Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 10.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Стига сме увъртали бе хора.Вярвате ли в извънзнови [re: junemay]  
Авторsexi_pisan4o (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 12:55



Няма значение в какво вярваш аз ти или той важното е каква е истината за извънземния живот или за каквото и да било ,а ако вярваш в нешто то трябва да можеш да дадеш аргументи ,както преди много години йогите са учели своите ученици да казват разни работи но и да подходят с научно обяснение.И така аз ще дам отговор на този въпрос но незнам дали ще задоволи твоите очаквания,като се основа на НАЙ-ВЕЛИКАТА ТЕХНИКА ЗА САМОУСЪВЪРШЕНСТВАНЕ ЙОГА.Йогите казват в своите трактати ,че за да е съвършен човек той трябва да може да ходи с своята душа да други галактики а за да ходи там трябва да има причина което показва че там има живот , ако си зададеш въпроса дали е просто измислица това нещо прочети,изучи йогийскато култура и ще разбереш че те имат принципи които винаги зачитат и никога не пренебрегват и един от най-важните е никога да не лъжат така че ако ти каже нещо един СЕРИОЗНО(МНОГО) навлязъл човак в йога нещо не трябва да се съмняваш в него или ж думите му.А и помисли всички звезди са слънца като нашето и на нито едно да няма живот това според мен долна инсинуация прикривана от правителствата ,защото ако хората разберат истината или поне часто от нея целия свят ще тръгне в друга посока и хората които знаят поне малка част от истината но не я осъзнават и не търсят отговори на своите въпроси ще бъдат ощетени с пари за които живеят



Тема Re: Стига сме увъртали бе хора.Вярвате ли в извънземнинови [re: iashka]  
Авторvanfam (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 09:06



Taka kolko pati da kaga .. .da ima gi vigdal sam .. dokaraite mi i detektor na lagata ... tova koeto vidiah nebeshe samoleti a UFO .. a kakvo e UfO ..
i dali e bilo Nacistko ili nov vid oragie ili izvanzemno neznam .. .no opredeleno beshe UFO ..



Тема Re: Стига сме увъртали бе хора.Вярвате ли в извънземнинови [re: FarScape]  
Авторneznam (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 06:20



abe hora vseki e svoboden da misli kakvoto si iska.az ne moga da razbera za6to kogato nqkoi misli po razli4no go mislite za lud,nenormalen i t.n.a koi kaza 4e tova koeto po princip nie smqtame za normalno e naistina taka?i dali po razli4nite ne prozirat istinata?vseki kazva 4e dokato vidi ne vqrval.a dali pak okolko nas nqma dosta ne6ta koito sa6testvuvat apak nie ne gi vijdame.mislq 4e tova si e dosta dalga tema za razgovor i 4e moje da se kajat o6te mnogo ne6ta,no vie ot kade znaete 4e nie primerno ne sme nqkakav experiment?mislq 4e ako nqkoi naistina ima da kaje ne6to da se obosnovi a ne da pi6e vsevazmojni gluposti.ima drugi klubove za tova.[usmihvam se





Тема Re: Стига сме увъртали бе хора.Вярвате ли в извънзнови [re: iashka]  
Автор turned_off (невидима)
Публикувано27.12.06 01:18



vqrvam





Тема Re: Стига сме увъртали бе хора.Вярвате ли в извънзнови [re: iashka]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано21.01.07 22:04



Мисля че не е нужно човек да е гений или да е чел всякакви глупости които пише къде ли не, за да си отговори на въпроса за извънземните.
Както беше вече казано в тази тема (първо я изчетох тогава взимам отношение) при тази толкова необятна вселена, тези безкрайни галактики с безброй звезди и планети.... Е просто идиотско да се твърди че сме сами във вселената. Мисля вече бе доказано че багтерии или там какво беше бяха намерени на метеорит.
както и да е, важното е че те съществуват някъде там и под някаква форма.
Но съм категорично против това че извънземните видите ли идвали на земята за да отвличат старци с изкуствени ченета, крави и извеяни домакини на средна възраст. Идиотско е! За да ги режат и да правят сексуални експерименти с тях ха-ха-ха. Само абсолютен немормалник би измислил това.
Всяка цивилизация достатъчно развита за да може да осеществява междузвездни полети без за това да са и необходими столетия, няма нужда от подобни глупости. Дори днес можем да получим страшно много информация за даден обект без изобщо да го докоснем. Знаем доста неща за обекти на милиони километри от нас. А ако разполагахме с технологии способни да осъществяват междузвездни полети то определено нямаше нужда до отвличаме крави и да изнасилваме старци и домакини от средния запад.
Освен това с каква цел бих попитал аз? Изследователи веднага би ми опонирал някой. Ха-ха голям смях. Прекалено много човечеството си е навирило носа и смята че е център на вселената.
Днес ни има, утре един средноголям метеорит ще ни тресне и никой няма дори да разбере че сме съществували.
По въпроса са екстрасенсите , врачките и баячките имам само едно мнение: шарлатани!



Тема Re: Стига сме увъртали бе хора.Вярвате ли в извънзнови [re: Dregnot]  
Автор nikifortzvetkov (khan)
Публикувано24.01.07 19:30



еми аз принципно съм математик и вярвам за6тото вероятноста да има живот на друга планета клони към 100%



Тема Мътна работанови [re: nikifortzvetkov]  
Автор glishev (Тукашен)
Публикувано16.02.07 02:35



Може и да има живот далеч от Земята. Може и да е разумен. Може и да е цивилизован. Може и да го има на много места и в най-разнообразни видове. Но мен ме съмнява извънземни да са идвали на Земята. вселената е мноооого голяма...
Много по-интересна ми е идеята как един ден внуците ни откриват примитивно общество на някоя забутана планетка и го изследват, описват, търгуват с мъниста и т. н. Какво да се прави, колониална гадина съм си.
Да си представям, че има иноземци наоколо и ми бъркат в живота, ама аз не го знам, ми мирише на суеверие, а не на научна представа.

Освен това прочетох някакви неубедителни приказки, че не можело да се влиза в пирамидите тук някъде. Всъщност може да се влезе. Аз съм влизал в Хеопсовата, евтино е и е много интересно.

Богородице Дево, помагай на християните!


Тема Re: Стига сме увъртали бе хора.Вярвате ли в извънзнови [re: Dregnot]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано06.02.21 02:52



yes, има нещо вярно.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.