Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 15.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zecharia Sitchin  
АвторZornica (Нерегистриран)
Публикувано22.12.02 22:43



Първият път, когато прочетох библията(бях на 14-15 години) моето впечатление бе, че това е историята на един народ. Видя ми се доста горчива, жестока история и не бе за годините ми да се задълбочавам в нея.
Втроият път, когато четох Библията, открих в нея толкова много разкази за извънземни, че реших да я изуча малко по- подробно.
Влизайки в една книжарница, попаднаж на книгите на Зехария Сичин, купих една от тях, започнах да я чета и след няколко дни се върнах и закупих всичките 8 книжки, които бяха излезли по това време.
Валсодар ги описа в постинга си, аз няма да ги повтарям тук.
Но ето какво ще ви кажа, приятели, заслужава си! Дори и да не повярвате една дума на автора, поразтърсете се из книгарниците и намерете други книги на тази тема и от други автори.

И елате пак в този форум на извън земните и материално непознати видове същества, да обсъдиме заедно новото ви познание!

Весели празници


Зорница



Тема Re: Zecharia Sitchinнови [re: Zornica]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано25.12.02 15:32



Za pyrvi pyt kogato chetoh v-k "strogo sekretno" vidiah tam tolkocva mnogo razkazi za izvynzemni, che ottogava sym ubeden - ako se sblyskam s niakogo v tramvaia - moje i zemlianin da e ama e mnogo malko veroiatno. Sled tova popadnah na knigata na drogarkata Loginova - i ei bogu - vednaga se vturnah v knijarnicata da iskam i ostanalite i knigi no predavachkata mi kaza - ne gi e napisala oshte, momche. Ama ako ima tolkova mnogo balamurnici kakyvto si ti da i kupuvat knigite - ne se symniavai che shte gi napishe. I na vas vi gi preporychvam - niama znachenie dali viarvate ili ne, vajnoto e mangizi da imate i da gi davate na Loginova. Taka de, niama da sym samo az prekarania!

I posle elate pak v toia forum za da obmenim opit v skachaneto v nenapylnen basein.



Тема Re: Zecharia Sitchinнови [re: Evil Spirit]  
АвторZornica (Нерегистриран)
Публикувано27.12.02 05:40



Ne swm qela knigite na Loginova. Nqmam prestava kakvo pishe. Bi mi bilo interesno da gi proqeta. Ne vqrvam vwv vsiqko kazano ili napisano, no temata mi e interesna, kakto na vremeto temite za talaswmite sa bili interesni na nashite predsshestvenici.
za tova sme doshli na zemqta, da swbirame opit.
Ako mi se izpravi nqkoe izvwnzemno pred pogleda , pone ste zbam, qe klub NLO v Dir-BG sa me podgotvili dostatwqno za tazi sresta.

Veseli praznici
Zornica



Тема Re: Zecharia Sitchinнови [re: Zornica]  
Автор C.S.l.R. (Research)
Публикувано27.12.02 12:54



Дам,

Има още много книжки, които би било хубаво да се прочетат.
.....


Както се казва - " Всичко с времето си "

:-)

Весели празници

Explore your world!


Тема i na mene mi e interesno ..нови [re: Zornica]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано27.12.02 13:09



da cheta za trimata bratia i zlatnata iabylka, trite prasenca i pr. Izobshto obicham syvremennia gradski folklor. Poniakoga obache se opitvam da ubedia drugite che sichki tia neshta sa istina ot posledna instancia. E, niakoi me misliat za lud, drugi samo klatiat glava ..

PS. Ne sym chel za snejanka i sedemte djudjeta i shte mi e interesno da ia procheta



Тема Re: Zecharia Sitchinнови [re: C.S.l.R.]  
АвторZornica (Нерегистриран)
Публикувано28.12.02 05:28



evil spirit, derzai, pro`eti vnimatelno oste edin pwt trimta bratq i zlatnta iabwlka, obwrni po-specialno vnimanie na gornata i dolnata zemq, а и на другите детайли в приказката.
А като гледах навремето цвета на реката, в койато се изливаха отровните цветове на близката работилница за оцветяване на ламарина, все си спомнях за една друга приказка "Златното момиче", та незнам дали тази приказка не бе от реално време, писана и преразказвана от прабабите и дядовците ни.



Тема HELPнови [re: Zornica]  
АвторTranscender (Нерегистриран)
Публикувано05.01.03 07:10



Моля споделете откъде купувате всичките 8 книги на Sitchin и на какъв език сте ги открили? Аз успях да намеря само първата му книга "12-та планета" на български, това е първото българско издание и е от 2002г. на издателска къща "Бард". Странно е че книгата е с авторски права, а на сайта на Sitchin - www.sitchin.com - не открих и дума за български издания. Аз издирвам неговите книги от няколко години и едва миналата седмица открих, че има български превод.
Моля споделете кой издава останалите му книги и дали ги има на български? Къде се продават?
За много години!



Тема Re: HELPнови [re: Transcender]  
АвторZornica (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 06:52



Knigite sa mu izdadeni na angliiski ot izdatelstvao "Avon". Niamam predstava dali imat prevod na bwlgarski.

Zornica



Тема Ми, Зорничке, като няма превод на българскинови [re: Zornica]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.01.03 08:03



що не вземеш да го направиш ти? Далавера ще стане!



Тема Re: Zecharia Sitchinнови [re: Zornica]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано06.01.03 14:25



Мдаа даа не е лесно да си уникално тъпа овца

Глупостта е също толкова безграни4на,колкото и мъдростта.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.