Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 13.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Идеята този клуб да сформира широка платформа на..нови  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано11.07.02 11:07



Идеята този клуб да сформира широка платформа на..мислене ...се разина.


В отговор на File99,че е категорично против да се променя името на клуба!


Да приятели а и ти File99 ,няма да стане това което бях замислил.Останах неразбран или просто така е трябвало да стане.Прав си може би наистина трябва да има клуб НЛО ...та той е създаден от самото начало на клубовете,когато всички ние не бяхме регистрирани и всеки влизаше да разучи и моделира новото чудо"Клубовете".Нещата се променят ..и слава Богу.Просто ми се искаше да разширя тази тематика,тъй като все още има очевидни ограничения върху нея...но както и да е.
Дълго е да обяснявам защо трябваше да се смени името.Явно обаче това няма да стане.И ще се наложи да се създаде съвсем нов клуб в който да се разискват тематиката от рода на: "Формите на живот","Структорни промени във Вселенските мащаби","Астралната енергия или Светът на ЖИВИТЕ-МЪРТВИ","ЗЕТА-Коминикатори от безвремието","АКАША-Информационния блок на Вселената","Полтаргайс-населяващите територии","Други извънземни контакти","Земята-структора населявана от ..."...Но както се досещаш..и както се досещат всички тук.....това няма абсолютно нищо общо с клуб НЛО.



Тема Re: Всъщонст Дух...нови [re: Дyx]  
Автор Pushachat1 (Старо Куче)
Публикувано11.07.02 12:37



точно това имах преедив когато ти казах, че по-добре да създадем чисто нов клуб. Мислех си че
1) Е много съмнително дали ще можеш да смениш името, защото ние - "старите пушки" сме загубили влиянитието си тук до горяма степен и се учудвам че не си го разбарал.
2. Дори да го беше сменил се съмнявам, че това щеше да донесе истинска полза на клуба. Според мне само щеше да разпали враждите от тиха "ти не налагаш на останалите, щото искаш да ти вожд".
-----------------------------------
Извод - най-добре да се сформира един нов-клуб, които да сезанимава със горе долу същото (НЛО, правителствени конспирации, паранорламно и т.н.), н вего да влиза един много ограничен екип (примерно ти, Лео, Еон, Аз, Ермак, Мълдър и що трима-четирима) които да работята по много строги правила и да се разширяват много бавно. Там ще вкима само специалсти.



Тема НЕКА НАПРАВИМ НОВ КЛУБ!нови [re: Pushachat1]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано11.07.02 16:37



Имам какво да ти кажа..но времето ми сега е ограничено.Единсвеното от което трябва да се пазим е:
1-Да не наслагваме идеята,че сме нещо повече от който и да е нов клубобчанин.
2-Да не ограничваме клуба с определени личности.Трябва да се работи глобално и мащабно.
3-Идеята ти е прекрасна но трябва малко да се разшири.

В това начинание трябва да се включат всички който имат желание да говорят на тематика на която споменавам по горната тема.



Тема ;-/нови [re: Дyx]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано11.07.02 16:56



добре де, защо толкова много говорене се изговори за това, а не се направи нищо? ми пуска се един постинг там в оня клуб за новите клубове, всички влизат и се изказват по темата и ето го клуба - готов е. какво име, обаче ще носи той? моето предложение е други измерения на реалността или нещо производно. дайте да оправим това първо, а?

пушач, извинявай, братче, ама все си мисля, че колкото и да се опитваш да ограничиш кръга - не може да стане. това не е като да си направиш затворен канал на ирц. и въпреки, че отдавна тия тинейдж мании ме отминаха, смятам, че идеята ти клони по-скоро натам. ясно е, имаш принос за клуба. спокойно - никой не го оспорва. а колкото до ограничения кръг - да наистина, дразнещо е по средата на интересен разговор да се намеси някой неподготвен и да осере всичко от там нататък. но как ако ограничиш достъпа клуба ще се допълва с полезни хора?



Тема Re: виж сега...нови [re: pro_O1]  
АвторPushachat1 (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 18:03



Виж сега аз този вариянт не го предлагам защото имам принос в клуба и не сикам да съм с привилегии... Всъщност може мен да ме няма в новия клуб ако се окоже, че не ми остава време - тук моето присъствие е много по-важно, защото колкото и нахакано да звучи вярвам че моято помощ ще е много важна за клуба, докато в новосформирания клуб вероятно Дух,Еон и станалите ще се пораят сами.
2. Да, кофити е да огрничавем достъпа но го правя по све основни причини.
- някои хора, които иначе имат познания, като yourboy и File99 но са с ужасен речник, на диматрално различни гледни точки са и не полгат усилия да се разбират скапват цялата обсатновка. Момчета, Виждаме, че имате знания, но хайде по-кротко, че ми е писнало да слушам репклики от рода "циганино прост" и "дебил скапан, аз твойта мамица да..." Аз също мога да псувам, но не го правя, а знаете ли колко критики получавам????ААА??ААА!! Хайде да се ядосваме, че аз ако се развикам......!
- някои хора (тук имена няма да споменавам, но ще заявя че това са най-често рамзни нерегстирани субекти, които днес са Анон, утре Келеш-лък, а вдругисен ЛИхи-Лихи) пишат несериозн теми, които са непроверени, нямат отношение към клуба, обдини са, а авторите им, които са се свяснали тук -40-50 пъти са никому неизвестни.
Накратко - мисля че е нужно ограничение. Проблемът е, че не сашщам как да го направим.
А ако стане новият клуб ще се разширява постепенно и поетапнно и так ще се изключва възможности за грешки.



Тема Re: виж сега...нови [re: Pushachat1]  
Автор Zen (скиталец)
Публикувано12.07.02 01:45



Осъзнавате ли какво може да се получи, ако сформирате нов клуб ? Защо е необходимо да се делим ?! Щом някои искат името да обединява и други загадки, или мистерии - добре, нека да се смени ... така може да привлече и нови хора. Не се разделяйте, така ще започнете да се конкурирате ! Относно идиотите ( с извинение ), новият клуб няма да ги притесни да влизат и там, просто ни трябва модератор !



Believe the lie ?



Тема Duh , ne se surdiнови [re: Дyx]  
АвторFile99 (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 19:06



Duh , ne se surdi ! Prosto iskam da izmukna klub HLO ot blatoto na subectivizma i tova oznachava maximalno concentrirane na tematatikata , koito traibva izdurja nauchna kritika - ta za kakvo sa hora kato Bobo i Evil Spirit ako ne da pomagat sus svoite strogo nauchni znania .
Po vuprosa za yavleniata ot t.nar. vin sviat imam kakvo da spodelia s teb , no ne v club HLO rasbira se . Dokato club HLO traibva da korelira s klub Astronomia i Aviacia , to club Mistika traibva da ima sushtata korelacionna vruzka s clubove Psihologia i Fizika naprimer .



Тема Re: ;-/нови [re: pro_O1]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано13.07.02 00:11



Именно!
Но и не е лъжа приказката"Бързата кучка слепи ги ражда"...Името на клуба трябва да се приеме като универсално встъпително послание към всички.То е ясно,че ще е в раздел"РЕЛИГИЯ И МИСТИКА'"



Тема Никога не мога да ти се сърдянови [re: File99]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано13.07.02 00:48



Прав си.Идеята ми малко се разводни.В крайна мсетка ще направим нов клуб.Това ще стане с кампания от 17.07.2002



Тема Re: виж сега...Пушаче спокойно..нови [re: Pushachat1]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано13.07.02 00:51



Всичко ще стане...само трябва спокойно и равномерно да си разпределяш силите.Аз вярвам в теб.Просто трябва да се действа с широко сърце.Дори някой да те нагруби..това е Глобалното СЕЛО!!!Тук могат да се случват всякакви неща..Но всички ние искаме да станат по хубави..както за нас..така и за всеки който дойде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.