Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 27.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: виж сега...нови [re: Zen]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано13.07.02 00:55



Това се опитах да споделя...но уви.Просто трябва да има нов клуб,който да е тясно свързан с НЛО..поне за началото си.Това е наложено от хората тук.А може и да е за добро.Трябва да има разнообразие.Ние ще си помагаме..няма да се сечем.



Тема Re: ;-/нови [re: Дyx]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.07.02 01:50



e koi sa tezi wsichki? ne e li po-skoro istina towa che kojto trqbwa shte useti che go wleche natam i shte go nameri? wsyshtnost az nqmam protiw kakwoto i da e. no prosto wivdam che neshtata ne pomrydwat. ili da se naprawi edin meeting na wsichki ot klulba na kojto da se widi koj za kwo se bori i togawa da se reshat neshtata na mqsto?



Тема СВОБОДНАТА ВОЛЯнови [re: Дyx]  
Автор LEO (sunny)
Публикувано14.07.02 12:18



Момичета и момчета, приятели, почитатели и върли врагове на клуб НЛО! Драги клубобчани! (страшно ме кефи това “клубобчани” – звучи ми почти извънземно :-))

А сега – сериозно. Разбирам желанието на Дух – да се разшири и обогати тематиката. Разбирам и мотивите на всички, които искат било нов клуб, било смяна на името, било избор на модератор, или пък всичко накуп.

Аз също смятам името за не особено удачно и вече наистина остаряло, но от друга страна – понятието НЛО определено се свързва с извънземен разум. Разбира се, pro_O1 е прав за това, че е “дразнещо е по средата на интересен разговор да се намеси някой (меко казано) неподготвен”, но може би пък този неподготвен ще отнесе несъзнателно някои идеи в главата си....... Въпреки, че ги отхвърля и оплюва.
Нека не забравяме обаче свободната воля. Мисля, че сме свободни да разширяваме тематиката и тук. Както и че сме свободни да откриваме нови клубове. Например клуб “ВСЕЛЕНАТА И НИЕ”.

Който има желание, нека открива нови клубове и нека ни уведоми за това. Новите клубове сами ще покажат доколко са жизнени и доколко има смисъл от тях.

Ако наистина (ама много наистина!) е узряла необходимостта от модератор, аз (която категорично съм против модерирането), бих заложила на Еon – спокоен, активен и много, много подготвен.

Освен това, какъв е проблема в началото винаги да стои едно “read-me-first” ?
Защо не обсъдим какво можем и какво искаме да кажем в едно “read-me-first”?
Така ще си изясним и що е това Клуб НЛО.


"Най-същественото е невидимо за очите"


Тема ami ne...нови [re: LEO]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано15.07.02 00:35



това е само частен случай... на мен името на клуба само по себе си не ми пречи... то не може да спре мислите ми или да е фактор, определящ интересите ми примерно... обикновено реагирам рязко, защото ми е досадно да чета повече простотии, отколкото мисли по същество... ясно е, че в клуба се говори за едни и същи неща, но всеки на своя си език... така, че аз чета с еднакъв интерес всичко (е, почти)... но искрено се дразня от детски мнения... детски в стил "прочетох 10 броя на вестник НЛО и вече съм в час"... Духът миналата година каза нещо от рода на "не заемай позицията на отегчения знаещ"... Не съм отегчен... Просто ми се ще да се говорят смислени неща... Минах годинките, когато chit-chat-а ме вълнуваше...



Тема Re: ami ne...нови [re: pro_O1]  
Автор Zeus (империалист)
Публикувано15.07.02 14:32



съгласен съм с теб
и аз с еднакъв интерес чета всичко тук
и не разбирам защо трябва да се правят изкуствени граници

Звездите са звезди, защото са високо.


Тема Re: ami ne...нови [re: Zeus]  
АвторGeobyte (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 19:12



zabelqzal sam che horata koito s einteresufat ot NLO imat i drugi interesi sasto taka
okultizam istoria astrologia i oste mnogo takiwa "zvezdni " nauki
prosto neshtata sa si svarzani
kogato za prav pat vlqzoh tuk ostanah mnogo odbre vpechetlen ot towa che nqma
samo statii tip edisikade zase4ena letqshta 4inia s edisi kakvi si svetlini
za men kluba e v svoia razcvet
kolkoto i da mi govorite za dobroto minalo kato pregledah arhiva razbiram che sega
toi nai dobre se razviva
zashto da spavame neshto koeto varvi?



Тема Specialno za Duh i Geobyteнови [re: Geobyte]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано15.07.02 21:00



Purvo iskam da se oburna kum Duh - viz traibva da znaesh che az sushto sum imal sblusici taka da se kaje s svruh-estestveny yavlenia i to ne vednuj , no prosto ne im obrushtam nikakvo vnimanie , smiatam kontacta s tiah vreden za moiata psihika , za moyata politicheskia orientacia , za moia nauchen mirogled a korelacionnata vrzuka mejdu svruhestestvenata tema i internet moje da dovede do fatalni posledici v kratkosrochen period ot vreme .

Geobyte , lichno az smiatam che ne traibva da se slagat niakakvi barieri pred nikogo i nie prosto traibva poveche da porabotim tuk i po-malko da kritikuvame - toest poveche trud i po-malko prikazki .
! Vruzkata s clubove kato Astronomia i Aviacia e ot purvostepenna vajnost za izmukvane ot blatoto na subectivizma i sharlataniata !



Тема Re: Идеята този клуб да сформира широка платформа на..нови [re: Дyx]  
Автор d8a (analisys)
Публикувано18.07.02 21:57



Много ми харесва идеята ти за нов клуб и за предложената тематика. Одобрявам и предложението на LEO за името 'ВСЕЛЕНАТА И НИЕ.'

Гласувам с две ръце за такъв клуб. Липсата му я усетих още преди 2 месеца, когато открих клубовете от 'Религия и Мистика.' Религията много по-силно присъва от мистиката. Такъв клуб би балансирал малко разликата.

Ако имаше официално предложение в клуб 'Предложения за нов клуб" веднага щях да гласувам и там.

Поздравления за прекрасната идея!



Тема Re: ;-/нови [re: pro_O1]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано19.07.02 23:32



Да ще се случи нещо..ако се случи.Няма какво повече да създавам прашуляци.



Тема Re: СВОБОДНАТА ВОЛЯнови [re: LEO]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано19.07.02 23:32



Няма да казвам нещо определено....Но ми липсваше.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.