знам само едно... не е лесно да си Тиква!

Глупостта е също толкова безграни4на,колкото и мъдростта.


Тема Re: Настъпва объркване в информационните източницинови [re: HAMELEONA]  
Автор lLsagor (Sun Priest)
Публикувано14.01.03 14:22



а по лесно ли е да си пъпеш ?


С голямата сила идва и голямата отговорност !

Тема Re: Нибиру се отклонява от траекторията си!нови [re: Ariel]  
АвторУpибин (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 16:32



Има си хас да не се отклони от орбитата си! Иначе още един (псевдо)пророк трябваше да бъде канонизиран като кръгъл глупак и лъжец!
Само колко предсказания имаше последните няколко години - то край на света ли не беше, потоп ли, тайнствени планети ли...
Ама докато има глупаци да вярват, ще има и 'неизвестни сили', които аха да стане нещо интересно, и ще го осуетят!
А през това време пророците карат лимузините, пият шампанско и мезят с хайвер, и обмислят следващата велика книга/идея/пророчество и прочие, и колко пари ще смъкнат от балъците.
Няма ли сериозни хора в този клуб, бе? Клуба се казва НЛО!!! Очаква се да става дума за извънземен живот, летящи обекти, очевидци, да се обсъждат наблюдния и хипотези(които също са непотвърдени, но поне звучат сериозно)!
Вместо това тук е пълно с глупости и теми за сбирката на кварталните бабички следобед!

Кво ще кажете да обсъдим дали Нибиру не е отклонена от траекторията си от титаническото ментално поле, породено от демоничната любов между Аргамей Нубирски и принцеса Алтамея - жители на Нубиру и герои от 1233214234 серийния сапун 'Нубирийски страсти' , излъчван по Нубириската торсионно-национална телевизия? А?



Тема предположение за причинатанови [re: Ariel]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 01:43



Гледам че се отнасяте скептично към моята информация, но не карам насила никого да вярва. Затова ще продължа да ви информирам.

Доколкото разбрах, има предположения (не мои), че странното и необяснимо досега забавяне на Voyager, открито миналата година, и внезапното отклонение на Нибиру, се дължали на една и съща тайнствена сила, оказваща въздействие в ограничен регион на покрайнините на слънчевата система.



Тема Re: предположение за причинатанови [re: Ariel]  
Автор Swebus ()
Публикувано15.01.03 02:13



Ще последвам съвета на Петков
Тайнствената сила освен че забавя Нибуру и Вояджър праща чрез последния послание:






Тема Тайнствена е причината, я!нови [re: Ariel]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано15.01.03 07:47



Нали ти казах, бе, пич, че от ZETA ще ни спасят! Бах ти пикливото черно Нибиру! Колко му е да го издуха през антрашмица на инжектипляктора??? Бах ги в анункианите, бах ти сичините и сичинките и стринките!

Абе, ти откъде черпиш информацията си? С черпак ли я черпиш или с фуния ти я наливат в черната черепна кухина?

Редактирано от ASSASSlN на 15.01.03 07:58.



Тема Re: предположение за причинатанови [re: Ariel]  
АвторУpибин (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 09:54



Добре, целта ми не е да се заяждам и подигравам с теб. Просто не ми се обсъждат теми по начина по който ги обсъждахме с приятелчета запалени на тема НЛО в 8, 9 клас. Откъде имаш тази информация. По-точно това за Voyager и за тази тайнствена сила? Някой друг (например някои уфо-организации или изследователски центрове или поне нашия ексцентричен наблюдател на НЛО - File99) чувал ли е за такова нещо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.