Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 28.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Торсион на Витоша ?нови [re: File99]  
Автор3aпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 22:55



Тъй като сам се сещаш, че рискувам много, само ще ти кажа, че хижарите и нощуващите на Черни връх, могат да ти разкажат доста интересни неща.



Тема Каква ирония ...нови [re: 3aпoзнaт]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано27.06.02 17:37



Точно преди минути най-близкия ми роднина заяви , че такива устройства ще има много в България и в това число около Черни връх... За да се проучи в детайли този въпрос ще се наложи да отделя време за няколко експедициики до горе .



Тема Re: Каква ирония ...нови [re: File99]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано27.06.02 18:13



хмм.. какво точно се има предвид под "ще има"? пак ли под предтекст "да влезем в НАТО" държавицата ще се наведе за енти път и ще осигури американски контрол над балканите? но то пък какво ли чудно има - и да не се наведем сами - те пак ще си направят нещата... това прословуто "влизане в НАТО" вече почва да граничи освен с пълния абсурд, ами и с пародия. явно скоро няма да има разлика дали тук или там ще ни влачат под земята. ама май по-добре там, че шанса да се отървеш за сметка на някой друг е по-голям.



Тема ne si savsem prav...нови [re: File99]  
АвторLubopitkata (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 21:09



Vig naistina se govori che Tainoto pravitelstvo ima dogovor s Izvanzemni i che tozi tehnicheski progres v nachata Zemna istorija ne se dalgi na hora...
Za Rozuel ne sam saglasna,dezinformazijata e gadnichka tam i zeljat da zabludjat zemnite giteli kato im predostavjat "ug"parvo zasekreteni laboratorni operazii na izvanzemen i sled maanichko vreme eksperti razkrivat pred vsichki che filma e falchif i horata se chustvat razdvoeni dali e taka ili pak ne.V deistvitelnost e mnogo lesno da snemech falchiv film,akerikanzite sa eksperti v tova:)
Ta dezinformazijata moge i da e takava.
Napravo chte se pobarkate ako razberete kakvi nechta stavat ,dokade sa stignali amerikanzite na taja tema s NLO.Te sa eksperti i ne mogete da si predstavite kak mogat tanko da vi izlagat i t.n
sagaljavam File99 che ne posechtavam temite ti za konspirazii i podobni nechta vapreki che te sa tjasno svarzani s NLO,no lichno men me interesuvat Temi svarzani konkretno s NLO/ako razbirach kakvo imam vpredvid/?
Inache chte e strahotno ako se otvori Klub za naprimer Svetovnata Dezinformazija ili nechto podobno!



Тема разграничение...нови [re: Lubopitkata]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано29.06.02 01:07



сами си слагаме границите, а? ;-)



Тема Re: Кенединови [re: File99]  
АвторKandy (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 21:19



Q razkaji za kenedi...
zvu4i interesno...



Тема Чудя се кога ли и тук ще намерят ?нови [re: Lubopitkata]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано06.07.02 18:43



Чудя се кога ли и тук ще започнат да намират трупове на обезобразени животни в България ? Ако действително влезем в НАТО и вече са създадени обществени настроения в САЩ относно обезобразяванията на животни , то е логично тази дейност да се прехвърли към по-беззащитни и незначителни държави . Това вече се случва в Аржентина например...



Тема Re: Чудя се кога ли и тук ще намерят ?нови [re: File99]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано07.07.02 01:18



навсякъде е едно и също ;-/ просто не ми е ясно каква точно е сделката, че няма външна намеса към откровено узурпативно-агресивната политика на щатите... не би трябвало нещата да продължават така... поне не би трябвало "онези" да ги оставят на самотек, ако няма някакъв специален повод... какъв ли ще е той, обаче...

колкото до обезобразените животни - както обикновено, тук ще е чудо за 3 дни. или за 7, ако издания, като НЛО и ШОК пишат за това. но да не се отплесвам в лични отношения към уродите, списващи подобни хмм медии...



Тема Re: Страшната тайна на Американови [re: File99]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 21:31



postynga za USA e mnogo dobur no moje oshe kakvo da se napishe



Тема Re: Страшната тайна на Американови [re: File99]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 21:33



postynga za usa e mnogo dobur no ima kakvo oshe da se pyshe




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.